Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

320 000 zł1 458 m² 219 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona, słoneczna działka w spokojnej okolicy- warzno! lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Warzno. W pobliżu znajduje się jezioro, lasy oraz wiele innych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

2 115 000 zł983,76 m² 2 149,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 499 m²

Oferuję na sprzedaż nieruchomość obejmującą wolnostojący dom o powierzchni 222,13 m oraz budynek zbiorowego zamieszkania (hotel) o powierzchni użytkowej 761,63 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł70,50 m² 9 475,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Sławinek - 70,5m2 zadbane, czyste -po remoncie! Ogromna Łazienka 3 pokoje - ul. Kolorowa. Niewymagające dodatkowych nakładów finansowych. Pierwsze piętro - z balkonem i piwnicą. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47,70 m² 62,89 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m , zlokalizowane na parterze budynku usługowo-mieszkalnego przy ul. Energetycznej 9 w Piasecznie. Lokal dostępny od końca.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

879 000 zł120 m² 7 325 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie położone przy ul. Geodezyjnej na warszawskiej Białołęce. Lokal na drugim piętrze w budynku z roku 2009, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł48 m² 61,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od ręki! Zapraszamy do zapoznania się z przytulnym, dwupokojowym mieszkaniem położonym na parterze w komfortowym, niskim bloku przy ulicy Narutowicza na osiedlu Syberka.

Szczegóły ogłoszenia

8,13 zł/m²160 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia pomieszczenia magazynowego usytuowanego na parterze budynku dworca Szczytna o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40,25 m² 62,11 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna, bardzo przestronną kawalerkę o powierzchni 40,25 m . Mieszkanie znajduje się na ostatnim, 6. piętrze w budynku z windą. Dzięki tej lokalizacji wnętrze jest.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł6 400 m² 77,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren komercyjny przy dk46 gotowy do szybkiego uruchomienia działalności. Nieruchomość o powierzchni 64,16 ar, położona w Schodni przy drodze krajowej dk46 (opole Częstochowa), w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł17 m² 18 823,53 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mikroapartament w otoczeniu biurowców. Kameralny budynek w sercu zachodniej strefy biznesu. Nowoczesna architektura i multifunkcyjne rozwiązania. Gwarancja sukcesu przy wynajmie długo,.

Szczegóły ogłoszenia

2 455 000 zł92,65 m² 26 497,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 92,65 m , położony w kameralnym budynku na cenionym osiedlu Marina Mokotów I - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 727 895 zł76,30 m² 22 646,07 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,3 m , zlokalizowane w klimatycznej, odnowionej kamienicy. Cztery balkony francuskie nadają wnętrzu charakteru, a sam układ daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł813 m² 295,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana (nr.261) o powierzchni 813 m , położona w spokojnej części Czeczewa, przy ul. Gdańskiej. Idealne miejsce pod dom w otoczeniu nowej zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł135,50 m² 3 682,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Prestiżowy dom jednorodzinny | nowa inwestycja | ul. Ogrodowa, grodków 135,5 m nowoczesnej przestrzeni | działki 8,3 9,9 ara | garaż | pompa ciepła Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 301 m² 29,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna widokowa działka o powierzchni 3301 m kw. (0,33ha), położona w bliskiej odległości od trzech jezior oddalonych o 1 km Gamerskie, morąg i Szałstry o 4 km oraz.

Szczegóły ogłoszenia

8 600 000 zł778 m² 11 053,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 318 m²

Luksusowa willa w prestiżowej części Konstancina-Jeziorna 642 m | 7 pokoi | działka 3318 m | garaż | sauna Z wielką przyjemnością prezentuję wyjątkową rezydencję.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 500 m² 34,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka: nr. 454 Obręb: jędrychówko Gmina: morąg, powiat ostródzki, woj. warmińsko-mazurskie Proponujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 3500 m , położoną w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł2 507 m² 269,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Widokowa działka w spokojnym miejscu obrzeża Ustroń Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 25 arów (2500 m2), położona w malowniczej części miasta Ustroń.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł44,50 m² 44,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w Dom & House na wynajem piękne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią w świetnie skomunikowanej dzielnicy, blisko centrum Gdyni. Mieszkanie jest po remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł3 001 m² 11,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży pięciu atrakcyjnych, ustawnych działek zlokalizowanych w miejscowości Nowa Maliszewa. Nowa Maliszewa to wieś położona w gminie Kosów Lacki, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł63,70 m² 25,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jawor, stary Jawor , ulica Starojaworska, 3 pokoje, dostępne od zaraz, wynajem Na wynajem przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,70 m , położone na 2. piętrze w bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy na wynajem trzypokojowe mieszkanie z balkonem, znajdujące się przy ul. Republiki Korczakowskiej, w dzielnicy Bieżanów w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

