Nieruchomości

239 149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

318 250 zł1 273 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania. Równy suchy teren, wszystkie media w ulicy przy działce. Możliwość zabudowy do 22% powierzchni działki, wysokość dla zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²57 m² 2 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro do wynajmu o powierzchni 57 m2 Gdańsk Wrzeszcz. Pomieszczenie biurowe składa się z trzech pokoi w podstawowym standardzie. Ogólnodostępne toalety usytuowane na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł60 m² 10 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal gastronomiczny w prestiżowej lokalizacji nad Odrą Szczecin, bulwar Piastowski. W pełni wyposażona restauracja o powierzchni 60 m , zlokalizowana w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 200 m²

Nieruchomość położona w miejscowości Biestrzykowice przy ul. Lipowej - w spokojnej, zielonej części miejscowości. Miejsce dla osób poszukujących przestrzeni. Zamieszkaj przy lipowej - 82.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 100 000 zł64,54 m² 17 044 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Więcej informacji robert *510* 297 *341 3 pokoje | balkon 9 m | Ruczaj | Kampus uj | 64,54 m Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji z dostępem do zieleni, komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 050 zł49 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Słuchaj, sprawa jest prosta: albo kupujesz kolejne nudne pudełko w bloku, albo bierzesz to. Lokal M02 na Grunwaldzkiej to nie jest oferta dla fanów firanek w oknach. Dlaczego? Bo tutaj życie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 015 m² 344,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1015m2 w miejscowości Bojano przy ulicy Józefa Wołoszyna, gmina Szemud. Opis nieruchomości: działka w kształcie kwadratu, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

135 900 zł28,42 m² 4 781,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe (28,42m ) na parterze kamienicy bydgoski Szwederowo Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni użytkowej 28,42 m , usytuowane na parterze trzykondygnacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

9 zł/m²126,52 m² 1 143 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Spółdzielnia Mieszkaniowa Załęska Hałda oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 126,52 m2, usytuowany na parterze w pawilonie handlowo-usługowym przy ulicy Witosa 17.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Mieszkowo,mazowieckie

1 600 000 zł5 003 m² 319,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz spokojnego miejsca aby zamieszkać z rodziną lub wypoczywać gdy tylko masz na to ochotę, polecam piękną, zagospodarowaną, ogrodzoną działkę rolno - leśną z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł61,30 m² 11 990,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

4 kąty Nieruchomości prezentują wyjątkowy klimatyzowany apartament w sercu miasta - nowoczesność, komfort i doskonała lokalizacja zaledwie 10 minut spacerem od starówki. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł275 m² 2 872,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:797 m²

Dom Z dużym potencjałem inwestycyjnym serock 275 m idealny pod flip Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 275 m , położony w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

36,12 zł/m²197,40 m² 7 130 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Proponujemy do wynajęcia lokal biurowy składający się z pięciu pokoi o powierzchniach od 12m do 80m, pomieszczenia socjalnego, gospodarczego, toalety i korytarza. Lokal zajmuje całe.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł11 897 m² 12,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grabostów, gm. Gorzkowice - działka 1,19 ha z rozpoczętą budową domu Oferuję na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Grabostów, powiat piotrkowski. Działka o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł37,76 m² 17 081,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,76 m kw położone na ul Amii Krajowej na krakowskich Bronowicach. Mieszkanie składa się z przedpokoju, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł194,04 m² 5 148,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:925 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu wolnostojącego na kameralnym osiedlu w Modrzewiu. Jedyny taki dom wolnostojący na tym osiedlu. Promocja na pierwszy z 3 domów na tym.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł115 m² 8 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Na sprzedaż malownicze Siedlisko z potencjałem 10 min od Nowego Tomyśla (m. Paproć) - 60 min od Poznania. Dom oraz dwie stodoły z czerwonej ponadczasowej cegły. Brak prowizji dla biura!.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Niemojewo

Niemojewo,kujawsko-pomorskie

174 798 zł1 494 m² 117 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prestige Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży czterech malowniczych działek położonych w Niemojewie, w gminie Dąbrowa Biskupia w otulinie lasu, w miejscu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł13 937 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności do działki rolno-leśno-budowlanej o powierzchni 1,3937 ha, oznaczona numerem ewidencyjnym 702/9, wraz z udziałami w prawie.

Szczegóły ogłoszenia

4 680 000 zł6 200 m² 754,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kształtna działka budowlana z pozwoleniem na budowę zespołu budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej. Parametry inwestycji: łącznie 10.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł120 m² 8 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Dom jednorodzinny z potencjałem inwestycyjnym Złockie (muszyna, blisko Krynicy) Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Złockie, w gminie Muszyna,.

Szczegóły ogłoszenia

113 550 zł757 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu kompleks działek budowlanych o pow. 757m2-1419m2na nowo powstającym osiedlu w okolicy Łagowa, w bliskim sąsiedztwie jeziora Ciecz oraz Łagowskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kłębowiec,zachodniopomorskie

121 620 zł2 027 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2027 m położona w urokliwej miejscowości Piława (powiat wałecki), tuż przy rzece Piławka. Działka jest płaska, co ułatwia jej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł441,46 m² 2 944,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:943 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym - budynek usługowo-mieszkalny z salą eventową i zapleczem gastronomicznym na pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65 m² 11 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 184 m²

Na sprzedaż wyjątkowy nieduży dom w Karkonoszach , położony w malowniczej okolicy w sercu Karkonoszy. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju, bliskości natury oraz pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł52,36 m² 8 307,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Ogrody Główne atuty nieruchomości: cicha I spokojna lokalizacja słoneczne mieszkanie częściowo wyposażone loggia Z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 000 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 021 m²

Proponujemy Państwu budynek magazynowo-produkcyjny o powierzchni 1000mkw znajdujący się w bardzo dobrej lokalizacji usługowo przemysłowej miasta Nowy Targ na ul. Ceramicznej, gdzie odbywała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 000 zł55,67 m² 8 999,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: mieszkanie 55,67 m | parter | osobne wejście | zaciszne miejsce blisko centrum Przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze niskiego budynku mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł260 m² 3 457,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Dwa domy w Szczyrku - Twoje wymarzone miejsce na górską przygodę! Niesamowita okazja dla tych, którzy marzą o stworzeniu wyjątkowego, klimatycznego miejsca dla siebie lub turystów.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł44 m² 53,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Max 1-2 osoby, chętnie Firma. Bez zwierząt! Do wynajęcia super wykończone 2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku z 2013r., przy ul. Opalowej, z widokiem na zielony spokojny ogród wspólnoty.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, doskonale zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie po remoncie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej, a zarazem bardzo dobrze skomunikowanej części Katowic na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł8 890 m² 78,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż 4 działki o łącznej powierzchni 0,8890 ha. Działka 1: budowlana, zabudowana (dom + stodoła + budynki gospodarcze - przeznaczone do wyburzenia). Nr działki: 351, powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Rukławki,warmińsko-mazurskie

79 000 zł790 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ekskluzywne działki z warunkami zabudowy w Rukławkach nad jeziorem Dadaj Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną - kompleks działek położonych.

Szczegóły ogłoszenia

1 247 000 zł128,10 m² 9 734,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż: nieruchomość inwestycyjna w Gdańsku Nowy Port Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w sercu rewitalizowanej dzielnicy Nowy Port. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Lubin

Lubin,dolnośląskie

599 000 zł113,84 m² 5 261,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:665 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie chcesz mieć wszystko pod ręką? Ta oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł220 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 38 lat na rynku! Sprzedam dom po kapitalnym remoncie w Krynicy-Zdroju pięknej o każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 990 000 zł548 m² 7 281,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 443 m²

Na sprzedaż atrakcyjny obiekt o charakterze mieszkalno-usługowym , zlokalizowany w miejscowości Łężany (gmina Miejsce Piastowe, powiat krośnieński), posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł3 759 m² 1 143,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka usługowo- przemysłowa ( C.3.U - w projekcie MPZP ) - 3759m2(20x188m) na warszawskich Odolanach. Działka ma kształt prostokąta. W galerii oferty założenia.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działki budowlane z mpzp leżące w województwie pomorskim, w powiecie starogardzkim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł170 m² 9 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 435 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego, w miejscowości Wola Mrokowska, w gminie Lesznowola. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 124 m2, natomiast powierzchnia całkowita z garażem to około.

Szczegóły ogłoszenia

131 769 zł1 331 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę w pierwszej linii zabudowy od ulicy Łabiszyńskiej, pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1331 m2 w miejscowości Małe.