Nieruchomości

239 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Działka

Józefów,mazowieckie

639 000 zł2 024 m² 315,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka o pow. 2024 m2 położona w malowniczej części Józefowa w gminie nieporęt. W drodze: prąd, gaz Droga dojazdowa: udziały w drodze Dla działki zostało.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł960 m² 885,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Witam Cię na stronie Prestige Nieruchomości i zapraszam do zapoznania się z ofertą. Posiadamy na sprzedaż działkę budowlaną w centrum przy ul, wzgórze Paderewskiego w Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł62,24 m² 7 856,68 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe deweloperskie mieszkanie, nowa Dęba ul. Kwiatkowskiego, powierzchnia 62,24 mkw, cena 487,960 złotych. Opis *3-pokojowe mieszkanie numer m34 położone na 3.piętrze w inwestycji Nowa Dęba;.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł60 m² 5 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 524 m²

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej. Dom parterowy Z poddaszem I pomieszczeniami gospodarczymi, garażem I stodołą. Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

950 000 zł64,34 m² 14 765,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko i wyłącznie w Biurze "olchowik nieruchomości" Prezentujemy mieszkanie w zabudowie szeregowej przy ul.Puchalskiego w Białymstoku. Bardzo dobra komunikacja, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł60,80 m² 8 042,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** Mieszkanie inwestycyjne w Sosnowcu w nowym budownictwie w Centrum miasta** Trzy kawalerki w wysokim standardzie ze świetną stopą zwrotu na poziomie 10%! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł35 m² 32,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią przy ul. Wallisa 17 w Bytomiu, zaledwie 2 km odległości od centrum miasta, nieruchomość: powierzchnia 35 m2. Piętro 2.

Szczegóły ogłoszenia

69,66 zł/m²178 m² 12 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

*****na wynajem lokal 178m2 wysoki standard nowy budynek parter przy skm Michalin pod usługi księgowe biuro prawne notarialne od zaraz. Możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni***** Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

59,84 zł/m²92,22 m² 5 518 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia. Wrocław, przedmieścia Świdnickie, obok pkp. Przedmiotem oferty jest wynajem lokalu biurowego. Lokal jest usytuowany na III piętrze budynku, obok hotelu Scandic. Lokalizacja: centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł600 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Budynek Hala 3 piętrowa nadająca się na magazyn i produkcję w przemysłowej dzielnicy Chojnowa. Do autostrady A4: 6km / 10min. 7zł/m 2 netto Duża możliwość konfiguracji najmu 1.200m 2 na.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 292 m² 77,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Dzwonowo, gmina Marianowo Powierzchnia: 0,1292 ha Brak uzbrojenia w media. Dojazd do działki możliwy z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł18 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia miejsce postojowe w podziemnym parkingu w Hanza Tower w Szczecinie, przy al. Wyzwolenia 50. Miejsce parkingowe położone na poziomie -3 w podziemnym parkingu budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł50,33 m² 6 854,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50 m2 , położone na trzecim piętrze w bloku z cegły na osiedlu Przydworcowym. Mieszkanie jest bardzo ustawne, na dwie strony. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

767 000 zł5 900 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Stanisławów gm. Baranów działka o powierzchni 5900 m2 - na sprzedaż. Duża działka o powierzchni 5900 m2 i wymiarach 37 x 159,5, składająca się z dwóch odrębnych działek.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²120 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kontakt do agenta prowadzącego   Do wynajęcia nieruchomość o łącznej powierzchni 120m2 zlokalizowana blisko centrum miasta. Na parterze nieruchomości lokal o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł6 961 m² 140,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz gruntu z potencjałem, który od razu można zamienić w dochodową inwestycję? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż działka o powierzchni 6961 m , położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł30 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka w klimacie loftowym Na wynajem wyjątkowa kawalerka o loftowym charakterze, która łączy nowoczesny design z przytulną atmosferą. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 970 490 zł65,43 m² 30 116 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja w sercu stolicy Apartamenty Jana Pawła 34 to wyjątkowa inwestycja deweloperska, która na nowo ożywi kameralną nieruchomość w centrum Warszawy. Projekt Polskiego Holdingu.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł83,58 m² 6 209,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Przedstawiamy ofertę sprzedaży jasnego i słonecznego mieszkania o powierzchni 83 m2, usytuowanego w urokliwej, cichej części Jeleniej Góry nieopodal ogólniaka im Stefana Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 680 m² 148,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 0,268ha położonej 1,5km od centrum w Obornikach śląskich. Działka o wymiarach: 38m (krótszy bok) i 65m.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł53,70 m² 7 821,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,7 m , zlokalizowane na 3. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym bloku z 1993 roku przy ul. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł280 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:709 m²

Przestronny dom na sprzedaż w Bielsku-Białej - idealny dla dwóch rodzin. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni całkowitej 280 m , położoną na działce.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł38,28 m² 9 143,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie typu studio o powierzchni 38,28 m , położone na 2 piętrze budynku z 2017 roku w Olecku. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym i spokojnym osiedlu ,.

Szczegóły ogłoszenia

469 900 zł50 m² 9 398 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż - komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie 2-pokojowe + garderoba/biuro | 50 m | Balkon | Miejsce parkingowe | Luboń, ul. 11 Listopada Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży funkcjonalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 858 m² 116,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Jaktorów-Kolonia. Działka o pow. 3858m2 i wymiarach 39 x 99. Działka leśno-budowlana około 1500m w Planie Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 000 zł42,36 m² 15 273,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,36 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Nieruchomość: mieszkanie wyróżnia się przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 960 zł43,06 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Na 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Czerwonym, składa się: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 464 zł47,44 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Czasowa oferta - tylko w kwietniu 2026 - obniżka na poziom 13.100 za m2. Możliwość zakupu miejsca postojowego w hali garażowej. Mieszkanie będzie przekazywane ok luty 2027 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 049 m² 66,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Blisko natury, daleko od zgiełku - działki budowalne w malowniczej lokalizacji w Rogalicach, gm. Lubsza. Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Rogalice ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 098 492 zł142,73 m² 28 715 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Spektakularny apartament Z 5 pokojami, tarasem I ogrodem zimowym W prestiżowej inwestycji kapitanat Spektakularny apartament | Taras z ogrodem zimowym | Prestiżowa inwestycja | Gdańsk |.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł375 m² 3 730,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealna propozycja dla osób, które potrzebują dużego domu w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Tarnowskich Gór. 0% Prowizji Dom o ogromnym potencjale Powierzchnia użytkowa: 235.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 900 zł123 m² 4 999,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Na sprzedaż - dom parterowy z użytkowym poddaszem, w stanie deweloperskim Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny dom parterowy z użytkowym poddaszem, o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł200,92 m² 2 334,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przestronny, nowoczesny bliźniak według cenionego projektu wykończ go dokładnie tak, jak marzysz! Szukasz solidnego domu, który da Ci przestrzeń do życia i pełną swobodę w aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł128 m² 5 781,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim znajdujący się w Wilczy przy ul. Kolorowej. Dom o powierzchni 128 mkw został zrealizowany na działce o powierzchni 570 mkw - w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ociąż

Ociąż,wielkopolskie

135 000 zł1 308 m² 103,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

324 500 zł4 510 m² 71,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Fordon - tu załatwisz większość spraw, a dosłownie za zakrętem na terenie Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego jest działka, która zapewni Ci wytchnienie. Przyjedź i poczuj ten spokój.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²66 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 66 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Rzeszowa, w prestiżowym sąsiedztwie Filharmonii Podkarpackiej oraz Fontanny.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł96 m² 36,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Komfortowe piętro domu na wynajem - 96 m , ul. Aleksandra Świętochowskiego, lublin Do wynajęcia przestronne, świeżo wyremontowane piętro domu o powierzchni 96 m w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 340 zł52,27 m² 11 867,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 wolne od 01.04.2026 Serdecznie polecam nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68m2, wykończone przy użyciu.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł940 m² 31,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

W biurze Rzeszowskie-nieruchomości na sprzedaż działka ( Las ) oznaczenie lsiii o pow 9,40 ar Zlokalizowana przy granicy obrębu Rezszów-Słocina od strony Chmielnika. Lokalizacja : - około 9 km od.