Nieruchomości

240 119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Działka Chmielnik

Chmielnik,świętokrzyskie

13 530 000 zł14 360 m² 942,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż zabudowana działka o pow. 14360m2 zlokalizowana w Chmielniku. W skład zabudowań wchodzą: - magazyn garażowo - magazynowy - o pow. 124,37 m2; - magazyn rezerwowy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł41,33 m² 21 751,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament Kołobrzeg przy plaży | Diune Hotel & Resort 5 | 41,33 m | 2 pokoje | taras | 1 piętro Jeśli szukasz apartamentu nad morzem, który od pierwszej chwili daje komfort i standard hotelu.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł9 900 m² 60,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zasań (gm. Myślenie) widokowa działka w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni99 arów, położoną w miejscowości Zasań, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

-rezerwacja- ładne, umeblowane mieszkanie, ok. 37 m2 Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone Lokalizacja - Tarnów. Osiedle Niepodległości Ogrzewanie miejskie, ciepła woda miejska, niewielkie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

110 000 zł500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży wyjątkową działkę z zasobów rod- miejsce z klimatem, tworzone z sercem z dbałością o szczegóły i z myślą o komforcie jej.

Szczegóły ogłoszenia

7 890 000 zł47 551 m² 165,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna o powierzchni ok. 47 551 m położona w Jagatowie, zaledwie ok. 20 25 minut jazdy samochodem od centrum Gdańska. Atutyduża jednolita działka z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

5 500 000 zł359 m² 15 320,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:413 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Unikatowa, nowoczesna kamienica w sercu Pogodna, 359 m elegancji i komfortu. Wyjątkowa, wolnostojąca kamienica z miejscami parkingowymi na.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł3 230 m² 603,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod inwestycję deweloperską o pow. 3230 m2. Miejscowość : Lublin. Dzielnica : Wrotków - okolica ul. Nałkowskich i Ks. L. Zalewskiego. Media : woda, prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł50,94 m² 11 778,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowa niższa cena Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepszych części Kołobrzegu przy porcie pasażerskim, zaledwie 150 metrów od plaży z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²260 m² 9 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Polecam na wynajem lokal o dużym potencjale. Możliwość wynajęcia całej powierzchni - 260 m2 lub każdego pomieszczenia oddzielnie: x Pierwsze pomieszczenie ok. 100 m2 powierzchni po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowo produkcyjna 200 m , Szczecin dobra lokalizacja logistyczna. Na wynajem hala 200m2 w funkcjonalnym obiekcie magazynowo produkcyjnym, zlokalizowana na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł177 m² 7 853,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dwa wyjątkowe i nowoczesne domy wolnostojące z antresolą usytuowane na posesji, na której niebawem będzie wykonane ogrodzenie oraz automatyczna brama wjazdowa z podjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

576 000 zł32,23 m² 17 871,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy apartament zlokalizowany w uroczej miejscowości jaką jest Dziwnówek, zaledwie 150 m od morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni: 50 m2 znajduje się na 3 piętrze i składa się z: - niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł4 001 m² 199,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podstawowe informacje: powierzchnia: 4.001m Cena: 200 zł/m Kształt terenu: działka płaska, wyrównana Stan: niezabudowana Przeznaczenie w MPZP (B10RM/MN) pod: - Tereny zabudowy zagrodowej, obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł78,60 m² 101,78 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestige Nieruchomości prezentuje luksusowy apartament | 77 m Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, luksusowy apartament o powierzchni 77 m , zaprojektowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł57,20 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Makler nieruchomości poleca Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na bydgoskich Bartodziejach, w wieżowcu z windą. Lokal znajduje się na 6. piętrze, co.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł70,16 m² 3 206,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z cegły (1968 r.) w miejscowości Krzyżanów. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł51,50 m² 7 553,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

! oferta wstrzymana - rezerwacja! Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 51,50 mkw w niskiej zabudowie położone przy ul. Rodzeństwa Krzyżowskich. Funkcjonalny, rozkładowy układ pomieszczeń daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł358 m² 3 603,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:829 m²

