Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

295 000 zł52 m² 5 673,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie w budynku z windą tuż przy Rynku Ruda Śląska, ul. Niedurnego Szukasz mieszkania z potencjałem i świetnym układem? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 175 000 zł15 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka przemysłowa o powierzchni 1,66 ha i wymiarach 55mx 300m. Znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 636 w miejscowości krusze gmina klembów .Zaledwie 30 km.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł51 m² 5 470,59 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Jeleniej Górze. Cena 299,000zł Powierzchnia 48m2 Liczba pokoi 2 Piętro 3 opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy przyrulne, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł1 117 m² 653,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane na wrocławskim Ołtaszynie. Kazda działka o powierzchni 1117mkw. Teren objęty mpzp, przeznaczenie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca. Blisko woda, energia , gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 225 000 zł240 m² 5 104,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 484 m²

Szanowni Państwo Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego wolnostojącego, położonego w atrakcyjnej dzielnicy Kierzków w Radomiu. Lokalizacja Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł82,20 m² 4 622,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Nowa Sól, mieszkanie, 82,2 m2, 1 piętro, sprzedam, cena 380 000 pln. Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Nowej Soli, przy ul. Szerokiej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł32,48 m² 13 823,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w spokojnej i zielonej części Wrocławia. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku z windą, oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 000 zł415 m² 14 337,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej na Zawadach : Dla Kogo? Oferta dla wymagających osób poszukujących domu o nowoczesnej bryle w zielonej i spokojnej okolicy. : atuty: najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł8 400 m² 59,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Warunki Zabudowy na Dom z Garażem. Krzywa 84ar. Tylko u nas Oferta na wyłączność Województwo podkarpackie Powiat Ropczycko Sędziszowski Gmina Sędziszów Młp.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł45 m² 10 422,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

* na sprzedaż 3 pokojowy Apartament * Na sprzedaż 3-pokojowy apartament o powierzchni 45 m2. Zlokalizowane na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku na os. Spółdzielców w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 599 m²

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową, nowoczesną nieruchomość dla osób poszukującej nowoczesnej architektury i najwyższych rozwiązań technologicznych. Na sprzedaż luksusowy, parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł49,84 m² 10 032,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 w Sobótce. Mieszkanie znajduje się w bardzo cichej okolicy, z okien jest piękny widok na panorame miasta i górę Ślęże.

Szczegóły ogłoszenia

732 000 zł4 880 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę o powierzchni 4.880m2. Według mpzp możliwa jest zabudowa budynku wielorodzinnego o powierzchni mieszkalnej około 550 m2. Druga część.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 680 zł45,82 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 45,82 m2. Zlokalizowane na 2 piętrze w nowej inwestycji duo Residence. Budynek I okolica: duo Residence to prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł11 760 m² 20,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni ok. 11 760 m2 , zlokalizowana w miejscowości Stara Słupia gm. Nowa Słupia. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka przed podziałem geodezyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł23 m² 11 521,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

(Oferta zawieszona. Dla przedmiotowego lokalu została zawarta umowa przedwstępna. Polecamy nasze pozostałe oferty sprzedaży nieruchomości.) *Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w KG.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł105,36 m² 7 488,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:355 m²

Polecamy! Nowe domy w zabudowie bliźniaczej Rokietnica W sprzedaży nowe domy w zabudowie bliźniaczej 105,36 m2 z działką 355 m2 w Rokietnicy - zlokalizowane niemal.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł346,82 m² 3 431,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:853 m²

Inwestycja w samym sercu Kłodzka, która zarabia od pierwszego dnia dzięki częściowemu wynajęciu. Nieruchomość znajduje się całkowicie poza strefą zalewową , co gwarantuje bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lubin

Lubin,dolnośląskie

950 000 zł516 m² 1 841,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal w Lubinie - pow. 447 m Cena 950 tys Do sprzedaży przestronny lokal użytkowy z podjazdem dla inwalidów , nadający się na gabinety lekarskie, szkołę, przedszkole, klub.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł3 000 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3000 m , położona w urokliwej miejscowości Trygort, to idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, naturę i mazurski klimat. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

3 517 275 zł101,95 m² 34 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż prezentujemy wyjątkowy apartament zlokalizowany w nowej, prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się i doskonale skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł180 m² 4 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:938 m²

