Nieruchomości

239 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

180 000 zł934 m² 192,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

ul. Starowiejska - centrum łazisk górnych łatwy I szybki dojazd - 2 min do Trasy dk81 Żory - Mikołów - Katowice Lokalizacja gps poprzez kopiowanie poniższego tekstu do aplikacji Google Maps:.

Szczegóły ogłoszenia

240 810 zł1 047 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

ul. Mokierska w mikołowie - bardzo dobry dojazd dk 44 trasa Gliwice - Mikołów - Tychy i Autostrada A4 widoki na łąki, pola i lasy. Dostępne media : prąd, woda, gaz Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł2 162 m² 138,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena - 299.900 zł DO NEGOCJACJI! POPRZEDNIA CENA 350.000 zł DZIAŁKA ROLNA W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE TERENÓW ZABUDOWANYCH MEDIA DOSTĘPNE: PRĄD, WODA, WSRÓD TERENÓW ZIELONYCH -.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł1 082 m² 369,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wsród terenów zielonych - widoki na łąki, pola i lasy. Media : prąd, woda, gaz dojazd drogą utwardzoną Na sprzedaż działka o nr geodezyjnym 1880/115 o pow. 1082 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

650 000 zł3 706 m² 175,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka Z pozwoleniem na budowę dwóch budynków mieszkalnych - każdy o pow. użytkowej 109,1 m2 Kameralna lokalizacja w otoczeniu niezabudowanych terenów, z rozległymi.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł33,50 m² 8 925,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

os.Grunwaldzkie 11 - DOSKONAŁA LOKALIZACJA - 3 min spacerem do rynku w Mikołowie KAWALERKA W BARDZO DOBRYM STANIE Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM Wyposażenie widoczne na zdjęciach W CENIE.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł918 m² 162,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych działka Z mediami: prąd, woda , gaz, kanalizacja! łatwy I szybki dojazd - 13 min do Trasy dk81 Wisła - Żory - Mikołów - Katowice Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł40 m² 9 225 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa niższa cena - 369.000 zł! POPRZEDNIA CENA - 389.000 zł ul. Sokolska 56 - doskonała lokalizacja parking dla mieszkańców wspólnoty mieszkaniowej. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 40.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcie funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie 53m2 w Warszawie (dzielnica Mokotów) przy ul. Rzymowskiego. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, kuchni (samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł79,64 m² 9 907,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:795 m²

Jeśli szukasz niedużego i gotowego do wprowadzenia domu w okolicach Bydgoszczy - nie szukaj dalej - ta oferta jest dla Ciebie! Komfortowy dom parterowy o pow. 79 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł148 m² 5 168,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:643 m²

Jeśli szukasz nowego domu pod Bydgoszczą i chcesz zdecydować w jaki sposób go urządzić - ta oferta jest dla Ciebie! Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o pow. 148m2 została.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł79,80 m² 3 746,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży dwóch niezależnych lokali usługowo-biurowych o łącznej powierzchni 79,8 m2. Znajdują się one na poziomie -1 w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł19,17 m² 16 640,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Jeśli szukasz wakacyjnego apartamentu dla siebie, który jednocześnie może generować zyski przez cały rok, to właśnie znalazłeś idealną nieruchomość. Oferuję na sprzedaż jasne i wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł89,11 m² 9 415,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie dwupoziomowe w niskim budynku wielorodzinnym przy ul. Łuczniczej w Szczecinie. Na powierzchnię użytkową 89,11 m2 składa się pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł88 m² 7 840,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

4 pokoje | 88 m | ciche i przestronne mieszkanie rodzinne | Marki Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 88 m , położone w spokojnej części Marki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

369 000 zł45,23 m² 8 158,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe w Policach. Lokal o pow. użytkowej 45,23 m2 znajduje się na II piętrze niskiego budynku wielorodzinnego. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty wynajmu jest mieszkanie dwupokojowe na Niebuszewie w Szczecinie, w pobliżu Manhattanu. Na powierzchnię użytkową 47 m2 składa się pokój dzienny, pokój sypialny, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł146 m² 5 308,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe duże mieszkanie (apartament) o imponującej powierzchni użytkowej 146 m2. Usytuowany na I piętrze wolnostojącej niewielkiej kamienicy (tylko dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł636 m² 1 083,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w kształcie prostokąta o powierzchni 636 m2 w miejscowości Skórzewo, boczna od ul Szarotkowej, poznań, osiedle Kwiatowe. Sprzedaż z gotowym projektem na budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Poznań,wielkopolskie

