Nieruchomości

239 706 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 498 000 zł85,41 m² 17 538,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas! lokalizacja Apartament położony jest w Kluszkowcach, nad brzegiem Jeziora Czorsztyńskiego, z bezpośrednim widokiem na taflę jeziora oraz otaczające je góry. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł1 250 m² 2 232 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wyłączność oferty Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej z zabudowaniami - dwa niezależne budynki, o przeznaczeniu magazynowo biurowym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

86,52 zł/m²230 m² 19 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowo-usługowa 230m2 + piwnice 600m2 | ul. Grzegórzecka | Centrum Krakowa | Budynek klasy A Opis nieruchomości: do wynajęcia prestiżowa powierzchnia biurowo-usługowa na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł12 789 m² 10,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka rolno - leśna w gm. Gromnik Na sprzedaż oferujemy dużą działkę rolno-leśną położoną w miejscowości Brzozowa, w gminie Gromnik, w powiecie tarnowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 435 000 zł205 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Przedstawiamy do sprzedaży segment w atrakcyjnej okolicy. Segment środkowy o powierzchni ok.205m2 z działką ok 242m2 Zlokalizowany we wschodniej części Żyrardowa wśród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł2 343 m² 938,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomość położona przy trasie nr 7 (stara trasa krakowska) na granicy z Magdalenką. Idealna nieruchomość na różnego rodzaju usługi. Możliwość zabudowy 50% powierzchni. Na działce stare.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł360 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w przepięknej spokojnej okolicy usytuowane przy granicy miejscowości Gronówko (obręb Wyciążkowo), na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym. Oferowana działka ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł100 m² 23 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 594 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową posiadłość położoną w Rzeszowie, przy ul. Herbowej, w dzielnicy Budziwój. Na działce o powierzchni 25,94 ara znajdują się dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł65 m² 26,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania Dwupokojowe w samym centrum Ujścia Bartosz tel.   Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 65 m , stanowiące połowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł550 m² 8 182 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja; ul. Bazyliańska, zamojska starówka, zamość, woj. lubelskie Nieruchomość gruntowa zabudowana jest budynkiem usługowo-handlowo-mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok.550 m2. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł68,70 m² 4 657,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w samym centrum Zgorzelca (59-900). Nieruchomość o powierzchni blisko 70 m to idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe , położone w zielonej spokojnej okolicy Woli Justowskiej (ul. Głogowiec). Położone na 2piętrze, składa się z I poziom: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 833 m² 122,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój i chciałbyś wybudować dom, to koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. W ofercie naszego biura jest działka z projektem budowlanym domu typu.

Szczegóły ogłoszenia

102 000 zł34 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż: mieszkanie do remontu mieszczące się przy ulicy Katowickiej w Centrum Bytomia. Znajduje się ono na drugim piętrze w dwupiętrowej zabytkowej kamienicy. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł583,18 m² 4 287 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: - nieruchomość z historią - nieruchomość idealna pod firmę - pod przedszkole - pod dom opieki -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł125 m² 7 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

**** piękny dom W zabudowie szeregowej osiek nad wisłą - 125 M2, 3 pokoje, duży salon Z aneksem kuchennym Z wyjściem na taras oraz ogród, działka 226 M2, gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

2 550 000 zł233 m² 10 944,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:870 m²

Focus Nieruchomości prezentuje wyjątkowy, bardzo przestronny i niezwykle komfortowy dom na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w Inowrocławiu, w Strefie Uzdrowiskowej A . Niezwykły.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł44,63 m² 29 105,98 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowym kompleksie Balticus przy słynnej Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach. Zlokalizowany na 10. piętrze, oferuje przepiękny widok na morze.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²133,65 m² 6 282 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Narożny lokal biurowo-usługowy z dwoma prywatnymi łazienkami (pow. 133,65 m2) usytuowany na parterze budynku z 2026 r. w Śródmieściu. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

778 000 zł230 m² 3 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Mamy dla Was nową, wyjątkową ofertę domu na sprzedaż w miejscowości Damnica! Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Emmerson prezentuje, dom wolnostojący o powierzchni 120 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 600 m2. Nieruchomość składa się z piwnicy, parteru, piętra i strychu. Parter : -.

Szczegóły ogłoszenia

37 700 000 zł58 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z dużym potencjałem, produkcyjno-usługowa (4up). Tereny zabudowy usługowej, obiektów produkcyjnych i rzemieślniczych, składów i magazynów. Powierzchnia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,09 m² 10 376,38 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,09m2 usytuowane na 7 piętrze bloku z windą wybudowanego w 2023 roku. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 806 m² 132,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka I spokojna okoliwa I 1806mkwi blisko kanału Na sprzedaż działka w spokojnej okolicy Łochowa nieopodal lasu i kanału Noteckiego o powierzchni 1806 mkw w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

3 980 000 zł338 m² 11 775,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:728 m²

Duży nowoczesny dom Z widokiem przy trójmiejskim parku krajobrazowym Gdańsk Matemblewo | Nowoczesna architektura | Energooszczędne technologie | Blisko terenów zielonych | Wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł10 935 m² 50,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą działek przemysłowo - usługowych położonych przy ulicy Wojska Polskiego w miejscowości Kłobuck. Nr działek: 94, 95, 96,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45,20 m² 61,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english. Don't hesitate to contact us. English version below. Emmerson prezentuje: do wynajęcia od zaraz! Przestronne i przytulne, trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł79 m² 6 316,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne 4 pokojowe mieszkanie w centrum Goleniowa. Lokal o powierzchni 79 m usytuowany jest na 3 piętrze niskiego bloku na spokojnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł38,30 m² 6 005,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 2 pokoje w centrum | Parter | Oficyna | Cisza i prywatność Na sprzedaż ustawne, w pełni umeblowane mieszkanie o praktycznym układzie, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł140 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Czy szukasz dla Swojej Rodziny domu developerskiego w Bydgoszczy? Zapraszam :) Nowy dom w zabudowie bliźniaczej 140m2 (122m2) stan developerski zaawansowany Jary z działką 250m2 + działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł52,50 m² 30,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na II piętrze w bloku z 1959 roku. Oferowana nieruchomość położona jest u zbiegu dwóch głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni użytkowej 44 m, usytuowane na drugim piętrze w kameralnym bloku przy ul. Kwiatkowskiego. Mieszkanie składające się z -salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł72,92 m² 15 071 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta dla wymagających! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu w prestiżowym budynku położonym w doskonałej lokalizacji blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł5 500 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 5500m2 w Grodzisku Maz. na granicy z Milanówkiem Na działce znajduje się staw i starodrzew Media: - prąd w drode - Woda w drodze - Gaz w drodze - Kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

13 800 zł460 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o łącznej powierzchni 46 0 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Przeworsku przy ul. Głębokiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł267 m² 4 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:409 m²

Oferta sprzedaży przestronny bliźniak W nadarzynie! Na sprzedaż oferuję przestronną i funkcjonalną połowę dużego bliźniaka zlokalizowaną w spokojnej części Nadarzyna (woj.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- for English check below - Mieszkanie idealne na gabinet kosmetyczny lub inną działalność gospodarczą. W pobliżu: - sklepy - banki - szkoły - autobus - tramwaj - Metro Młociny - galeria.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł45 m² 3 755,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone na 2 piętrze kamienicy, idealne dla osób szukających nieruchomości do własnej aranżacji. Lokal składa się z: -dwóch widnych pokoi, -osobnej kuchni ze skosem.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł484 m² 307,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt