Nieruchomości

239 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

619 000 zł50 m² 12 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3 pokojowego mieszkania na Wildzie. Mieszkanie o powierzchni 50m2, usytuowane na 2 piętrze bloku przy ulicy Rolnej. Opis mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 656 zł27,82 m² 16 989,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty inwestycyjne w Gdańsku z inteligentnymi systemami smart home zapewniają komfort i wygodę codziennego życia, idealne dla osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań.

Szczegóły ogłoszenia

1 127 700 zł2 506 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Są miejsca, gdzie poranki zaczynają się od śpiewu ptaków zamiast miejskiego hałasu. Takim miejscem jest działka o powierzchni 2506 m , położona w Żółwinie, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł43,85 m² 21 208,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament klasy premium Z widokiem na kopiec I panoramę krakowa W pełni umeblowane | Staranny projekt wnętrza | Doskonała lokalizacja | Zakup inwestycyjny Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

870 000 zł82 m² 10 609,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Oferta sprzedaży mieszkania ursynów (zielony) Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²1 750,95 m² 52 529 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:64

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Piastowska 7, brzeg Powierzchnia użytkowa: 1 750,95 m2 Liczba pomieszczeń: 64 Grunt: dz. ewid. nr 313/1, 313/2, 313/3 o pow. 1 638 m2 Cena: 30,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

229 zł/m²135 m² 30 915 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w centrum Warszawy przeznaczony pod wszelkiego rodzaju działalność rozrywkową, usługową oraz gastronomiczną (sisha) /klub! Wejście do lokalu jest z poziomu chodnika Brak wspólnoty.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł14 400 m² 25,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka z linią brzegową, chłopowo gmina Krzęcin. Atrakcyjna działka o pow. 1,4428 ha z linią brzegową jeziora Mielęcino oraz wydanymi warunkami zabudowy. Decyzja o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł37,50 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń. Oferujemy na sprzedaż przestronne, gustownie urządzone mieszkanie o powierzchni 37,5 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł13 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunty rolne o pow. 1,3 ha, w możliwością wydzielenia mniejszego obszaru. Zlokalizowane w podpłockiej miejscowości Wykowo, w pobliżu lasów. Całość w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61,77 m² 8 078,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości 4 Kąty posiada w ofercie wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie o łącznej pow. 61,77 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł115 m² 7 478,26 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Lokal mieszkalno-komercyjny 115 m | ul. Wrocławska, kraków | Idealny pod hostel lub prywatny akademik! Na sprzedaż lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m , położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 072 m² 167,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 249/71 w miejscowości Krzeczyn, gmina Oleśnica, powiat Oleśnicki , województwo Dolnośląskie. Powierzchnia działki to 1072 m2. Kształt działki jest zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł165 m² 5 757,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szeregówka z ogromnym potencjałem | Wrocław zachodnia część miasta, złotniki, okolice Leśnicy. Położenie : Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 623 zł37,52 m² 20 538,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł55,10 m² 11 615 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł43,90 m² 13 416,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

- nowa, niższa cena! - W naszej ofercie prezentujemy komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,9 m , położone na 3. piętrze w budynku z windą z 2010 roku, na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

408 320 zł63,80 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim - Skoki, ul. Antoniewska - budynek wybudowany przez Mal-Bud Budownictwo Sp. z o.o. Budynek gotowy - już wybudowany i oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł122 m² 38,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny i komfortowy apartament o powierzchni 122 m2 położony na 1. piętrze odrestaurowanego, kameralnego budynku w Pilchowie przy ul. Wołczkowskiej. Mieszkanie na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł75 m² 10 653,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Podpisana rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze klimatycznego przedwojennego domu zlokalizowane przy ul. Strachocińskiej w zielonej i spokojnej części Wrocławia na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł140 m² 3 207,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nieruchomość o ogromnych możliwościach adaptacyjnych w Przasnyszu. To Ty decydujesz, jak ją wykorzystasz budynek został zaprojektowany tak, by bez problemu łączyć funkcje.

Szczegóły ogłoszenia

13,02 zł/m²530 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 530 m , zlokalizowany przy ul. Gajcego 2 w Częstochowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Promenady Czesława Niemena jednego.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²111 m² 4 995 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokale biurowe o łącznej powierzchni 111 m2. Nieruchomość mieści się na piętrze w budynku wolnostojącym w miejscowości Rudna.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł99 m² 23 232,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Apartament Z widokiem na giewont Apartament o pow. 99 m , na IV piętrze w nowoczesnym apartamentowcu w centrum Zakopanego. Komfortowy apartament o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł45,95 m² 8 900,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,95 m2 położone na 2 piętrze w niskim bloku z 2006 r. na os. Górczyn (chemik). Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł43,75 m² 29,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne i zadbane mieszkanie 2pokojowe przy ul. Żeromskiego, w bardzo dobrej lokalizacji. W najbliższej okolicy m.in. sklepy, poczta, szkoły, biblioteka, galeria Skałka.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący, położony na ok. 6 - arowej działce, znajdującej się w południowo - wschodniej części Rzeszowa, osiedle Zalesie.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł35,60 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania znajdującego się na drugim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do wprowadzenia się. Dużym atutem jest lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

110,03 zł/m²109,97 m² 12 100 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni 109,97 m2 na terenie Olimpia Port w Swojczycach. Otoczenie nieruchomości: otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 001 m² 19,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży niezabudowana, nieogrodzona działka rolna o powierzchni 3 001 m 2 położona w miejscowości Wypychów (gm. Zgierz). Przybliżone wymiary działki ok. 110m x ok. 30m.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł55,60 m² 16 366,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane przy ul. Dobrego Pasterza w krakowskiej dzielnicy Kraków - Prądnik Czerwony. Lokal położony jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł2 969 m² 363,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość- inwestycja z Potencjałem! Na sprzedaż nieruchomość o imponującej powierzchni 2969 m , położona w malowniczej lokalizacji Rataje, niedaleko Chodzieży. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł110,69 m² 5 239,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 4 Pokoje (69,79 m2 ) + Antresola ( 40,90 m2) - Lutynia k. Wrocławia! Bez podatku pcc i prowizji. Stan deweloperski zdjecia poglądowe Pełna Własność | Czynsz: niski (ok. 380 zł) Pełna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 200 zł43,45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 782 zł48,58 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 960 m² 134,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ofertą jest sprzedaż działki rolnej o powierzchni 1960m2 Szczecinie Wielgowie. Działka znajduje się przy ul. Żywicznej i jest położona w pięknym ,cichym miejscu przy wysokim lesie.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 080 zł9 534 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę rolną położoną w miejscowości Czernica, gmina Czernica W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę usługową. Dojazd drogą utwardzoną. W ramach.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 124 m² 150,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mamy dla Państwa w ofercie 4 działki o powierzchniach: 1124 m2, 1193 m2, 1169 m2 oraz 1844 m2, w miejscowości Szemud! To idealne miejsce dla osób pragnących posiadać działkę.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia o powierzchni 54 m2 położony w dzielnicy Ruczaj. Lokalizacja: ruczaj jest to miejsce, które umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

928 000 zł95,93 m² 9 673,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym, bardzo przestronnym 4-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 95,93 m położonym na prestiżowym Warszewie (wzgórza Warszewskie) w Szczecinie. To.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł3 976 m² 200,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Siedlcach przy ul. Starowiejskiej na rogu za Starzyńskiego o pow. 3976 mkw Działka położona w drugiej linii zabudowy. Działka posiada plan.