Nieruchomości

239 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

714 000 zł65 m² 10 984,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Polecam Państwu rozkładowe 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 245 zł33 m² 11 643,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

48 345 zł879 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł70 m² 24,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferuję halę magazynowo-warsztatową do wynajęcia o powierzchni 75 m kw, za 1700,00zł zł netto. Opis obiektu: powierzchnia hali ok 70 m kw. Poziom zero. Posadzka betonowa. Wymiary: szer.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

598 000 zł63,60 m² 9 402,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Szukasz miejsca, które łączy wygodę życia w mieście z bliskością natury? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

345 218 zł36,45 m² 9 471 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowa oferta lokalu handlowo-usługowego na Zielonym Osiedlu w Koszęcinie! lokal nr.4 Pozostało: 4 lokale użytkowe/usługowe w budynku numer 1. Cena netto 7700 zł /m2 + vat czyli 280 665 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 907 zł36,23 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,23 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł209,35 m² 7 403,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Na sprzedaż nowoczesny 5 pokojowy Dom z garażem blisko Gdańska! lokalizacja: czeczewo to idealna propozycja dla rodziny szukającej ciszy i spokoju. Jest to wieś kaszubska w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł71 400 m² 4,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki rolno-leśne Horbów-Kolonia | 7,1437 ha Na sprzedaż kompleks 5 działek rolno-leśnych położonych obok siebie, tworzących zwartą i spójną całość. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

576 845 zł26,83 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowy apartament z balkonem o powierzchni około 27m2, położony w dzielnicy Bronowice przy ulicy Naukowców w Krakowie. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

W naszym biurze Mam dla ciebie ofertę kilkunastu działek budowlanych. Pełne uzbrojenie w pobliżu. Na każdą działkę wydane zostały obowiązujące Warunki Zabudowy. Dogodny dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł250 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż 2 komfortowe domki drewniane usytuowane nad rzeką Bug na Podlasiu, w Wólce Nadbużnej (7 km od Siemiatycz, 160 km od Warszawy, 100 km od Białegostoku). Każdy z domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł116,80 m² 10 273,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Polecamy Państwu kameralną inwestycję na pograniczu Krakowa i Wieliczki. Na inwestycji trwają ostatnie prace, spodziewamy się, że niedługo mieszkania będą miały pozwolenie na użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł100 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący o dużym potencjale, położony w malowniczej miejscowości Skrzyszów, w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Nieruchomość z 1960 roku to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 482 m² 45,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy działkę budowlaną w spokojnej okolicy w miejscowości Marżynek o powierzchni 3477 m 2 Teren cechuję się ciszą, spokojem bliskością lasów oraz nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł95,33 m² 7 647,12 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław Nadodrze ul. Łokietka Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu? Marzysz o miejscu z duszą kamienicy, które możesz odnowić i urządzić po swojemu? Nie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł26 m² 14 192,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na "wysokim" parterze jednego z budynków znajdujących się w Opolu przy ul. 1 maja. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł47,70 m² 7 337,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Komfortowe 2 pokoje z dużym balkonem | ul. Sosnkowskiego | 47,70 m Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,70 m , położone przy ul. Sosnkowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

50 zł/m²8 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz komfortowej przestrzeni biurowej w świetnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Do wynajęcia pokoje biurowe w atrakcyjnym punkcie miasta w bezpośrednim sąsiedztwie nowo.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości w kotlinie prezentują: na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w spokojnej okolicy idealna pod zabudowę jednorodzinną! Działka położona w malowniczej okolicy, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 000 zł46,39 m² 9 980,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowoczesnego mieszkania, które urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? Ta oferta w Rumi to jedna z najciekawszych propozycji na rynku tylko 9 980 zł/m za przestronne lokum.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł300 m² 4 966,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Dom z zabudowaniami o powierzchni całkowitej ok 300 m.kw. z dwoma lokalami użytkowymi stojący na terenie przeznaczonym w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod usługi.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47,50 m² 9 873,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w jednym z bloków przy ulicy Zwycięstwa - Zaodrze. Nieruchomość usytuowana na 4 piętrze, 10 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²40 m² 2 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Leach & Lang Property Consultants oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni 40 m kw położone w samym centrum Krakowa, przy ul. Stolarskiej. Biuro zlokalizowane jest na 3 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł94,90 m² 15 279,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1886

Annderson Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 94,90 m , położone na wysokim parterze zabytkowej kamienicy z 1886 roku, zlokalizowanej przy ul. Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 380 zł41 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł150 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne segmenty z garażem widokowa lokalizacja | Jastrzębie-Zdrój Ruptawa Kupujący zwolniony z podatku pcc (2%) Polecamy Państwu nowo wybudowane, przestronne mieszkania w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł447 m² 6 709,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Bardzo ciekawa oferta/ świetna lokalizacja wysoki standard wykończenia! nieruchomość dostępna od grudnia 2026r. Klient idealna nieruchomość pod siedzibę firmy / bardzo duże możliwości użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł160 m² 7 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż komfortowy i zadbany dom jednorodzinny zrealizowany według projektu Dom w winorośli 2 , o powierzchni całkowitej ok. 160 m oraz powierzchni użytkowej 134,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²242 m² 7 744 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy powierzchnie handlowo-magazynowe w nowo wybudowanym obiekcie "urbanbox Park Harmonia Kępa" na obrzeżach Opla. Jest to nowoczesny obiekt usługowo-handlowo-magazynowy dedykowany firmom.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł126 m² 13 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Przedmieścia Krakowa - Wrząsowice - nowy dom bliźniak na nowym osiedlu domów jednorodzinnych przy południowej granicy Krakowa. Standard premium. Budowa zakończona - budynki z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, pięknie urządzone mieszkanie o powierzchni 43m 2 , położone w Krośnie przy ul. Naftowej. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany

Kielce,świętokrzyskie

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia posiadamy nowe mieszkanie 2-pokoje w nowym budynku, mieszkanie o pow. użytkowej 43 m2, usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Okrzei 33 w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł38,30 m² 9 634,46 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zadbane M3 przy parku szarych szeregów: gotowe 2 Pokoje, które Pokochasz od Progu! Masz dość surowych, "pachnących chemią" mieszkań deweloperskich, gdzie przez rok słychać tylko wiertarki sąsiadów?.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł1 229 m² 76,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 11 działek budowlanych w Olbrachtowie (gmina Żary) - gotowe do zakupu, promocyjna cena na start! W świecie, w którym cisza i spokój są luksusem, mam dla Ciebie coś.

Szczegóły ogłoszenia

918 zł65,58 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:150 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Skarżysko-Kamienna przy ul. Pięknej 19.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 419 zł48,58 m² 15 550 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł68,68 m² 13 686,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecam na sprzedaż gustownie wykończone mieszkanie w apartamentowcu Long Bridge przy ul. Kościelnej 33 w dzielnicy Jeżyce. Lokal zaprojektowane przez architekta z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł250 m² 4 504,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:343 m²

Szanowni Państwo, na sprzedaż przestronny, komfortowy dom położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Bydgoszczy osiedle Piaski, bezpośrednio przy rzece Brdzie. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł12 200 m² 163,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Głogoczów/gmina Myślenice. Działka o powierzchni 12.200m2 przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną (istnieje możliwość podziału parceli). Teren ładnie położony, widokowy, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł3 600 m² 60,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,3562 ha (3562 m ) położona w malowniczej miejscowości Szumirad, w gminie Lasowice Wielkie. To idealna propozycja dla osób.