Nieruchomość z potencjałem - lokal użytkowy z częścią mieszkalną | Ujście | obok Biedronki Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjno-mieszkalna o szerokim wachlarzu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 492 zł68,83 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż wykończone 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 557 zł28,03 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa Enklawa - inwestycja zlokalizowana w sercu Dobczyc przy ul. Turystycznej, to najlepszy adres w mieście. Miejsce sportu, rekreacji, oraz odpoczynku. W towarzystwie istniejącego parku.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł270 m² 9 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż 6-pokojowy 1-piętrowy dom-bliźniak 270 m2 z 1965 r. na działce 700 m2, wawer, anin. Odnowiony, gotowy do zamieszkania, doskonały dla rodziny, również w podwójnej funkcji: na cele.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł343 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Property An exclusive, two-level penthouse of approx. 340 m , located on the top floor of a modern residential building. Designed to offer maximum comfort, privacy and prestige. The apartment.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł250 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 379 m²

Dochodowa nieruchomość, 10 minut pieszo do morza. Ośrodek wypoczynkowy położony przy ulicy Słonecznej w Dąbkach, na działce gruntu o powierzchni 1 379 mkw., o wymiarach 43 x 32 m.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł7 848 m² 1 019,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Premium oferuje Państwu idealną działkę pod zabudowę mieszkaniową W miejscowym planie działka jest oznaczona symbolem mw-U, przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Łochynia,śląskie

112 000 zł11 319 m² 9,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka - Łochynia, gmina Mykanów Sprzedam działkę o powierzchni 11319 m , położoną w miejscowości Łochynia , w gminie Mykanów. Działka jest w całości.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38,22 m² 18 288,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta na wyłączność Szanowni Państwo przedstawiamy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 38,22 m,w budynku z 2021 roku. Apartament składa się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

44,44 zł/m²72 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal 3-pokojowy, o powierzchni 72 m2, na ul. Wałbrzyskiej. Dostępny od 1 lipca! Wszystkie media miejskie! Możliwe zagospodarowanie na biuro, salon kosmetyczny, gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł17 000 m² 69,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka produkcyjno-przemysłowa 17 000 m2| d5pu | dk78 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 17 000 m2 , położona przy drodze krajowej dk78 z bezpośrednim i wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł36 m² 27 750 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 36 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z: - sypialni (7,22.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 052 zł94,76 m² 8 231,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:144 m²

Na sprzedaż oferujemy nowo wybudowany dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Szczepanowice. Znajduje się on na działce o powierzchni 144 m2, a jego powierzchnia mieszkalna wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 133 407 zł60,61 m² 18 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny, 3-pokojowy apartament w stanie deweloperskim, usytuowany w prestiżowej inwestycji Orłowo Square. Nieruchomość o powierzchni 51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł68 m² 6 455,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe ul. Emilii Plater 41 Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane na 4. piętrze w budynku z 1989 roku. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 655 m² 543,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zabudowana trzema drewnianymi domkami położona nad Jeziorem Koprowo w pobliżu Pola Golfowego i z dogodnym dojazdem do Międzyzdrojów. Oglądanie umawiaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł850 m² 1 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 419 m²

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów, mieszkań I lokali. Nieruchomość pod inwestycję. Polecamy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną, położoną w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł4 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną/ Usługową/ Zagrodową w otoczeniu wolnostojących domów jednorodzinnych. Oferuję do sprzedaży, działkę budowlaną położoną w Borównie gmina Czarny.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł75,29 m² 11 289,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania idealnego dla rodziny, w którym można oddzielić strefę prywatną od wspólnej? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie typu dupleks o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł1 906 m² 288,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia : 1906 m2 Cena : 549 000 zł Nr ewid.: 1836/1, 1836/2 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana. Działka kształcie prostokąta o wymiarach ok. 40 szer. dług. 47.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł16,38 m² 5 433,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 m²

Garaż murowany o powierzchni 16,38 mkw, wybudowany w 1989 r., z doprowadzoną energią elektryczną, dachem krytym papą, na działce gruntu o powierzchni 19 mkw, w wieczystym.

Szczegóły ogłoszenia

717 060 zł3 774 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Chęcinach, usytuowana w malowniczej okolicy Chęcińsko-Kieleckiego Parku Krajobrazowego.! istnieje możliwość wynajmu działki! Dla działki wydano 14.11.2023.