68,80 zł/m²65,40 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na wynajem - Poznań, ul. Głogowska | 65,40 m | parter | witryna Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 65,40 m , położony na parterze budynku przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł58,40 m² 8 886 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Grunwaldzkiej, na drugim piętrze budynku, w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się części Plewisk -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

1 599 000 zł254 m² 6 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:533 m²

Na sprzedaż przestronny dom połówka bliźniaka w Poznaniu, dzielnica Fabianowo, z garażem i ogrodem. Nieruchomość o łącznej powierzchni 248 m , usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł180 m² 13 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:317 m²

Brak prowizji od kupującego Prosfera przedstawia "dom skrojony na miarę , z niezależnymi źródłami energii cieplnej, wygodną komunikacją w atrakcyjnie zlokalizowanej części Małego Kacka.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł74,30 m² 10 497,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja! Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,3 m2 z ogródkiem 50m 2, położone przy ul. Anyżkowej na cenionym, zamkniętym Osiedlu Cynamonowym na Bezrzeczu. To.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,27 m² 10 337 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,27 m stanowiące spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, zlokalizowane przy ul. Marcelińskiej 91 na poznańskim Grunwaldzie (marcelin). Atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

423 500 zł1 100 m² 385 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 1100 m , położona w malowniczej miejscowości Niemcz. Działka znajduje się w doskonałej lokalizacji z bezpośrednim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł225,97 m² 8 182,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 972 m²

Ogłoszenie dom z własnym lasem i stawem, żołędowo k. Bydgoszczy Marzysz o domu, w którym każdy poranek zaczyna się śpiewem ptaków, a popołudnia spędzasz na tarasie.

Szczegóły ogłoszenia

2 270 000 zł91,03 m² 24 936,83 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż elegancki i komfortowy apartament zlokalizowany w samym sercu Gdyni, w renomowanym kompleksie Plac Unii. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość życia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 949 000 zł1 600 m² 1 843,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Idealna pod inwestycję z pozwoleniem na budowę. Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w atrakcyjnej lokalizacji - Gdańsk Morena przy ul. Pagórkowej parametry techniczne.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł58 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu dostępne od zaraz jasne i w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na wyjątkowym osiedlu olimpia port. Wraz z wynajem mieszkania otrzymujemy dostęp do strefy spa.

Szczegóły ogłoszenia

759 480 zł49 m² 15 499,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam Państwu na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji "apartamentwiec Silesia" przy ul. Jagiełły 3. Silesia jest ofertą dla tych, którzy chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 900 zł149 m² 5 704,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:974 m²

> kupujący zwolniony jest z podatku pcc 2% < polecam Państwu na sprzedaż nowy, wolnostojący dom jednorodzinny, zlokalizowany w miejscowości Zawonia, na spokojnym i zacisznym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł1 023 m² 448,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka o powierzchni 1023m2 w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł35 m² 12 854,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. To dwustronne mieszkanie z balkonem znajduje się na 2 bloku piętrze przy ul. Teligi w Grodzisku Maz. Mieszkanie posiada księgę wieczystą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł47 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w Łodzi przy ul. Obywatelskiej, na parterze w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy - zaledwie 2 przystanki do kampusu.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł332 m² 10 512,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:353 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna nieruchomość położona w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni - Redłowie. To idealna propozycja dla osób, które marzą o życiu blisko.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł56,20 m² 13 879 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do wprowadzenia lub częściowego remontu położone na granicy Włoch i Ochoty, przy Alei Dwudziestolatków. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 001 m² 119,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie zlokalizowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 3001 m2 położona w Kłodawie. Wydane Pozwolenie na budowę! Obejmującego budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł125 m² 160 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu w pełni wyposażony i umeblowany, luksusowy apartament w inwestycji "menolly" na Powiślu. Apartament zlokalizowany na 5-piętrze, posiada klimatyzację. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł41,95 m² 18 355,18 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Ursus - Szamoty. Dwa oddzielne, zamykane pokoje i oddzielna widna kuchnia z oknem oraz balkon. Czynsz do administracji budynku 600 pln Rok.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł51,62 m² 10 073,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,62 m , położone w nowoczesnej inwestycji Młoda Rumia przy ul. Jeziornej. Lokal posiada bardzo praktyczny układ pomieszczeń,.