Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 zł/m²12,80 m² 474 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy o pow. 12,80 m2 usytuowany na parterze budynku dworca pkp w Ostrowie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł64,07 m² 4 042,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe - 64 m2 + poddasze, na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na 1. i 2. piętrze niskiego bloku/segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł109,72 m² 6 835,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 932 m²

Filipów - miejsce, gdzie codzienność zaczyna toczyć się w rytmie natury, a jednocześnie oferuje pełną infrastrukturę do komfortowego życia lub prowadzenia dochodowego najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Liniewo,pomorskie

76 500 zł773 m² 98,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy blisko jeziora - Liniewo, powiat kościerski 0% prowizji dla kupującego! Opis nieruchomości: na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy (wz), położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

469 000 zł36,56 m² 12 828,23 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jedyne takie mieszkanie w Pabianicach! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36,56m2 zlokalizowane w Pabianicach. Lokal znajduję się na 4 piętrze - w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł3 785 m² 150,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne kampinos, centrum wsi Łącznie: 3 785 m | 2 działki | wz na korty tenisowe / halę sportową | sąsiedztwo Policji, urzędu Gminy i szkoły Lokalizacja Kampinos ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł1 416 m² 840 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

### Wynagrodzenie pokrywa właściciel ### Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w prestiżowej lokalizacji Polanicy-Zdroju, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł18 635 m² 48,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka siedliskowa ze stawami I całorocznym domem tarło, gm. Niedźwiada Powiat lubartowski | 18635m2 | Dom całoroczny | Dwa stawy | Media | Cisza i natura Szukasz ucieczki od.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł78,93 m² 126,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Odrestaurowany apartament Z tarasem dla rodziny Wyjątkowy, słoneczny apartament I Nieruchomość łącząca przedwojenny klimat z nowoczesnym standardem wykończenia I Lokalny klimat / 4.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Lędzin,zachodniopomorskie

263 200 zł1 316 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane nad morzem. Na sprzedaż działka rolna przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, o różnej powierzchni 1316 m . Działka ma regularny, prostokątny kształt, co.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł900 m² 4 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:900 m²

Prawdziwa perełka na śląskiej ziemi Irena Majster 4 Alternatywy Tel:   Jeśli szukasz inwestycji w centrum miasta, która przynosi stały dochód to ta.

Szczegóły ogłoszenia

363 060 zł4 034 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana o powierzchni 4034m2 w miejscowości Olszanka k. Puszczy Mariańskiej, porośnięta starodrzewem (ponad 100 letnim) głównie sosnowym. W miejscowości dominuje.

Szczegóły ogłoszenia

48,89 zł/m²45 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu biurowo - usługowego. Lokal znajduje się na poddaszu w nowym budynku Powierzchnia 45mkw (60 mkw po podłodze) Drugie piętro, dwa pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

54 000 zł2 160 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem przestronną halę magazynową zlokalizowaną w atrakcyjnej okolicy Bartodziejów, blisko galerii handlowej, co zapewnia doskonałą komunikację i dostępność. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

25,04 zł/m²71,49 m² 1 790 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy o pow. 71,49 m2 usytuowany na piętrze budynku dworca pkp w Lesznie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł805 m² 124,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W chrustowie (gm. Ujście) Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 805 m 2 położona w Chrustowie (gmina Ujście, powiat pilski). To.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł13,80 m² 10,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż unikalna nieruchomość Wołcza Wielka, gmina Miastko, powiat bytowski Nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 13,7986 ha, położona w miejscowości Wołcza Wielka (woj.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł26,04 m² 19 162,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie położone na drugim piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku z lat siedemdziesiątych bez windy. Przestronny salon, widna kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł54,90 m² 6 174,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż - komfortowe mieszkanie z udziałem w gruncie i budynku Skoczów | dzielnica Bajerki Mam do zaoferowania bardzo wygodne mieszkanie , położone na parterze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł27,71 m² 18 729,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka w prestiżowym kompleksie mieszkalnym w samym sercu Wrocławia, w okolicy rzeki i terenów spacerowych. Idealna propozycja inwestycyjna lub komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 103 m² 116 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki budowlane o powierzchni 0,1103ha każda,w trakcie podziału geodezyjnego działki macierzystej o numerze ewidencyjnym: 213/9 powierzchni 0,2207 ha, które.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł79,91 m² 12 451,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja prizma, gdańsk ul. Dąbka prizma to kameralna inwestycja mieszkaniowa inspirowana światłem, przestrzenią i minimalizmem. Nazwa odzwierciedla ideę pryzmatu - symbolu przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 726 zł62,41 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,41m2 na pierwszym piętrze w niskim bloku usytuowanym w dzielnicy Budziwój, 15 minut od centrum Rzeszowa. Lokalizacja w której.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł9 277 m² 139,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Świerklańcu. Działka o powierzchni 9277 m2 w kształcie prostokąta, o wymiarach 39 x 232 m. Media: prąd, woda, gaz (w drodze gminnej około 30m.

