Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż ustawne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w spokojnej części Legnica na osiedlu Zosinek, przy ul. Stryjskiej. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł102,70 m² 7 010,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Libertowie gmina Mogilany. Ciekawy projekt niedużego domu wybudowanego według indywidualnego projektu. Na dzień dzisiejszy jest to już.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł48,80 m² 6 145,49 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zana - dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze w wieżowcu z 1976 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł5 195 m² 25,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Hala magazynowa z możliwością wykorzystania na produkcję. Położona w okolicach Grójca na działce 1,7 ha. Powierzchnia magazynowo - produkcyjna o powierzchni 4659 m2. ok. 1000 m2 zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 100 zł42,70 m² 25,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Ostrów Wlkp. ul. Szkolna Do wynajęcia mieszkanie o pow.42.70m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju na IV piętrze z balkonem. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł290 m² 4 479,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu wolnostojącego o powierzchni 250m2 usytuowanego na działce o powierzchni 1500m2 w Rynarzewie. Dom wybudowany z poritu docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł68,50 m² 5 036,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

parter/ 3 pokoje/ wyremontowane Na nieruchomość składa się: - przedpokój - kuchnia ok. 8 mkw - łazienka z wc - 2 pokoje ok. 12 mkw - salon ok. 18 mkw Atuty nieruchomości - parter, jedyne.

Szczegóły ogłoszenia

3 929 400 zł6 660 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo! Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka o pow. 0,7 ha bezpośrednio przy węźle Kobyłka trasy S8 - trasie wylotowej z Warszawy na wschód. Nieruchomość oddalona zaledwie 9km.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł4 500 m² 48,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Książnice Wielkie gmina Koszyce powiat proszowicki. Działka o pow. 4500 m2. Przedmiotowa działka leży w terenie nieobjętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przez.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 468 m² 122,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Msr Nieruchomość przedstawia na sprzedaż działka budowlana 1468 m w miejscowości Dąbrowa Bolesławiecka, gm. Bolesławiec. Marzysz o własnym domu z ogrodem w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²64,99 m² 4 549 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 64,99m 2 usytuowany na II piętrze w reprezentacyjnej kamienicy przy ul. Krupniczej. Teren wokół ogrodzony. Lokal składa się z: komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²158,36 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Piłsudskiego 28D, działoszyn Powierzchnia uż.: 158,36 m2 (dopuszcza się możliwość najmu części pomieszczeń) Grunt: dz. ewid. nr 38 obręb 4 o łącznej pow. 507,52m Cena: 12 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł400 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Oferujemy Państwu dwukondygnacyjny, podpiwniczony dom wolnostojący, z garażem w bryle budynku, o powierzchni około 400 m2, posadowiony na działce o powierzchni 12, 10 ar, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł63 m² 8 730,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku w spokojnej i zielonej części Opola dzielnica Malinka. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł73,60 m² 11 942,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie w stanie surowym o powierzchni 74 m , zlokalizowane przy ulicy Stanisława Rostworowskiego, tuż obok Kampusu uj. Nieruchomość z czterema oddzielnymi pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 000 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w miejscowości Piaski-Drużków gm. Czchów wielkości ok.30arów. Idealne miejsce dla osób które cenią sobie cisze i spokój. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

107 789 zł9 799 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Taka oterta tylko w platinum house Na sprzedaż działka rolna (zgodnie z mpzp) o powierzchni 9 799m2 znajdująca się w Czerwieńsku. Bezpośredni dostęp do drogi publiczej. Klasoużytki.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł100 m² 3 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę domu na sprzedaż w miejscowości Widaczów. Nieruchomość o powierzchni około 100 m2 użytkowych znajduję się na działce 34 ara. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

tel.   . - najem okazjonalny - Szukasz nowoczesnego, trzypokojowego mieszkania w bloku niedaleko centrum miasta? Dobrze trafiłeś! Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł70,28 m² 8 523 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o wyjątkowym charakterze, usytuowane na 4. piętrze budynku w samym sercu Szczecina. W ofercie zaprezentowano wizualizacje salonu oraz kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