775 060 zł59,62 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Ekluzywna inwestycja Wierzbowy Park znajduje się w sercu Poznania, w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się i cenionych rejonów miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł137,78 m² 6 524,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni 120,28 m (z garażem), położony w spokojnej miejscowości Łęg w pobliżu Jelcza-Laskowic oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 755 090 zł109,70 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Hampton Home oferuje na sprzedaż 4 pokojowy apartament o wielkości 109.7 m2 na ekskluzywnym zamkniętym, strzeżonym osiedlu skąpanym w ciszy i zieleni w Konstancinie- Jeziornej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł6 920 m² 52,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pierzchno, gmina Wręczyca Wielka, pow. kłobucki, działka budowlana na sprzedaż. Oferta na wyłączność dostępna tylko W wgn! Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

30 672 zł34 091 m² 0,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie pragnie poinformować o możliwości wynajmu terenu o powierzchni 34091,00 m2. Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł98 m² 7 234,69 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe przy ul. Żeliwnej w Gdynia. Lokal o powierzchni ok. 98 m znajduje się na 11. piętrze, co zapewnia dobrą ekspozycję oraz widok na okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie 36 m | garaż w cenie | ul. Chodkiewicza Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 1. piętrze w bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł260 m² 3 073 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:480 m²

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania dwukondygnacyjny budynek mieszkalny przy ulicy Długiej w Kwidzynie. Działka jest ogrodzona i ma powierzchnie 480 m2. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

739 530 zł747 m² 990 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka dla dewelopera W dobrej lokalizacji. - działka objęta planem miejscowym, mieszkaniowo - usługowa: * maksymalna wysokość budynku mieszkalnego - 3 kondygnacje naziemne, 30 % pow. biologicznie.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 730 m² 107,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępa wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3 730m2 z własnym zbiornikiem wodnym. Nieruchomość znajduje się tuż obok głównego ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł2 778 m² 719,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna osiedle Architektów, ulica Przemysłowa Działka położona w rozwijającej się części miasta, w otoczeniu terenów usługowych i zabudowy mieszkaniowej. Jednostka.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 498 m² 90,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko tutaj taka oferta - nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości Twoje em, oferuje do sprzedaży działkę z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 754 000 zł100,85 m² 27 307,88 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Penthouse z tarasem w ścisłym centrum wrocławskiej dzielnicy Krzyki, w sąsiedztwie Sky Tower i centrum biznesowego. To oferta skierowana do osób, które: - swoje plany życiowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

10 000 zł204 m² 49,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

Istnieje możliwość umeblowania domu zgodnie z potrzebami Najemcy. Do wynajęcia przestronny, świeżo wyremontowany dom położony we Wrocławiu, w spokojnej i zielonej części miasta na.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł1 174 m² 613,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka pod zabudowę jednorodzinną, która znajduje się w miejscowości Lublin, ul. Mieczykowa. Działka jest zagrospodarowana i ogrodzona metalowym płotem. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł210 m² 1 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż i wynajem w pełni wyposażony lokal pod usługi gastronomiczne. Lokal ma 210m2 + 200m2 piwnicy. Składa się z 2 dużych sali (jedna z barem), kuchni, zmywaka, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł103,48 m² 8 687,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe, nowoczesne mieszkanie z antresolą i tarasem w Rumi - nowa cena! Szukasz przestronnego, nowoczesnego mieszkania w cichej, ale doskonale skomunikowanej okolicy? To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Radom

Radom,mazowieckie

30 zł/m²400 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy w centrum miasta do aranżacji przez właściciela według potrzeb najemcy. Bardzo dobra komunikacja, duży bezplatny parking. Obniżone rachunki za energię elektryczną. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 999 m² 44,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam, duża działka, 3999m2, bajeczna okolica, myszków, smudzówka. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu na sprzedaż piękną działkę usytuowaną w jednej z najbardziej.