Nieruchomości

239 698 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

2 850 000 zł100,82 m² 27 970,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Atuty: - wyjątkowo kameralna inwestycja w Sopocie w otoczeniu zieleni - willowy charakter inwestycji nadaje miejscu prestiż - tylko 18 apartamentów - przestronny apartament na ostatniej.

Szczegóły ogłoszenia

28,50 €/m²2 032 m² 57 912 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny biurowiec klasy A+, oferujący blisko 34 000 m powierzchni biurowej rozmieszczonej na 7 kondygnacjach. Obiekt składa się z trzech niezależnych, połączonych ze sobą części, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł106 m² 5 566,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie duży ogródek 158m2 Mieszkanie bezczynszowe 106,31m2 (piętro z poddaszem) w cenie 590tys.zł. Zostały tylko jedno mieszkania piętro + poddasze. Mieszkanie znajduje się w Cegielni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł90,98 m² 6 803,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja na mapie rzeszowa - północna część miasta. Na sprzedaż mieszkanie z antresolą opis nieruchomości: - mieszkanie o pow. całkowitej: 90,98m2 - piętro: 1 z 1 - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 150 000 zł245 m² 8 775,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:951 m²

Wyjątkowa oferta wolnostojącego domu o powierzchni użytkowej 245 m , usytuowanego na kameralnej działce o powierzchni 951 m w osiedlu Zakrzów. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

953 999 zł73,83 m² 12 921,56 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Nieruchomość o łącznej powierzchni 73,83 m została zaprojektowana jako dwa niezależne lokale mieszkalne, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

71,38 zł/m²336 m² 23 985 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia nowoczesny, dwupoziomowy budynek usługowo-biurowy (w budowie) o powierzchni 336 m2, zlokalizowany w dzielnicy Bielany. Nieruchomość doskonale nadaje się na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł59,50 m² 6 386,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji. Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 59,5 m , położone na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działek z linią brzegową i częścią prywatnego zalewu w okolicach Wojnicza w powiecie tarnowskim. Na sprzedaż zostały już tylko działki: 3x działki 10 arów.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 zł48,30 m² 48,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: gdańsk Piecki - Migowo, dzielnica potocznie zwana Moreną, pod względem położenia uznawana jako jedna z najbardziej atrakcyjnych dzielnic miasta. Okolica dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²200 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Centrum Prezentujemy Państwu dwukondygnacyjny lokal biurowo-usługowy na wynajem. Powierzchnia całkowita 240-m2, istnieje możliwość wynajmu 200 m2. Lokal dostępny od zaraz. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł5 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży : działka budowlana #twojaprzyszloscmaswojadres Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Wełmin - 5000.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł89,15 m² 6 270,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 445 m²

Oferta sprzedaży dom wolnostojący z budynkiem gospodarczym, rzuszcze, gmina Główczyce. Na sprzedaż nieruchomość zabudowana położona w miejscowości Rzuszcze, w gminie Główczyce.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł72,86 m² 17 828,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż elegancki, gotowy do zamieszkania apartament o powierzchni 72,86 m z tarasem 35 m , położony w prestiżowej inwestycji Kępa Park na Kępie Mieszczańskiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 082 m² 120,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.966194, 21.066194 Bronisławów, ul. Kalinowa Numer Ewidencyjny 90 Media Prąd i woda - przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł48,29 m² 8 055,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania. Idealne mieszkanie dla pary lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł60 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą siedliska wiejskiego. Nieruchomość jest zabudowana budynkami gospodarczymi i domem drewnianym. Do posesji jest doprowadzony prąd i woda. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 803 m² 105,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Studio! Mam przyjemność zaoferować grunt budowlany o powierzchni 1803 m2 położony w Skoczowie przy ul. Czekoladowej. Działki o numerach 391/3 i 391/4 objęte Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł700 m² 421,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W biurze korona real estate Oferujemy Państwu pięknie położoną działkę przy ul. Helskiej we Władysławowie. Władysławowo to jeden z najpopularniejszych polskich.

Szczegóły ogłoszenia

62 500 zł964 m² 64,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach od 964 m2 do 1000 m2, zlokalizowane w miejscowości gminnej Rzgów, przy ul. Targowej. Przeznaczenie działek: wszystkie działki mają wydane.

Szczegóły ogłoszenia

289 500 zł40 m² 7 237,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia! Słoneczne, rozkładowe z balkonem mieszkanie , w bardzo dobrym stanie mieszkanie. Opis nieruchomości: z przyjemnością prezentujemy mieszkanie w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 348 810 zł58,90 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 58.90m2 zlokalizowane w inwestycji Mogilska Młyny. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

56,52 zł/m²115 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal użytkowy na Starym Podgórzu w krakowieprezentujemy na wynajem lokal użytkowy o łącznej powerzchni 115 m2 składający się z:5 niezależnych pomieszczeń (w każdym z pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł800 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania pięknie położona nieruchomość w podkrakowskich Wrząsowicach. Nieruchomość stanowi działka niezabudowana (w trakcie podziału) o powierzchni około 9 a. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł6 338 m² 31,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż ładną dużą działkę położoną w spokojnej i urokliwej wsi Brzeźno Stare, gmina Wągrowiec z doskonałym dojazdem do Wągrowca (ok. 10 km). Teren idealny zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

762 000 zł16 200 m² 47,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zawodne działka rolno-budowlana o powierzchni 16.200m2 na sprzedaż. Działka położona w pięknej okolicy z doskonałym dojazdem do trasy S-7. Dojazd do nieruchomości z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł2 503 m² 149,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż działka o pow. 25,03 ara w miejscowości Sieciechowice gmina Iwanowice. Lokalizacja 1 km od centrum Sieciechowic na cichej, ślepej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 024 zł54,87 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja: - niska zabudowa, tylko 2 piętra - garaż podziemny, -ogródki lub balkony, - kameralne osiedle Mieszkanie: - ogrzewanie podłogowe, - klimatyzacja, - filtry antysmogowe, - stelaż wc, - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Sąsieczno,kujawsko-pomorskie

450 000 zł10 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę rolno-leśną częściowo pod zabudowę domem jednorodzinnym w spokojnej i przepięknej okolicy w Sąsiecznie niedaleko Torunia o pow. 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bytom Karola Miarki Do wynajęcia 2 różne kawalerki o takim samym standardzie, na tym samym piętrze, bardzo dobra lokalizacja, bytom Centrum, blisko do wszelkich przystanków komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane przy ul. Reja we Wrocławiu. To doskonała propozycja dla studentów oraz osób pracujących, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł30,76 m² 14 466,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż apartament położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Centrum Karpacza przy ul. Nad Łomnicą, w drugiej linii zabudowy od deptaka. Opis nieruchomości: - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 981 500 zł369 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Zapraszam do zakupu wyjątkowego lokalu usługowego znajdującego się w Starym Browarze Wrocławskim. Budynek przechodzi kompleksowy remont i unowocześnienie oczywiście za zgodą i pod okiem.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł39 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Inowrocławiu przy ulicy Krzywoustego 33a. Całe mieszkanie jest zadbane i odświeżone. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bralęcin,zachodniopomorskie

649 000 zł158,33 m² 4 099,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szukasz domu, w którym możesz zamieszkać od razu, ciesząc się ciszą, zielenią i własnym ogrodem? Funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 106,02 m z ogrodem, zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 114 zł58,12 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,12 m2 na parterze z przynależnym ogrodem. Podstawowe informacje: ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni Rolety zewnętrzne w oknach jedno miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł75,20 m² 10 372 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Słoneczne, bardzo ładne i atrakcyjne mieszkanie na kołobrzeskiej Starówce, ok 50 m od Ratusza (ok 950 m od morza). Pokój dzienny : panele, okna pcv + rolety, tynk gipsowy (malowany farbą.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 451 m² 124,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki pod budowę swojego wymarzonego domu, która posiada wygodny i szybki dojazd do Rzeszowa, położona jest z dala od ruchliwej drogi oraz jest w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 000 zł85,41 m² 17 538,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas! lokalizacja Apartament położony jest w Kluszkowcach, nad brzegiem Jeziora Czorsztyńskiego, z bezpośrednim widokiem na taflę jeziora oraz otaczające je góry. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł1 250 m² 2 232 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wyłączność oferty Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej z zabudowaniami - dwa niezależne budynki, o przeznaczeniu magazynowo biurowym. Nieruchomość.