Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

159 000 zł35 m² 4 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:390 m²

Okazja działka rekreacyjna w miejscowości Nekla rod "borówka" Z domkiem na fundamentach murowanych z piwnicą o powierzchni zabudowy 35 m2 okna plastikowe, ocieplony styropianem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł1 800 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem uzbrojona działka o pow. 18 arów zlokalizowana w miejscowości Zielonki nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka położona w II linii zabudowy od drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Mały Rynek

Świecie,kujawsko-pomorskie

24,50 zł/m²80,82 m² 1 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Adres: ul. Mały Rynek 5, świecie Powierzchnia do wynajmu: 80,82 m Grunt: pow. 1.271m Liczba pomieszczeń: 5 Cena: 1 980,09 zł/msc + VAT Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł10 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Polecam na sprzedaż atrakcyjny grunt rolny o powierzchni 1 ha, położony w miejscowości Jerzykowo, w gminie Pobiedziska. Działka ma regularny kształt i płaskie ukształtowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

380 000 zł54 m² 7 037,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z antresolą, położone w samym sercu Bytomia przy ul. Wrocławskiej 12. Lokal o powierzchni 54 m to propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²35,60 m² 1 068 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Dębicy przy ul. Głowackiego. Przedmiotem najmu jest.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł12 100 m² 28,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka budowlano-rolna o powierzchni 1,21ha i parametrach 30x 540m w Jankowej. Wieś otoczona lasami położona jest tuż za granicą Opola Lubelskiego przy nowej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł45 m² 21 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Z przyjemnością oferuję fenomenalnie zlokalizowaną dwupokojową nieruchomość o powierzchni 44,65 m2 znajdującą się na warszawskim Starym Żoliborzu - tuż przy Placu Wilsona! Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł71 m² 6 464,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 913 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny 71m2, na dużej, pięknej działce o pow.10913m2, położony w miejscowości Biechów, gmina Pacanów powiat buski. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 120 001 zł82,31 m² 13 607,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Makler nieruchomości poleca nową inwestycję nad Brdą w centrum miasta. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 82,30 m na 3 piętrze z 2 dużymi tarasami. Kupujący nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

591 260 zł1 598 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana- pokrzywno- 1598 m z Warunkami Zabudowy Twój azyl w zielonej części Nowego Miasta Szukasz miejsca, gdzie możesz stworzyć dom swoich marzeń blisko natury, ale bez rezygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Świesz,kujawsko-pomorskie

298 000 zł4 030 m² 73,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas. Polecam do sprzedaży piękną działkę o powierzchni 4030 m2 z dostępem do jeziora w miejscowości Świesz , województwo kujawsko-pomorskie, powiat radziejowski, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł120 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na Osowej Górze o powierzchni 91m2. Lokalizacja Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Bydgoszczy na.

Szczegóły ogłoszenia

1 683 952 zł51,34 m² 32 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Gotowa inwestycja apartament C4.1(U), taras: 24,42 m, ogródek: 31,19 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja.

Szczegóły ogłoszenia

4 850 000 zł213 m² 22 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Nowoczesna Rezydencja w lesie prywatność, design i natura. W sercu zielonej enklawy w Książenicach znajduje się wyjątkowa, parterowa rezydencja stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł5 200 m² 480,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta skierowana przede wszystkim do deweloperów, których interesuje postawienie co najmniej czterech budynków zbliźniaczonych albo 3 wolnostojących. MN - mieszkalnictwo niskie - o ustaleniach: 1).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 582 zł50,29 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -300zł/m2 czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

461 910 zł15 397 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu wszystkich zainteresowanych tą rzadką okazją. Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny pod farmę fotowoltaiczną w miejscowości Sławacinek Stary o powierzchni 15 397.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł1 101 m² 65,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy. Dojazd drogą gruntową, do asfaltu 1 km. Przy działce wodociąg gminny i prąd. W okolicy luźna zabudowa mieszkalna, przy tej samej drodze sprzedano już kilka.

Szczegóły ogłoszenia

1 310 000 zł169 m² 7 751,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:974 m²

Elegancki, słoneczny dom znajdujący się pod lasem ale jednocześnie w mieście. Ten dom to coś więcej niż ściany i podłogi, idealny dla osób ceniących przestrzeń, przyrodę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 000 zł88,10 m² 9 568,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamień zgiełk na oddech. Twój własny kawałek spokoju w Nowym Fordonie na Osiedlu Eskulapa. Czy pamiętasz poranek, w którym nic Cię nie goniło? Wyobraź sobie, że budzisz się.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł210 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:718 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 210 m , położonego na obszernej działce 718 m w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 512 m² 67,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lesko, ul. Stawowa - na sprzedaż działka budowlana w bliskiej odległości od centrum miasta Przedstawiamy na sprzedaż działkę o pow. 25,12 ar położoną na lekkim wzniesieniu z ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł247 m² 4 449,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 527 m²

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż apartamenty " siedlisko palenica " położone w wyjątkowej lokalizacji dzielnicy Jaszowiec w Ustroniu. Zaletą lokalizacji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł150 m² 6 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

NA sprzedaż: nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Skrzeszewie (150 m + 30 m ) Nowo powstająca wyjątkowa inwestycja: komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł69,80 m² 6 289,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:630 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom typu stodoła w Skoroszach gotowy do zamieszkania! Jeśli szukasz eleganckiego, komfortowego domu w otoczeniu natury, ta oferta spełni Twoje marzenia! Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł25,41 m² 15 702,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować lokal usługowy na sprzedaż przy ulicy Browarnej w Siedlcach o łącznej powierzchni 25,41m2. Wyposażenie I wnętrze: lokal zaprojektowany i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł47,90 m² 4 697,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 47,90 m 2 , z dużym ogrodem, komórką lokatorską i piwnicą, położone.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł44,50 m² 6 404,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1867

Wombat nieruchomości przedstawia 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem w centrum Świdnicy - 44,5 m . Uwaga! nowa cena! 285000 zł! Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł261 m² 3 061,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Marzysz o domu, który łączy spokój natury z nowoczesnym komfortem? Prezentujemy wyjątkową willę z 2014 roku w Bierzwniku, położoną zaledwie spacer od jeziora. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł55 m² 11 254,55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55 m2, położone przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Lokal stanowi świetną inwestycję kapitału - istnieje możliwość przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł7 235 m² 6,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

*** działka leśna ***zabłudów*** Zapraszamy Państwa na bezpłatną prezentację działki leśnej położonej w miejscowości Zabłudów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 26m.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł25,72 m² 14 191 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

!piękny widok, balkon! Polecam do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 25,72m2 usytuowaną na 10 piętrze w bloku przy ul. Lubuskiej. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł6 814 m² 30,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana nieruchomość gruntowa zlokalizowana w powiecie Szczycieńskim, gmina Pasym na terenie wsi Grom o powierzchni 6814 m2. W bezpośrednim otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

80,02 zł/m²114,45 m² 9 158 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 114,47 m , zlokalizowany na czwartym piętrze budynku usługowego z windą w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł105,60 m² 7 907 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:418 m²

Nieruchomości Pawłowski prezentuje nową inwestycję na granicy Sosnowic i Wielkich Dróg- kameralne osiedle 4 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł50 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:14/25

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2- pokojowe usytuowane na 14 piętrze w 25-piętrowym apartamentowcu. Budynek z 2001 roku, na parterze recepcja i ochrona. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi, - otwartej,.

Szczegóły ogłoszenia

196 560 zł1 092 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty: działka budowlana w Lisim ogonie. Powierzchnia 1092 mkw. Wielkość frontu działki 25 m. Długość 44 m. Podwórko od zachodniej strony. Należy wystąpić o dogodne dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł5 921 m² 160,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest bardzo atrakcyjna pod względem walorów krajobrazowych i wypoczynkowych nieruchomość gruntowa niezabudowana. Teren działki położony jest w bardzo blisko - około 20.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł14 500 m² 18,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę siedliskową o powierzchni 1.47 ha, zlokalizowane w miejscowości Kapice (15 km od Połczyna Zdrój). Dla działki brak planu zagospodarowania przestrzennego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe. Blok o podwyższonym standardzie Z windą, kameralnie położony! Teren ogrodzony, z przynależnym do mieszkania miejscem postojowym oraz.