Nieruchomości

239 900 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

799 900 zł39,06 m² 20 478,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mamy przyjemność zaprezentować nieruchomość składająca się z dwóch osobnych kawalerek z antresolami położonych na Kazimierzu w Krakowie. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł123 m² 20 731,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny apartament zlokalizowany w samym sercu Miasteczka Wilanów, w unikalnej i prestiżowej inwestycji Royal Park przy ul. Kieślowskiego 3.

Szczegóły ogłoszenia

537 600 zł56 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję jasne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku. Budynek znajduje się w spokojnej okolicy, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł57,80 m² 9 775,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 Pokoje z Panoramą Miasta - Osiedle Górne, piła Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design, funkcjonalność i widok nie na okna sąsiadów ? Odkryj przestrzeń na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

469 000 zł53,60 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładne i przytulne mieszkanie trzypokojowe o pow. użytkowej 50m2, całkowitej 53,60m2 położone w Cieplicach na osiedlu Orlim. Mieszkanie jest usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 242 m² 173,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | Knurów |media Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej, zielonej części Knurowa. Nieruchomość o wymiarach ok. 15,5 m szerokości i 157.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł83,04 m² 18 052 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Umowa przedwstępna Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 83 m , położone w nowoczesnym budynku z 2020 roku przy ul. Żeromskiego w Gdyni. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta a wyłączność! Na sprzedaż działka w malowniczej górskiej wiosce - idealne miejsce na Twój dom wśród natury. Oferujemy wyjątkową działkę położoną w spokojnej, urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł180 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 191 m²

Dom z potencjałem w Biskupicach zaledwie 500 m od stacji pkp. Dom, który pamięta lata 70-te, popularna wówczas "kostka", która daje wiele możliwości rozbudowy i pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

99 800 zł800 m² 124,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentacja działek budowlanych o powierzchni 800m2 oraz 1100m2 zlokalizowanych w gminie Miedźna we Frydku). 6,5km od Pszczyny , 500m od lasu! Szkoła 1,5km Działka widokowa, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł350 m² 2 568,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 371 m²

Mamy przyjemność zaprezentować nieruchomość na sprzedaż położoną w Sandomierzu przy ul. Rokitek, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - w centrum miasta, z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł89,60 m² 6 473,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

***** topowa lokalizacja *** W samym sercu miasta ********** Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 89,6m2 położone na IV.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł58 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowy apartament tuz przy bulwarze Jeziora Drwęckiego ( ul. 3-go Maja ) , w kameralnym budynku wielorodzinnym oddanym do użytkowania w 2022roku, z dwoma miejscami postojowymi i ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

13 000 000 zł4 799,34 m² 2 708,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli szukasz budynku pod swój biznes bądź chcesz po prostu dobrze zainwestować swoje pieniądze to ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie. Do zaoferowania mamy nowoczesny budynek biurowy wraz.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 757 m² 56,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okolice Polanicy Zdrój, kłodzka - Starków. Działka o pow. 1757 m kw. z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Dojazd droga asfaltowa. Sprzedaż w systemie aukcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 000 zł130 m² 10 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:662 m²

Wybierz przestrzeń, która ma znaczenie | dom 130 m2 | Prestiżowa lokalizacja Na wzgórzu przy ul. Wędrowców w Bielsko-Biała powstaje kameralna inwestycja dla tych, którzy szukają miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł3 890 m² 63,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości o łącznej powierzchni 0,3890 ha położone w Gliwicach przy ul. Nadbrzeżnej, w skład których chodzą: prawo własności niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 446.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł63 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m , położone w spokojnej, zielonej części Krzyków obok Parku Klecińskiego oraz przystanków tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

25,71 zł/m²38,89 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferuję do wynajmu lokal użytkowy w topowej lokalizacji Białego Kamienia w Wałbrzychu. Miejsce doskonale skomunikowane, blisko przystanki, sklepy. Nadaje się zarówno na lokal gastronomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł9 400 m² 42,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 0,94 ha znajdującą się w Łukawcu gm. Trzebownisko. Działka nadająca się idealnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł25,29 m² 15 381,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojową mieszkanie o powierzchni 25,29 m2, znajdujące się w Nowej Hucie na os. Strusia. Najważniejsze informacje: - pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł180 m² 3 216 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 150 m²

