Nieruchomości

239 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

205 000 zł1 577 m² 129,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam na sprzedaż działkę położoną 2,5km od Proszowic, w miejscowości Kowala. Działka leży bezpośrednio wzdłuż drogi nr 275, w pierwszej linii zabudowy. Są to 2 działki nr 94/6.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł53,57 m² 17 341,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,57 m, położone w nowoczesnej inwestycji oddanej do użytkowania w 2025 roku przy ul. Do Wilgi, w dzielnicy Podgórze /.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł840 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z bezpośrednim widokiem na jezioro o powierzchni 840m2 w miejscowości Gogolin, gmina Koronowo. Nieruchomość położona w otulinie lasów oraz dwóch urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

18 130 zł4 900 m² 3,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. informuje o możliwości wynajęcia terenu o powierzchni 4 900,00 m2 położonego w Warszawie przy Al. Solidarności na działce o nr 2/2 z obrębu 4-14-01. Proponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

340 000 zł72 m² 4 722,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży bardzo zadbanego, wygodnego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 72m2, położonego w Chojnowie przy samym centrum miasta ul. Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł70 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż domek rekreacyjny z potencjałem całorocznym - okolice Jeziorska Boczki Nowe gm.Szadek Cena: 150 000 zł Powierzchnia: ok. 70 m Działka: ogrodzona, z dodatkowym kawałkiem lasu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł42 m² 21 404,76 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji w Międzyzdrojach - Balticus , zlokalizowanej bezpośrednio przy promenadzie, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²40 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokal o powierzchni 40 m2 gotowy do wejścia; w galerii handlowej w bardzo dobrej lokalizacji przy głównej, ruchliwej ulicy w centrum Otwocka. Lokal znajduje się w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł92 m² 6 032,61 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   duże przestronne 4 pokojowe mieszaknie na sprzedaż Prezentuje bardzo duże oraz przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom rodzinny z ogrodem - Częstochowa, grabówka Piętrowy dom wolnostojący - ok. 130 m (użytkowa) / ok. 200 m (całkowita) na działce 1000 m . Spokojna, zielona okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł101 m² 13 069,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mint Property prezentuje na sprzedaż jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 101,6 m , położone na 2. piętrze kameralnego budynku przy cichej i spokojnej ulicy w Borku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 096 zł50,76 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł35,24 m² 48,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu w trybie najmu okazjonalnego mieszkanie 2-pokojowe położone na II piętrze bloku przy ul. Wyszyńskiego. To miejsce emanuje przytulnością i funkcjonalnością zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł3 677 m² 101,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zabudowana działka O pow. 36 arów W jaworzynie śl. Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum miasta. Działka o pow 3677 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym, gospodarczym oraz stodołą.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł11 575 m² 34,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 3 działki sprzedawane razem, objęte mpzp: - budowlana (w/g mpzp mnu- 1005 m2 , druga oznaczona r/ws -565 m2 o łącznej powierzchni 1570 m2 - rolna (r-r/ws) o powierzchni 10.005 m2.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł40,57 m² 2 215,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność - niepowtarzalne mieszkanie Z klimatem wsi W mieście! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Wałbrzychu przy ul. Dąbrowskiego to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

155 900 zł1 376 m² 113,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjnie położonymi działkami, zlokalizowanymi w otulinie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd w miejscowości Przybynów. Dostępne są dwie działki: - nr.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Chełm

Chełm,lubelskie

12 000 zł791 m² 15,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 850 m²

Do wynajęcia hale produkcyjno-magazynowe z biurami o łącznej powierzchni 791m2 - chełm Hala produkcyjna z pomieszczeniem socjalnym o powierzchni 540m2 (rok 2008). - wysokość hali od.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Skała - ul. Langiewicza dom wolnostojący w cichej i zielonej okolicy Nieruchomość: oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej 110,00m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 498 119 zł72,07 m² 20 787 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowy apartament z jacuzzi 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 3-pokojowy apartament U-IV-27 o pow. 72,07 m2 z możliwością instalacji jacuzzi na tarasie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł114 m² 10 438,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Lokalizacja: inwestycja powstaje w południowo - wschodniej części Wrocławia, w Iwinach. Bardzo dobry dojazd do centrum Wrocławia czyni tę inwestycją bardzo atrakcyjną do spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 000 zł61,29 m² 10 409,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie z ogródkiem 61,29 m Opole, chmielowice 0%! Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,29 m z prywatnym ogródkiem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł1 200 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Łebczu w otoczeniu natury, z możliwością zabudowy mieszkaniowej i usługowej Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom z ogrodem? A może.

Szczegóły ogłoszenia

52,73 zł/m²27,50 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 27,5 m , położony w samym sercu Lublina - przy ul. Krakowskie Przedmieście 41. Lokalizacja: prestiżowa i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł168 m² 2 732,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości My Home prezentuje ofertę sprzedaży lokalu użytkowego zlokalizowanego w Centrum , przy ul. Kościuszki - w bliskiej odległości od Centrum, komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł30,46 m² 22 948,13 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe wykończone mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki stylowe I eleganckie wnętrza budynków dostęp do komunikacji tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

303 000 zł946 m² 320,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko U nas! oferta na wyłączność! Proponujemy Państwu na sprzedaż działki w Imielinie przy ul. Dobrej. Opis działek:. działka numer 1525/320, powierzchni 946m ( działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł101,80 m² 10 795,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament dwupoziomowy z widokiem na Równicę, usytuowany w centrum Ustronia. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 101,8 m położona jest w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 508 m² 69,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 1508 m2 znajdującą w miejscowości Gostyniec, powiat kamieński 6 km od morza oraz centrum miasta. Położona na terenie zurbanizowanym pośród.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł111 100 m² 20,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Korytno, w gminie Masłowice, powiat radomszczański, województwo łódzkie, obejmująca działki ewidencyjne nr 675, 659 oraz 660.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł3 620 m² 552,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka położona jest w Konstancinie, na terenie o atrakcyjnych walorach krajobrazowych, komunikacyjnych i inwestycyjnych. Jej powierzchnia wynosi 3620 m i posiada nieregularny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł901 m² 1 809,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 10 677 m w Gostomku z pozwoleniem na budowę i projektami domów. Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż działki w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł192 m² 5 984,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:535 m²

Na sprzedaż dom z widokiem na Zalew Żyrardowski dom: na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 191,2 m2, wykończony z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 956 m² 77,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Gm. Lubin Buczynka nieruchomość: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 29,56 a, położona w miejscowości Buczynka, w spokojnej i zielonej okolicy. Duża powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł49,50 m² 5 656,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 mkw , zlokalizowane na osiedlu Północ w Częstochowie , tuż obok malowniczego Lasku Aniołowskiego. Idealna lokalizacja dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł900 m² 442,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Urok Podlasia i spokojna okolica Polecam Państwu działkę za miastem położoną w miejscowości Sobolewo (gm. Grabówka ) - w sąsiedztwie zabudowy wolnostojącej. Szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł300 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż, położoną w cichej i zielonej okolicy warszawskiej Białołęki. Jest to doskonała propozycja dla rodzin, które.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł38,60 m² 5 699,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Marzysz o porankach w ciszy, blisko morza i rzeki? Mamy cos wyjątkowego! W extra cenie! - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację   na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²24 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Wynajmij lokal w miejscu, gdzie Twój biznes będzie widoczny! Do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni ok. 24 m w doskonałej lokalizacji, położony przy ruchliwej ulicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 308 566 zł86,66 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,66 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 560 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

****działka Budowlana 1560m2**** Serdecznie zapraszamy na prezentację działki budowlanej zlokalizowanej we wsi Karakule gm. Supraśl (8km od Białegostoku). Działka narożna znajdująca się na nowym.