36 500 zł250 m² 146 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży luksusowego apartamentu o pow. 250 m w ekskluzywnym apartamentowcu - Złota 44. Lokalizacja Apartamentowiec dysponuje największym prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł28,61 m² 6 288,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż: kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie Ruda Śląska, ul. Owocowa Szukasz niewielkiego mieszkania z niskimi kosztami utrzymania, idealnego na start lub pod inwestycję? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 465 000 zł9 688 m² 151,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dwie działki położone w Świeradowie Zdroju o łącznej powierzchni prawie jednego hektara ( 9688 m2) Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego: -mn zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł15 400 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duży obszar dla indywidualnego inwestora chcącego ulokować gotówkę. Całość około 15 000 m2 (1,5 ha), część o pow. 2300m2 przeznaczona w miejscowym planie pod zabudowę wolnostojącą lub.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 500 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Nadarzynie pomiędzy ul. Błońskiej i ul. Akacjową. Wjazd od ul. Akacjowej. Nr działki 140/32. : dla kogo? Dla rodziny lub pary. : atuty? - Zabudowa domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł298 m² 3,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do dzierżawy teren usługowy usytuowany w centrum Rybnika przy ul. Reymonta - w bliskim sąsiedztwie skrzyżowania z ul. Młyńską. Tylko tu w otoczeniu masz: - urząd skarbowy.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 117 m² 393,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy działkę z mpzp o powierzchni 1117 m2 zlokalizowaną w nadmorskiej miejscowości Dziwnów. 400 m od sklepu 450 m od mostu nad rzeką Dziwna 700 m od Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

4 520 000 zł22 600 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna pod zabudowy wielorodzinnej w centrum Gniewina - 22 600 m2 miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla dwóch działek jest taki sam Nr działki: 350/1 z oznaczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł752 m² 199,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w pięknej okolicy - ul. Ugody - Wyczerpy. Media w drodze. Warunki Zabudowy. Przystanek autobusu nr 14 tylko 450m. Ogród na stronę zachodnią, idealna pod budowę małego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 732 zł38,02 m² 10 277,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł350 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:967 m²

Polecamy gotowiec inwestycyjny! Dom, który jest przedmiotem oferty stoi w miejscowości Zieleniewo. Tuż przy jezioro Miedwie, blisko do drogi ekspresowej S10 na Szczecin oraz do Stargardu. Ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

38,24 zł/m²34 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem lokal biurowo-usługowy, o pow. 34 m2 (wys.2,70m) z własnym WC. Lokal położony na pierwszym piętrze przy jednej z ruchliwych ulic w centrum Wodzisławiu Śl., idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł142,21 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom łączony garażami w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

34,89 zł/m²36 m² 1 256 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokale biurowe - na wynajem - Tarnowskie góry/lasowice Na wynajem lokale biurowe o powierzchni od 12 m , z możliwością łączenia pomieszczeń i dopasowania powierzchni do potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²30 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta wynajmu lokalu na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł210 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na wynajem dla pracowników / firmy Poznań, świerczewo Do wynajęcia przestronny dom idealny dla firm, pracowników lub większych grup. Nieruchomość dzięki funkcjonalnemu układowi oraz dużej.

Szczegóły ogłoszenia

1 108 100 zł3 166 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w miejscowości Głosków, gmina Piaseczno. Działka o powierzchni 3166m2 w kształcie prostokąta. Dojazd do działki drogą utwardzoną. W drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 561 680 zł43,38 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończony pod klucz apartament W sercu kurortu Jurata | Prestiżowa lokalizacja | 250 m od plaży | Nowoczesny Kompleks 4* z basenem i spa | Inwestycja idealna jako wakacyjny second-home.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 486 m² 88,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana składająca się z 2 działek (1134m i 1252 m2) o łącznej powierzchni 2486 m2. Możliwość nabycia każdej z nich oddzielnie w cenie 110 tys. zł.

Szczegóły ogłoszenia

683 000 zł6 263 m² 109,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedania działkę we Mszczonowie przeznaczoną w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod tereny usług i przemysłu ( budynki usługowe, produkcyjne, magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł52 m² 11 538,46 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w kameralnej kamienicy przy ulicy Kotsisa. Na powierzchnię 52mkw składa się salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie,.