Szukasz domu, w którym poranki smakują lepiej niż kawa, a wieczory są spokojniejsze niż niedziela u babci? Zapraszamy do Plecewic koło Sochaczewa miejsca, gdzie 180 m przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia parter połowy bliźniaka przy ul. Zwoleńskiej. 50m2, wysokość 280cm, tj: jedno duże pomieszczenie + toaleta z małym socjalem + schowek/miejsce na małe biuro. Wejście od ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 389 m² 85,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam Państwu nieruchomość gruntową znajdującą się zaledwie 5 km od Goleniowa w miejscowości Łaniewo. Łaniewo jest miejscowością położoną w bardzo dobrej lokalizacji. Bliska.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł900 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- lokalizacja: wierchomla Wielka (gmina Piwniczna Zdrój) - Powierzchnia: 9 ar (900 m ) - Media: prąd, kanalizacja - Udział w drodze dojazdowej - Przeznaczenie: realizacja różnorodnych.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 315 m² 110,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Stara Wieś, gmina Grybów, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł56 000 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ślepa uliczka i las wokoło ? To wyjątkowe miejsce w Nowym Wiśniczu może być Twoje. Zapraszam do spotkania i rozkoszowania się naturą w tym niespotykanym miejscu. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł138 m² 7,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia wiaty magazynowej o powierzchni 138,00 przy ul. Towarowej w Kluczborku Wiata magazynowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł12 900 m² 34,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w atrakcyjnej dzielnicy Kolonia Kośnik - Drawno Niedaleko działki znajduje się rzeka Drawa oraz jezioro. Informacje podstawowe: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł58 m² 15 862,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Klimatyczne 4 pokojowe mieszkanie na poddaszu | powierzchnia całkowita 94 m | Podchorążych | blisko Łazienek Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 94.

Szczegóły ogłoszenia

57 000 zł1 900 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna propozycja dla osób szukających gruntu o rolnym przeznaczeniu i świadomych jego charakteru. Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 19 arów, położona bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 197 000 zł1 775 m² 674,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1775 m przy rzece Jeziorka | Konstancin-Jeziorna | ul. Pułaskiego Zapraszam do obejrzenia filmu. Opis: na sprzedaż działka budowlana położona w Konstancinie-Jeziornie,.

Szczegóły ogłoszenia

304 300 zł35 800 m² 8,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena Jesteś zainteresowany zakupem ziemi tej rolnej? Zadzwoń do biura, nie szukaj bezpośrednio i nie psuj sobie pozycji negocjacyjnej - umowa z klauzulą wyłączności, sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł22 784 m² 7,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa, niższa cena działka rolno-leśna na sprzedaż - kołaczyce Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z 3 działek o łącznej powierzchni 2,2645 ha, położona.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł51 m² 13 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50,72 m , położone przy ul. Myśliwskiej w bardzo atrakcyjnej i pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł56 m² 10 089,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? To mieszkanie o powierzchni 56 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na os. Sady - spełni Twoje oczekiwania. Komfortowe, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka, zemborzyce Tereszyńskie, wyjątkowa nieruchomość w otulinie lasu. Jeżeli kochasz drzewa, śpiew ptaków i naturę - nie musisz już szukać, to wymarzone miejsce dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł46 m² 14 130,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie jest położone na 4-tym piętrze 6cio piętrowego budynku na modernistycznym osiedlu Chomiczówka, zbudowanego w technologii Rama H w 1981 roku. Osiedle zaprojektowano z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł1 000 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Mirostowice Górne przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego. Osiedle domków jednorodzinnych. Działka nr 81/1.

Szczegóły ogłoszenia

60,42 zł/m²33,10 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis Lokal użytkowy przeznaczony na usługi lub działalność gospodarczą z zapleczem biurowym oraz sanitarnym o powierzchni 33,11 m2. Nieruchomość położona jest w centrum miasta przy.

Szczegóły ogłoszenia

334 000 zł1 800 m² 185,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, które nie narzuca ograniczeń? Masz dość ciasnej zabudowy, gdzie każdy krok śledzi oko sąsiada? Działka nr 275/13 w Michałówku to propozycja dla wizjonerów. Tu przestrzeń,.