Dom wolnostojący stan surowy zamknięty o powierzchni 180m2, położony na przepięknej działce o powierzchni 9150 m2 otoczonej pięknym widokiem w Wałdowie Królewskim. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł67 m² 14 910,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Hot oferta tylko w Pepper House! Elegancki apartament położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu Morenowe Wzgórze - w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł106 m² 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 416 m²

### Wynagrodzenie pokrywa właściciel ### Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w prestiżowej lokalizacji Polanicy-Zdroju, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

100 000 zł5 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjna o powierzchni 5000 m kw. 3 suwnice -14ton, posadzka przemysłowa, doświetlenie, wysoka moc energetyczna, możliwość prowadzenia produkcji ciężkiej. Dostęp z poziomu zero.

Szczegóły ogłoszenia

736 000 zł2 300 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kielno gmina Szemud na sprzedaż działki produkcyjno - usługowe przy ul. Leśnej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, przy drodze wojewódzkiej (asfaltowej), przewidziany zjazd do działek z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

159 750 zł1 065 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W przyjaznej cenie. Szanowni Państwo, dziś do sprzedaży działka w miejscowości Kusze o powierzchni 1065 m2. Nabywając tą działkę jeśli chcecie, możecie Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Charzyno,zachodniopomorskie

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

| dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem i utwardzonym podjazdem, zlokalizowany na Osiedlu Vill Park w Charzynie, sprzedajemy w cenie mieszkania w Kołobrzegu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

328 417 zł30,13 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy. To.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł8 417 m² 24,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Szprotawa, grunt inwestycyjny, 84 ar, cena 209 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż atrakcyjna działka zlokalizowana w Henrykowie, gmina Szprotawa. Działka 330/3 obręb Henryków - gmina nie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 399 zł40,03 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jesteśmy biurem sprzedaży dewelopera. Osada Kamieniec, to kameralne osiedle, usytuowane w Ustroniu, w cichym i spokojnym miejscu pod lasem, gwarantującym wypoczynek. Centrum Ustronia gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

3 340 000 zł193 m² 17 305,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa nieruchomość biznesowa W sercu ogrodów - reprezentacyjna siedziba dla twojej firmy Prestiżowa siedziba biznesowa przy Ogrodzie Botanicznym | Reprezentacyjny budynek po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł38 m² 7 710,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Głogów, ulica Głowackiego, osiedle Chrobry, mieszkanie, 2 pok, 38m2, sprzedaż 293 000zł rezerwacja* kiedy szukasz czegoś wyjątkowego. Mieszkania całkowicie umeblowanego i wyposażonego, króluje.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł17 310 m² 300,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Oferta na wyłączność! Kupujesz i budujesz. Działka inwestycyjna 17.310 m2, o wymiarach ok. 95 m x 182 m. W drodze wszystkie media: gaz, prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł137,50 m² 4 509,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zamieszkaj komfortowo w nowoczesnym domu o podwyższonym standardzie, z ogrodem i garażem - na spokojnym osiedlu z doskonałym dojazdem do centrum. Stan surowy - zamknięty. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł50,44 m² 11 300,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie 2 pokojowe + II poziom do aranżacji - Rzeszów ul. Nowosądecka. Przestronny balkon, miejsce postojowe w garażu podziemnym i piwnica. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł189,62 m² 4 166,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesne Osiedle Zamkove - Twój wymarzony dom w Świebodzicach! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domów w prestiżowej lokalizacji - Osiedle Zamkove w Świebodzicach.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł80 m² 3 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, zlokalizowanego w miejscowości Rzeki Wielkie (ul. Mokra, gm. Kłomnice). Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 276 zł72,74 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania znajdują się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym w Bolesławcu. Etap.