Nieruchomości

240 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

59 000 zł8 600 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: zawalów, gm. Miączyn, powiat zamojski, woj. lubelskie Opis: działka położona w kompleksie leśnym z kilkudziesięcioletnim drzewostanem dębowo-grabowym. Ponad 200 sztuk dorodnych.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł72,01 m² 9 998,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne, wyremontowane mieszkanie Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sportowa 72 Oferuję na sprzedaż w pełni wyremontowane i wyposażone mieszkanie, gotowe do wprowadzenia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

266 400 zł29 864 m² 8,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość niezabudowana nr 1023/3 o powierzchni 29864 m2 zapisana w księdze wieczystej nr kr1e/00016711/6. Działka w kształcie nieregularnego wieloboku. Teren częściowo zalesiony.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł38 m² 12 078,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w Zielonce przy ul. Wolności 2, blok 12. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz dobrą lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

12 500 zł226 m² 55,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia słoneczny, narożny segment na prestiżowym osiedlu Kapriola w Wilanowie. Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy, z bardzo dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

72,77 zł/m²96,20 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Prestiżowe Biuro w Sercu Górnego Mokotowa | ul. Asfaltowa 8 Szukasz miejsca, które stanie się wizytówką Twojej firmy? Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego lokalu biurowego o pow. 96,2 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł30 m² 18 333 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) lokale usługowe, place zabaw, przedszkole, kort tenisowy, a nieopodal kilka parków.

Szczegóły ogłoszenia

27 200 zł700 m² 38,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala- magazyn - hurtownia tuż przy Parku handlowym Korona. Do wynajęcia hala magazynowo-usługowa o pow. około 700 m2 zlokalizowana na działce o pow. 921 m2. Pełne uzbrojenie, prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 500 zł53 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim. Ogłoszenie dotyczy mieszkania na parterze. W budynku 4 mieszkania, 2 na parterze 53 m2 i 2 na piętrze 63m2. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł69,04 m² 7 676,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Niższa cena! tylko U nas! mieszkanie Z garażem, piwnicą I balkonem! mieszkanie 3 pokojowe ( 69,04 M2 ) Z widokiem na plac jana pawła W gorzowie wlkp! atuty: - z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 449 000 zł120 m² 12 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Wiosenna przecena! Oferta ograniczona czasowo tylko do 30 maja! Skorzystaj z wyjątkowej obniżki i zamieszkaj w zielonym Wawrze w nowej, super cenie! Nowoczesny, energooszczędny dom.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł48,70 m² 6 981,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu finskcjonane mieszkanie na ul. Trybunalskiej w Elblągu.LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w doskonałej lokalizacji przy ulicy Trybunalskiej, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł41,48 m² 21 673,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje 2 pokoje w sercu biznesowego Mokotowa gotowe do zamieszkania lub na wynajem! 0% Prowizji | 0% Podatku pcc | Inwestycyjny Majstersztyk Szukasz kompaktowego mieszkania, które nie idzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Gawrzyjałki

Gawrzyjałki,warmińsko-mazurskie

230 000 zł3 178 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż hale/magazyny o łącznej powierzchni zabudowy 3178 m2 zlokalizowane w Pużarach (gmina Szczytno) na działce o powierzchni 2,43 ha. Pierwszy obiekt składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Niekanin,zachodniopomorskie

1 090 000 zł93,87 m² 11 611,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Wyjątkowy szeregowiec w wysokim standardzie | 0% prowizji od kupującego Słoneczne Wzgórze Niekanin, gmina Kołobrzeg Na sprzedaż w pełni umeblowany, zadbany dom w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł74 m² 6 067,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

70 m powierzchni użytkowej | kamienica 1904 R. | 1. Piętro | ul. Dworcowa Lokalizacja: bydgoszcz, ul. Dworcowa (śródmieście) Powierzchnia użytkowa mieszkania: 70,00 m Powierzchnia dodatkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł10 900 m² 5,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową , stanowiącą działkę leśną o pow. 1,09 ha ( 10900 mkw) położoną w Zakliczynie obręb Zdonia w powiecie tarnowskim w woj.