Szczegóły ogłoszenia

5 056 800 zł4 200 m² 1 204 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę wielomieszkaniową, jedna z ostatnich w Mińsku Mazowieckim. Dostępne media: wodociąg, prąd, kanalizacja ,gaz Przeznaczenie terenu; -zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł600 m² 3 483,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 464 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Kielcach przy ul. Towarowej, zaledwie 4 km od centrum miasta. Doskonałe położenie zapewnia szybki dostęp do głównych arterii komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu przestronne studio przy ulicy Kwiatkowskiego o powierzchni 38 m2. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł42,20 m² 14 928,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! rezerwacja oferty! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu na os. Dajtki - nad samym brzegiem jeziora Ukiel! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł28,60 m² 18 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowy, w pełni wyposażony apartament - tylko 500 metrów od morza! Na sprzedaż stylowy apartament w nowoczesnym, świeżo wybudowanym budynku, zlokalizowany zaledwie 500 metrów od pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł173 m² 40,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:19 000 m²

Dom na wynajem o powierzchni 174 m , usytuowany na wyjątkowo przestronnej działce o powierzchni blisko 2 hektarów. To idealna propozycja dla osób ceniących prywatność, ciszę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł217 m² 806,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność - działka budowlana Z pozwoleniem na dom mikrus 2` - jelenia góra, ul. Przeskok wybuduj dom jednorodzinny Z własną działką W cenie mieszkania na zabobrzu! Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł52,20 m² 3 045,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Nowa niższa cena! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone w samym centrum Tucholi, na przeciwko Technikum Leśnego. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²116,77 m² 4 087 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem lokal użytkowy/magazynowy o powierzchni 116,77 m2, usytuowany na parterze budynku biurowego zlokalizowanego w Porcie Gdynia, przy ulicy Budowniczych. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł461 m² 271,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka wielkości 461 m2, w cenie 125 tys., z własną.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł177,64 m² 10 667,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu piętrowego w zabudowie szeregowej, urzekającego na każdym kroku wysokim standardem wykończenia. Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 650 000 zł240 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:779 m²

Szukasz nieruchomości, która zacznie pracować na Twój kapitał od pierwszego dnia? Ten obiekt przy ul. Ugory to konkret: 779 m działki + 240 m budynku przemysłowego, w którym wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł43,60 m² 4 816,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie jak dom, o powierzchni 43,60 m2, osobne wejście do nieruchomości przez wyjątkowy ogród. Część ogrodowa stanowi dodatkowo powierzchnię około 250m2 nieruchomości, jest tam huśtawka,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł90,50 m² 3 149,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1882

Na sprzedaż klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie w Broczynie, gmina Czaplinek o powierzchni użytkowej 90,5m 2. Mieszkanie znajduje się w Pałacu w Broczynie, jest to budynek eklektyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 163 zł70,21 m² 11 111,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70,21m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Oferowane Mieszkanie jest dwustronne, przeciwległe.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł230 m² 8 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 258 m²

Nieruchomość zabudowana domem mieszkalnym parterowym i budynkiem biurowo-magazynowym na działce 2258mkw W warszawie dzielnica Wesoła Nieruchomość położona na terenie nie objętym Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł48 m² 11 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (47.93m2+ antresola), wysoki standard, przemyślane zagospodarowaniem przestrzeni. Bardzo dobra lokalizacja, po drodze na.