Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

999 000 zł122 m² 8 188,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:997 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 5-pokojowy dom o powierzchni 122 m , usytuowany na działce 14 arów, położony w spokojnej dzielnicy Wilkowyja w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 055 zł59,19 m² 9 698,51 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana obok Ronda Solidarności 1000m od Szpitala ckd i 1100m od Wydziału Prawa i Administracji Możliwość zakupu miejsca w hali garażowej oraz komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Rzęczkowo,kujawsko-pomorskie

299 000 zł66 m² 4 530,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Super oferta! Na sprzedaż - nieruchomoś ć zabudowana - Rzęczkowo, gm. Zławieś Wielka, pow. toruński Oferta biura: idea nieruchomości Opiekun oferty: adam Kranz   Cena : 299 000,00 zł.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 000 zł534 m² 10 280,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:368 m²

Na sprzedaż - 2 połączone szeregowce w Gdyni Redłowo | 681 m | 10 minut do morza | Idealna inwestycja! Na sprzedaż dwa sąsiadujące ze sobą szeregowce w zabudowie szeregowej, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 999 000 zł361 m² 8 307,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 078 m²

Duży 3 poziomowy dom W otulinie lasu O powierzchni 361 M2 mieszczący się na działce O powierzchni 5 078 M2 Powierzchnia użytkowa domu wynosi 281 m2 Większa powierzchnia wynika.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł2 330 m² 166,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł175 m² 1 657,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Kwintesencja Podlasia. Siedlisko, w którym czas płynie wolniej. Wyjątkowa oferta dla szukających miejsca z duszą autentycznego, zanurzonego w naturze, z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł131 m² 7 557,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne, wielopoziomowe 5 pokojowe mieszkanie, os. Majowe/ Słoneczne Szczecin. Spółdzielcze właśnościowe prawo do lokalu z kw istnieje możliwość zakupu przez obywateli.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł440 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 079 m²

Klimatyczne siedlisko z widokiem na Wisłę! Szukasz wymarzonej nieruchomości? Idea Nieruchomości przedstawia wyjątkowy dom z duszą w Strzeleckiej Dolinie Śliwki. Niepowtarzalna okazja.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł260 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:777 m²

Nowa oferta bez dodatkowego wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Szukasz atrakcyjnego, przestronnego domu z możliwością dodatkowego dochodu to nieruchomość dla Ciebie. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

1 530 000 zł2 436 m² 628,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 117 m²

Ostróda, budynek biurowy, 2436 m2, sprzedam, 1 530 000 zł, netto. Biura w centrum, blisko C.H. Galeria Mazurska. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 300 zł67 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzysz o przestrzeni, która łączy nowoczesność z komfortem? Oto wyjątkowa okazja! Prezentujemy lokal o powierzchni 67 m , usytuowany na pierwszym piętrze nowoczesnego bloku, który.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Gniewkowo

Gniewkowo,kujawsko-pomorskie

58 000 zł30 m² 1 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:475 m²

Na sprzedaż dom holenderski składający się z dwóch sypialni , salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki z prysznicem i wc. Na wyposażeniu kuchnia gazowa, lodówka. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

68,71 zł/m²98,96 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

W ofercie lokal przystosowany do wykonywania usług medycznych, łatwo zaadoptować na Barbera - Salon Fryzjerski(możliwe, biuro, kancelarie, fryzjerstwo) w którym znajdują się gabinety: usg,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych osób! okazja W atrakcyjnej lokalizacji Malowniczo usytuowane w Miłoszycach. Miłoszyce ( w Gm. Jelcz- laskowice) to niewielkie, spokojne miasteczko.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł70,82 m² 19 627,22 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wykończone i gotowe do umeblowania mieszkanie z osobną kuchnią bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł126,90 m² 2 364,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Połowa bliźniaka w stanie surowym otwartym. Prąd w ulicy do wody miejskiej 100 m, do kolektora ściekowego 100 m. Bardzo dobra lokalizacja ok. 1200 m do rynku Skierniewic, podobnie do dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł134,11 m² 6 636,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 134,11 m , położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rumii. Nieruchomość jest 3-kondygnacyjna, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł50,96 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż jest 3-pokojowe mieszkanie na ulicy Andrzeja Potebni, boczna ulicy Dembowskiego, na wrocławskim Sępolnie. Mieszkanie do remontu, z olbrzymim potencjałem aranżacyjnym. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 183 m² 337,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupującego Kto pierwszy, ten lepszy! To ostatnia wolna działka w wyjątkowym zakątku Sierosławia (gmina Tarnowo Podgórne) - miejscu, które łączy spokój natury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł172,49 m² 4 632,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

| na sprzedaż nowoczesny 6-pokojowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 172,49 m2 z ogródkiem o powierzchni 248,96 m2. Inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł67 m² 44,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English version below Kazimierza Wielkiego, królewska, kijowska, biprostal Do wynajęcia przestronne, rozkładowe 3 pokojowe, doświetlone mieszkanie z osobna kuchnią przy ulicy Kazimierza Wielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł58,59 m² 9 387,27 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 niezależne pokoje | 58,59 m | idealne dla rodziny 2+2 | silny potencjał inwestycyjny- blisko uczelni wyższych Możliwość zamiany na mniejsze mieszkanie Opis mieszkania Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł650 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy budynek mieszkalno-usługowy z potencjałem inwestycyjnym. Budynek z przeznaczeniem na cele mieszkalno-usługowe obok Jeziora Otmuchowskiego to idealne miejsce na stworzenie dochodowego.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł3 300 m² 273 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz otoczonej zielenią działki budowlano-rolnej w obrębie Krakowa, idealnej na wymarzoną willę z widokiem na Tatry, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Wreszcie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł120 m² 8 158 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego w stanie deweloperskim, blisko centrum miasta w Żyrardowie. Dom w projekcie typu Stodoła oddany do użytkowania. Na powierzchnię użytkową składają.

Szczegóły ogłoszenia

45,88 zł/m²56,67 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa oferta! Warsztat samochodowy do wynajęcia w Centrum Pszczyny! Lokal użytkowy z przeznaczeniem na: - warsztat samochodowy lub auto detailing, - myjnie samochodową. Warsztat posiady własny.

Szczegóły ogłoszenia

26,32 zł/m²19 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 19 m2, znajdujący się na parterze budynku Dworca w Miastku. Pomieszczenie jest nieogrzewane. Wywoławcza cena najmu netto miesięcznie wynosi 143 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł261 m² 2 639,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 132 m²

Biuro Nieruchomości property prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym (w trakcie budowy) o powierzchni 261 m , realizowany w oparciu.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 083 m² 286,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Firma Derbin Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ogłoszeniem dotyczącym dwóch sąsiednich działek (1083 m i 1035 m , cena podana w ogloszeniu dotyczy jednej dzialki),.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m2, znajdujące się na 8 piętrze w bloku przy ulicy żelaznej W Gdyni. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Kromolin

Kromolin,dolnośląskie

8 500 000 zł3 500 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:70

 

Powierzchnia działki:283 168 m²

| na sprzedaż XVII-wieczny pałac zlokalizowany w Szczepowie na Dolnym Śląsku, na działce o pow. 28,3168 ha. Łączna powierzchnia użytkowa budynków to ok. 3000 m2. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

26,93 zł/m²278,48 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia pomieszczenia o łącznej powierzchni około 278,48 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w budynku dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

302 400 zł50,40 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polecamy na sprzedaż trzy lokale handlowo-usługowe usytuowane na parterze budynku. Wejście bezpośrednio z chodnika bez barier architektonicznych.Wszystkie lokale mają zaplecza socjalne oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 223 215 zł122,10 m² 10 018,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:65 m²

! nowoczesny segment wykończony pod klucz! Brak pcc! Nowoczesny segment 5-pokojowy położony na kameralnym osiedlu Pod skarpą to idealna propozycja dla rozwijającej się rodziny, która ceni komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł57,91 m² 6 026,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem standard premium w Goczałkowie Szukasz miejsca, które łączy klimat stylowej kamienicy z nowoczesnym, bezkompromisowym wykończeniem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł1 670 m² 259,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1670 m2 do wydzielenia z terenu o większej powierzchni. Działka o południowo- zachodnim nachyleniu, bardzo widokowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

961 124 zł60,71 m² 15 831,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji Oddane do użytkowania Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie, położone na 1. piętrze kameralnej inwestycji na warszawskim Rakowie. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

967 500 zł15 000 m² 64,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Agent: emilian Janusz Tel:   Działka na peryferiach Ramiszowa k/wrocławia, w gminie Długołęka. Przeznaczenie działki w szp: mn1 Przeznaczenie działki w mpzp: rp2 Klasyfikacja.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 776 m² 101,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedna działka - wiele możliwości dzięki elastycznemu planowi zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość o pow. 1565 m2 położona jest na końcu ulicy Wspólnej pod nr 20. NA działce jest już.

Szczegóły ogłoszenia

53,73 zł/m²128,41 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa inwestycja w Kosakowie! Oferta dotyczny drugiego piętra budynku. Szukasz przestronnej nieruchomości z ogromnym potencjałem, położonej tuż pod Gdynią? Przedstawiamy świeżo.