Szczegóły ogłoszenia

18,18 zł/m²220 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem hala/wiata magazynowa/lokal pod działalność, z przeznaczeniem pod magazyn/usługi/produkcję, o powierzchni 220 m2 wraz z działką o powierzchni 2000 m2. Obiekt znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł1 080 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach od około 10 arów do około 16 arów, na które zostały wydane warunki zabudowy. Działki są położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł11 000 m² 681,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Idealnie skomunikowana - blisko Węzła Rusocin. Przeznaczenie psb - zabudowa produkcyjna, składowa, baz budowalnych.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł58 m² 1 982,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność: na sprzedaż lokal usługowy w Boguszowie-Gorcach. Lokal idealnie zadaje się na sklep, salon kosmetyczny lub inne usługi. Forma własności: pełna własność. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 332 460 zł89,71 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Luksusowy apartament w sercu Mokotowa Wyjątkowa przestrzeń dająca swobodę aranżacji i poczucie przestronności, idealna dla osób poszukujących spokoju w sercu Dolnego Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł40 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bezczynszowe 2 pokoje z ogrodem 1000 m Poznań, świątniczki Cena: 439 000 zł Powierzchnia: 40 m + piwnica + strych + działka 1000 m Lokalizacja: poznań, ul. Świątniczki Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

7 452 500 zł13 550 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny nad morzem - Dębina, gmina Ustka Oferujemy atrakcyjny grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 13 550 m , objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł3 364 m² 624,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy z magazynem w centrum Jasła. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 3148 m2 oraz zabudowania o łącznej powierzchni użytkowej 3363,2 m , w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł61,76 m² 13 601,04 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób. Idealny sposób, by uczcić zakup.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł148 m² 4 391,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 564 m²

Super oferta! 0 % prowizji od kupującego! 116D! Stary Sącz obręb Cyganowice, wolnostojący dom w spokojnej okolicy! pow.148m2, działka 15,64 ar. Cena: 650 000 zł Przedstawiamy Państwu najnowsza.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wojnowice,dolnośląskie

1 600 000 zł4 760 m² 336,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki rolne z przeznaczeniem pod zabudowę, maksymalna wysokość zabudowy do 12m, zlokalizowane w Wojnowicach, gmina Czernica. Numery działek: 82/1, 82/3 i 82/4 Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Ustowo

Ustowo,zachodniopomorskie

21 000 zł334 m² 62,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Budynek biurowy o powierzchni całkowitej 340m2 położony na granicy Gumieniec i Ustowa. Do wynajęcia parter budynku 205 m2 oraz I pietro 138 m2. Budynek jest z lat 70- tych, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł2 627 m² 304,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Niezwykła nieruchomość dla konesera malownicza działka Z prywatnym lasem już W sprzedaży! widokowa nieruchomość na granicy straconki i lipnika Z urokliwym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł36,59 m² 10 904,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie po odbiorach w cenie komórka lokatorska lokalizacja Nieruchomość położona jest w Rumi przy ul. Owsianej, świetnie skomunikowanej, blisko centrum handlowe oraz szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł101 m² 3 356,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Rezerwacja dom W zabudowie bliźniaczej przy parku zielona I pogoria III I IV Jeśli chcesz mieszkać w zielonej części Będzina przy zbiorniku wodnym pogoria III i IV oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

27 m2 z wydzieloną sypianią i miejscem postojowym w inwestycji Lokum Verde [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Szczecin,zachodniopomorskie

90,91 zł/m²165 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta Wynajmu lokalu usługowo - handlowego o powierzchni użytkowej 165m 2 położonego na działce o powierzchni użytkowej 857m 2. Nieruchomości znajduję się w Szczecinie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł56,31 m² 14 118,27 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji - w zielonej, spokojnej części Dolnego Mokotowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł101,35 m² 6 304,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera. Inwestycja 6 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej wykonanych z bardzo dobrej jakości materiałów, położona w Trąbkach Wielkich 14 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł40,40 m² 10 866,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie 2-pokojowe w nowo wybudowanym apartamentowcu w Goleniowie: o pow.uż. 40,4 m2 w cenie 439.000 zł. (I lub II piętro). Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 125 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży ostatnie 3 działki w Gminie Poraj miejscowości Kuźnica Stara przy ul. Rumiankowej o powierzchni 1125 m2 Działki posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł9 051 m² 143,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do szybkiej sprzedaży! ***zainwestuj w rodzinny ośrodek na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich*** ***oferuję do sprzedaży wyjątkową inwestycję z bardzo dużym potencjałem zlokalizowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 510 000 zł194,67 m² 7 756,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Skotniki: zaraz obok ul. Spacerowej. Nowoczesne, kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, położone w zielonej, spokojnej części Krakowa. To propozycja dla tych, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł35 m² 6 485,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Duża kawalerka, gotowa do wprowadzenia wraz z całym wyposażeniem. Położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Rudzie Śląskiej - Bykowinie przy ul. Plebiscytowej o powierzchni 35,00.