Nieruchomości
240 053 ogłoszenia
Od najnowszych
Lokal handlowy z parkingiem Wrocław
Wrocław,dolnośląskie
80 zł/m²182,70 m² 14 616 zł
430 000 zł65 m² 6 615,38 zł/m²
Dom, ul. Hetmańska
Marki,mazowieckie
20 000 zł289 m² 69,20 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona
Brodna,wielkopolskie
576 000 zł7 200 m² 80 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
43,40 zł/m²53 m² 2 300 zł
389 000 zł1 800 m² 216,11 zł/m²
Działka
Sulęczyno,pomorskie
217 350 zł1 035 m² 210 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Helsińska
Kołobrzeg,zachodniopomorskie
630 000 zł66,63 m² 9 455,20 zł/m²
Apartament z ogródkiem, ul. Radosna
Warszawa,mazowieckie
3 200 000 zł189,20 m² 16 913,32 zł/m²
Działka siedliskowa Płoty
Płoty,zachodniopomorskie
119 025 zł4 761 m² 25 zł/m²
Lokal handlowy Warszawa
Warszawa,mazowieckie
99 zł/m²940 m² 93 060 zł
599 000 zł52 m² 11 519,23 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym
Olsztyn,warmińsko-mazurskie
1 099 000 zł113 m² 9 725,66 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Łozinowa
Warszawa,mazowieckie
649 000 zł42 m² 15 452,38 zł/m²
2 400 zł24 m² 100 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
540 000 zł40 m² 13 500 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska
Toruń,kujawsko-pomorskie
750 000 zł84,84 m² 8 840,17 zł/m²
Dom z garażem Santoczno
Santoczno,lubuskie
699 000 zł128 m² 5 460,94 zł/m²
460 000 zł2 300 m² 200 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby
Warszawa,mazowieckie
659 000 zł48,02 m² 13 723,45 zł/m²
87 000 zł1 528 m² 56,94 zł/m²
Mieszkanie Kamienna Góra
Kamienna Góra,dolnośląskie
520 000 zł138,80 m² 3 746,40 zł/m²
750 000 zł38,88 m² 19 290,12 zł/m²
Budynek użytkowy Nowe Worowo
Nowe Worowo,zachodniopomorskie
1 500 000 zł14 500 m² 103,45 zł/m²
Rynek pierwotny
383 933 zł33,10 m² 11 599,18 zł/m²
Dom wolnostojący Jaworzna
Jaworzna,małopolskie
629 000 zł69,83 m² 9 008 zł/m²
Lokal usługowy Stalowa Wola
Stalowa Wola,podkarpackie
995 000 zł150 m² 6 633,33 zł/m²
Działka
Białystok,podlaskie
759 000 zł920 m² 825 zł/m²
59 000 zł2 611 m² 22,60 zł/m²
2 296 000 zł787,20 m² 2 916,67 zł/m²
Działka Częstochowa
Częstochowa,śląskie
599 000 zł855 m² 700,58 zł/m²
Dworek Włóki
Włóki,kujawsko-pomorskie
999 000 zł384 m² 2 601,56 zł/m²
Rynek pierwotny
Dom z garażem, ul. Kraszewska
Wiktorów,mazowieckie
1 050 000 zł123,77 m² 8 483,48 zł/m²
Działka budowlana Serock
Serock,mazowieckie
2 390 000 zł11 400 m² 209,65 zł/m²
Rynek pierwotny
734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²
Działka rolno-budowlana
Ustroń,śląskie
524 700 zł1 166 m² 450 zł/m²
Działka budowlana Nielepice
Nielepice,małopolskie
1 200 000 zł7 601,53 m² 157,86 zł/m²
Lokal handlowy, ul. Daliowa
Trzykolne Młyny,wielkopolskie
50 zł/m²59,50 m² 2 975 zł
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia