Nieruchomości

239 862 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 200 000 zł190 m² 11 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:799 m²

Na 799 metrowej działce zaprojektowano budynek, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Przestronna dwupiętrowa rezydencja o powierzchni użytkowej około 190 m2 posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł136 m² 12 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

! oferta dostępna tylko W pepper house! atuty nieruchomości: - przestronna działka zapewniająca komfort i prywatność (1006 m2) - nowoczesny dwufunkcyjny piec Vaillant, - przestronny garaż.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł53 135 m² 9,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę rolną położoną w bliskiej odległości od Gryfic. Nieruchomość o powierzchni: 5,3135 ha, o klasie gruntu: iiia, iiib, iva, V, kwalifikuje się pod krus. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 000 zł55,80 m² 13 709,68 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3 pokoje | 55,8 m | wysoki standard | Kielce, al. Solidarności / ul. Górna | Kielczanka Na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,8 m , położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

45 zł/m²20 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy do wynajęcia - 20 m2, biuro na 1 piętrze z osobnym wejściem. Koszty eksploatacji 200 zl. ul. Wojska Polskiego W przypadku pytań lub chęci umówienia się na prezentację,.

Szczegóły ogłoszenia

8 019 €1 620 m² 4,95 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 1620m2 w Kobyłce. Standard: nośność posadzki 5t/m2 wysokość 10m instalacja tryskaczowa esfr ogrzewanie system zautomatyzowanego wjazdu/wyjazdu manewr tir doki bramy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 000 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu super działki położonej w gminie Skoki we wsi Grzybowo. Jest to miejsce położone w otulinie licznych lasów pełnych grzybów i kilkunastu zarybionych jezior.

Szczegóły ogłoszenia

47 000 zł3 067 m² 15,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość przemysłowa do wynajęcia hale produkcyjno magazynowe w Suwałkach (ssse) Atrakcyjna nieruchomość przemysłowa w Suwałkach, zlokalizowana na terenie Suwalskiej Specjalnej Strefy.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł63,86 m² 14 015,03 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,86 m , położone na nowoczesnym osiedlu Nowe Bojary. Nieruchomość usytuowana jest na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 314 m² 112 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2314 m, położona w bardzo dobrej lokalizacji w Knurówie, w dzielnicy Krywałd, przy ul. Zwycięstwa. Teren objęty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 963 zł37,51 m² 21 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego. Apartamenty na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 070 zł48,97 m² 15 480,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł59 m² 7 711,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku o powierzchni 59 m2 położone w sąsiedztwie Politechniki Lubelskiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek

Nieporęt,mazowieckie

1 900 000 zł255 m² 7 450,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 491 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu zlokalizowanego przy Zalewie Zegrzyńskim. Budynek znajduje się na działce 2491 m objętej mpzp jako teren zabudowy usługowej z dopuszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 354 m² 177,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1354 m , zlokalizowanej w centrum Ropczyc, woj. podkarpackie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł1 475 m² 178,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nowa cena! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w pierwszej linii zabudowy usytuowaną w Wodzisławiu Śląskim, obręb Zawada, województwo Śląskie o pow. 1475m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł94,60 m² 4 534,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny, ekonomiczny dom w stanie surowym zamkniętym położony w Gogołowej (pow. wodzisławski) na działce ok 1000 m2 w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 972 zł30,26 m² 12 490,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Liviny to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w Iwinach miejscowości graniczącej bezpośrednio z Wrocławiem od strony południowej. Projekt został przygotowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł1 000 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Sadlno, w gminie Wierzbinek (woj. wielkopolskie). Lokalizacja idealna do zamieszkania cicha, zielona okolica z wygodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 986 zł63,09 m² 14 914,98 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja na ul. Portowej w Krakowie to nowoczesne osiedle mieszkaniowe w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie, oferujące mieszkańcom komfortowe i funkcjonalne lokale oraz.

Szczegóły ogłoszenia

74,46 zł/m²92,67 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa na wynajem o metrażu 73,55 m netto (92,67 m brutto) , zlokalizowana przy ul. Szewskiej w samym sercu Wrocławia. Przestrzeń typu open space z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

683 000 zł220 000 m² 3,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Inwestycja gruntowa. 22 ha, z czego 7 ha można przeznaczyć na farmę fotovoltaiczną. Mamy kilka zainteresowanych firm dzierżawą pod farmę. Kilka działek w jednym kawałku. Bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł103,14 m² 6 292,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

English below Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Szafirowej w Brzesku. Podstawowe informacje: pow. 103,14 m2,w korytarzu i łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 000 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania deweloperskiego z ogródkiem w nowoczesnej inwestycji Carlina Verde w miejscowości Popów (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł101 m² 10 396,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej o podwyższonym standardzie, usytuowany w opole/chmielowice. Segment zabudowy bliźniaczej piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł165,50 m² 5 371,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:762 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny - ul. Orkana, rybnik Oferujemy na sprzedaż zadbany i w pełni funkcjonalny dom jednorodzinny, oddany do użytkowania w 2007 roku, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 968 000 zł1 600 m² 1 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1600 m2 na Białołęce (kobiałka). W kształcie prostokąta o bokach 64m x 25m. W studium oznaczona symbolem M2 - zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł900 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Homfi prezentuje na sprzedaż urokliwą działkę w Borku (rzezawa) w leśnej otulinie. Lokalizacja: borek to malownicza wieś położona w gminie Rzezawa, w powiecie bocheńskim,.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł100,72 m² 28 286,34 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą czteropokojowego apartamentu, który łączy przestrzeń, funkcjonalność i wyjątkowe doświetlenie a to wszystko w prestiżowej inwestycji Zielony.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł49,60 m² 5 826,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie Częstochowa, dźbów Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w spokojnej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dostępem do wszystkiego, co potrzebne na co.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł39,32 m² 6 993,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Jeśli marzysz o mieszkaniu w samym centrum Łodzi, "dwa kroki" od ulicy Piotrkowskiej (części deptakowej), blisko Manufaktury lub szukasz mieszkania inwestycyjnie. to mieszkanie jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

3 534 000 zł14 136 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow 1,4 ha. Świdnik Strefa Aktywności Gospodarczej Działka usługowa w mpzp oznaczona symbolem U i U-P, usługi oraz usługi i przemysł. Kształt działki.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł81,65 m² 9 308,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż starannie wykończone w wysokim standardzie mieszkanie z antresolą o powierzchni 81.65 m , położone przy ul. Posmykiewicza na nowoczesnym osiedlu "nowy Świat". Ta.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł46,96 m² 7 857,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dobrze utrzymane i w pełni wyposażone trzypokojowe mieszkanie z balkonem położone na trzecim piętrze czteropiętrowego ocieplonego bloku. Usytuowanie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 436 500 zł443 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Prezentujemy Państwu unikalną ofertę sprzedaży nowoczesnego, w pełni wykończonego obiektu komercyjnego o łącznej powierzchni 443 m , zlokalizowanego w dynamicznie rozwijającym.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 zlokalizowane w inwestycji "start City" przy ul. Republiki Korczakowskiej. Inwestycja Inwestycja start city przy ul. Republiki.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł107 m² 11 775,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:696 m²

CO sprzedajemy? Parterowy dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej ok. 107 m2 posadowiony na działce o powierzchni 696 m2. Cena: 1 260 000 pln (do negocjacji) gdzie położony jest dom? Dom.

Szczegóły ogłoszenia

94 900 zł568 m² 167,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych w sercu Kotliny Kłodzkiej - 5 min od Kłodzka i 10 min od Polanicy-Zdroju, z prywatnym terenem rekreacyjnym. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym.

Szczegóły ogłoszenia

609 056 zł54,38 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 54 m? z Tarasem - 5 min od Starówki Prezentuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54,38 m2 , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł80,27 m² 10 340,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Numer oferty 1979 Biuro Nieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania dwupoziomowy apartament w Szklarskiej Porębie o łącznej powierzchni 80m2. Mieszanie jest zlokalizowana w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł36,32 m² 12 913 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36,32 m , położony na 2. piętrze nowego budynku przy ul. Pijarskiej w Katowicach. Mieszkanie w pełni wyposażone, posiada.