Nieruchomości

239 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 900 zł3 500 m² 57,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz ciszy i spokoju wśród drzew, zieleni, śpiewu ptaków, jeziora - to oferta dla ciebie. Malowniczy , dziewiczy teren położony nad samym jeziorem, bez linii brzegowej z prawem zabudowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, bardzo zadbane i gustownie wykończone mieszkanie 3 pokojowe położone w Bielsku-Białej Rejon ul. Piastowskiej. Przyjazne osiedle, miłe sąsiedztwo, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł72,52 m² 7 859,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i nowoczesne mieszkanie 72,52 m - umeblowane i gotowe do zamieszkania! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny, gdzie nowoczesny design łączy się z wygodą życia.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł3 001 m² 124,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta tylko W miocasa Na sprzedaż działka 174/11 zlokalizowana w strefie planistycznej oznaczonej symbolem 25.R,RM,RU - teren rolniczy, teren zabudowy zagrodowej w gospodarstwach rolnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

550 000 zł1 938 m² 283,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka zabudowana z domem do remontu w Buczkowicach - 0,1938 ha - mpzp ***0% prowizji*** Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 0,1938 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,62 m² 11 383,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,87 m , położone przy ul. Pereca, na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie jest dwustronne, dzięki czemu jest dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł50 m² 120 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We also can speak English Mieszkanie w nowoczesnym budynku z recepcją, obok Portu Praskiego, historycznej dzielnicy, która zmienia wizerunek Pragi Północ na pokazujący jak Warszawa się zmienia.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł64,20 m² 9 579,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze kamienicy położonej w zacisznym zaułku ścisłego centrum Szczecina. Na powierzchnię 64 m2 nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

82 900 zł851 m² 97,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prywatna enklawa zaledwie 11 min od Kołobrzegu! Odkryj idealną lokalizację pod budowę wymarzonego domu lub prestiżowego second-home. Poczuj bliskość bałtyckich fal i energię Kołobrzegu -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rudzienice,warmińsko-mazurskie

180 000 zł3 261 m² 55,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek położonych w Rudzienicach nad jeziorem Szwyk w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch jezior - Kałdunek Duży.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł385,30 m² 2 592,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o przeznaczeniu usługowo-magazynowej o powierzchni użytkowej 385,3m2 w miejscowości Moszczenica, gmina Moszczenica, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł4 334 m² 95,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy na budowę pięciu budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Inwestycja dla osób prywatnych lub deweloperów. Lokalizacja: boruja.

Szczegóły ogłoszenia

39,09 zł/m²122,80 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferuję lokal na wynajem w centrum Tarnowskich Gór o powierzchni 122,80 m . Lokal znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego budynku biurowego z windą. W lokalu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 559 zł43,91 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przy ulicy Ogólnej, na skraju elbląskiej Modrzewiny powstaje wyjątkowe osiedle mieszkaniowe. Osiedle Nove Ogrody to kameralne apartamentowce o nowoczesnej, eleganckiej architekturze, harmonijnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 672 zł36,32 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł62,45 m² 8 807,05 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż- świetna inwestycja! możliwość przedłużenia umowy najemcom! Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego, o powierzchni 62,45m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł91,89 m² 1 044,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 13 o powierzchni 91,89 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 28 wraz z udziałem wynoszącym 488/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł132,25 m² 2 457,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

W naszej ofercie pojawiła się nieruchomość dla pasjonatów. Pasjonatów drewna, natury i przestrzeni. Nieruchomość budowana z sercem, wizją i marzeniami. Dom wykonany z litego.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł5 272 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni ponad 5 tys m2 położona przy gminnej drodze asfaltowej w miejscowości Stary Łajszczew w gminie Puszcza Mariańska. Na działce dwa zarybione stawy. Staw pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł39 m² 44,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Superkomfortowe dla wymagającego klienta Mieszkanie z ogródkiem, miejscem postojowym w garażu oraz komórką lokatorską! Do wynajęcia nowoczesne, superkomfortowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 000 zł5 615 m² 1 175,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! |r| Property prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 5615 m2 w Krakowie, dzielnicy Nowa Huta. Najważniejsze informacje: w mpzp oznaczona jako mn.1 - Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 zł38 m² 122,37 zł/m²

 

Piętro:6/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zlokalizowane w zespole 2 wież 22-piętrowych w samym centrum Warszawy. - 2 pokoje - w pełni umeblowane - aneks kuchenny - łazienka z wanna - klimatyzacja w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 384 600 zł161,14 m² 8 592,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:759 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 161 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 759 m2, w spokojnym rejonie. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł23,07 m² 8 105,77 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - zakup wyłącznie za pośrednictwem biura - zapraszamy Na sprzedaż kawalerka w Chrzanowie ul. Niepodległości. Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe (kawalerka) położone.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²71,98 m² 3 239 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2023 roku. Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 029 zł98,19 m² 7 995 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy usytuowany w parterze budynku apartamentowo-usługowego w Świnoujściu. Zbywany lokal ma powierzchnię 98,19 m2 i składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł122 m² 13 524,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Prezentuję Państwu wyposażony lokal użytkowy przystosowany dla usług medycznych w najbardziej pożądanej lokalizacji w Lublinie. Nieruchomość znajduje się w apartamentowcu North Park.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł260 m² 3 458 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:992 m²

Nowa niższa cena! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu wolnostojącego w popularnej i malowniczej części Turzy Śląskiej Główne cechy nieruchomości: doskonale położony: usytuowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł2 012 m² 221,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania pięknie położona, widokowa działka w Łuczycach. Działka o powierzchni ponad 20 a, budowlano-rolna, około 6,5 a stanowi teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

7 029 550 zł127 810 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży nieruchomość przemysłowa zlokalizowana w Tomaszowie Mazowieckim, w rejonie drogi krajowej nr. 48 o powierzchni ok. 13 ha. przeznaczenie: w studium zagpspodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł269 m² 3 159,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Domo.Expert Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży stylowego piętrowego domu po generalnym remoncie w Kraśniku Górnym pod Bolesławcem. Nieruchomość położona jest na.