Nieruchomości
239 111 ogłoszeń
Od najnowszych
295 000 zł1 170 m² 252,14 zł/m²
Mieszkanie umeblowane Lublin
Lublin,lubelskie
2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²
Działka inwestycyjna Czernichów
Czernichów,małopolskie
1 640 000 zł4 100 m² 400 zł/m²
Działka budowlana, ul. Lubelska
Wiązowna,mazowieckie
699 000 zł1 690 m² 413,61 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Dom z tarasem Guty
Guty,mazowieckie
1 099 000 zł122 m² 9 008,20 zł/m²
Dom z tarasem
Grodkowice,małopolskie
1 508 000 zł219 m² 6 885,84 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Jędrusik
Warszawa,mazowieckie
949 000 zł40 m² 23 725 zł/m²
Mieszkanie umeblowane Lublin
Lublin,lubelskie
3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²
Działka budowlana
Księginice,dolnośląskie
250 000 zł1 636 m² 152,81 zł/m²
403 780 zł3 106 m² 130 zł/m²
Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Wilczkowska
Żnin,kujawsko-pomorskie
450 000 zł10 800 m² 41,67 zł/m²
Dom wolnostojący Gorzyń
Gorzyń,wielkopolskie
250 000 zł469 m² 533,05 zł/m²
195 000 zł1 520 m² 128,29 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szweykowskiego
Poznań,wielkopolskie
659 000 zł52,87 m² 12 464,54 zł/m²
Dom z garażem Stargard
Stargard,zachodniopomorskie
1 149 000 zł155 m² 7 412,90 zł/m²
Biuro, ul. Czarnieckiego
Ostróda,warmińsko-mazurskie
19,90 zł/m²60,30 m² 1 200 zł
Mieszkanie z miejscem parkingowym
Szczecin,zachodniopomorskie
535 000 zł42,95 m² 12 456,34 zł/m²
Działka rolna Nowogard
Nowogard,zachodniopomorskie
1 000 000 zł58 600 m² 17,06 zł/m²
Dom bliźniak, ul. Kazimierza Wielkiego
Myślenice,małopolskie
1 500 000 zł100 m² 15 000 zł/m²
465 000 zł73,80 m² 6 300,81 zł/m²
289 000 zł35,50 m² 8 140,85 zł/m²
Rynek pierwotny
470 605 zł48,07 m² 9 789,99 zł/m²
423 930 zł28,79 m² 14 724,89 zł/m²
Lokal handlowy
Smolec,dolnośląskie
64,10 zł/m²39 m² 2 500 zł
Mieszkanie umeblowane
Warszawa,mazowieckie
3 000 zł36,60 m² 81,97 zł/m²
Działka rolno-budowlana Borzyszewo
Borzyszewo,zachodniopomorskie
133 540 zł1 091 m² 122,40 zł/m²
Lokal handlowy z wejściem od ulicy Serock
Serock,mazowieckie
999 000 zł317 m² 3 151,42 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Ruciane-Nida
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
69 000 zł1 245 m² 55,42 zł/m²
Działka, ul. Lipnicka
Żuraw,śląskie
95 000 zł1 070 m² 88,79 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów
Kraków,małopolskie
885 000 zł60,10 m² 14 725,46 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament z miejscem parkingowym
Kraków,małopolskie
909 000 zł59,26 m² 15 339,18 zł/m²
Mieszkanie z aneksem Kraków
Kraków,małopolskie
731 760 zł30,49 m² 24 000 zł/m²
Budynek użytkowy Złotów
Złotów,wielkopolskie
3 800 000 zł578,58 m² 6 567,80 zł/m²
Działka
Sierosław,wielkopolskie
799 000 zł2 970 m² 269,02 zł/m²
30 zł/m²100 m² 3 000 zł
324 000 zł16 200 m² 20 zł/m²
Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Kolejowa
Grębocin,kujawsko-pomorskie
1 300 000 zł10 000 m² 130 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaremy
Kraków,małopolskie
719 000 zł54,92 m² 13 091,77 zł/m²
Działka, ul. Bytomska
Zabrze,śląskie
1 650 000 zł5 650 m² 292,04 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia