Nieruchomości
239 738 ogłoszeń
Od najnowszych
Mieszkanie z garażem, ul. Daniszewska
Warszawa,mazowieckie
749 000 zł55,21 m² 13 566,38 zł/m²
820 000 zł76,09 m² 10 776,71 zł/m²
Działka Werdun
Werdun,mazowieckie
1 550 000 zł14 722 m² 105,28 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
190 000 zł47,46 m² 4 003,37 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
309 000 zł38 m² 8 131,58 zł/m²
Dom z tarasem Myślenice
Myślenice,małopolskie
1 300 000 zł420 m² 3 095,24 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska
Wrocław,dolnośląskie
2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Biskupice
Biskupice,wielkopolskie
507 790 zł1 751 m² 290 zł/m²
Biuro klimatyzowane Warszawa
Warszawa,mazowieckie
66 zł/m²219 m² 14 454 zł
Dom z garażem Wołczkowo
Wołczkowo,zachodniopomorskie
1 049 000 zł130 m² 8 069,23 zł/m²
330 000 zł76,80 m² 4 296,88 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Poznań,wielkopolskie
475 000 zł34 m² 13 970,59 zł/m²
Dom z garażem Budzyń
Budzyń,wielkopolskie
3 497 847 zł695,15 m² 5 031,79 zł/m²
Biurowiec, ul. Bydgoska
Wałcz,zachodniopomorskie
1 999 999 zł1 100 m² 1 004,02 zł/m²
Dom z tarasem
Ursynów,mazowieckie
2 131 843 zł153,37 m² 13 900 zł/m²
Działka budowlana Łukawiec
Łukawiec,podkarpackie
1 199 000 zł9 600 m² 124,90 zł/m²
599 700 zł110,20 m² 5 441,92 zł/m²
749 000 zł1 487 m² 503,70 zł/m²
Budynek użytkowy Złotoria
Złotoria,kujawsko-pomorskie
4 360 000 zł620 m² 7 032,26 zł/m²
Rynek pierwotny
492 223 zł43,36 m² 11 352,01 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Sierpińskiego
Warszawa,mazowieckie
5 000 000 zł187,80 m² 26 624,07 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem Staniszów
Staniszów,dolnośląskie
690 000 zł58,11 m² 11 185,68 zł/m²
3 200 zł65,40 m² 48,93 zł/m²
385 000 zł17,50 m² 22 000 zł/m²
Działka budowlana przy lesie, ul. Długa
Ludwików,wielkopolskie
390 000 zł2 135 m² 182,67 zł/m²
Rynek pierwotny
366 873 zł53,17 m² 6 900 zł/m²
Apartament 2-pokojowy, ul. Pawia
Kraków,małopolskie
4 300 zł57 m² 75,44 zł/m²
Rynek pierwotny
499 900 zł84,83 m² 5 892,96 zł/m²
Rynek pierwotny
426 591 zł45,13 m² 9 452,50 zł/m²
Rynek pierwotny
1 198 800 zł90 m² 13 320 zł/m²
Działka budowlana przy lesie, ul. Wyciślika
Siemyśl,zachodniopomorskie
85 000 zł1 551 m² 54,80 zł/m²
Działka budowlana
Bożków,dolnośląskie
470 000 zł4 359 m² 107,82 zł/m²
Biuro klimatyzowane, ul. Puławska
Warszawa,mazowieckie
52 zł/m²500 m² 26 000 zł
1 661 zł55,36 m² 30 zł/m²
Apartament 3-pokojowy Dziwnów
Dziwnów,zachodniopomorskie
498 000 zł63 m² 7 904,76 zł/m²
Działka budowlana Jabłów
Jabłów,dolnośląskie
129 000 zł1 346 m² 95,84 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maków Polnych
Poznań,wielkopolskie