Nieruchomości

239 839 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

899 000 zł96,20 m² 9 345,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Legionowa na kameralnym zamkniętym osiedlu. Jest blisko do stacji pkp Legionowo Przystanek i wszystkich niezbędnych.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł150 m² 5 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Szukasz czegoś pod kątem inwestycji? Prowadzenia działalności gospodarczej? Miejsca do życia z potencjałem na przyszłość? Dobrze trafiłeś/aś! Posiadamy w sprzedaży nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł53,19 m² 4 324,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Pszowa niski blok Prezentujemy mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 53,19 m2 położone na dogodnym I piętrze w niskim bloku w Pszowie. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł188 m² 4 675,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 541 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką i zabudowaniami ul. Warszawska, dęblin Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę wolnostojący dom jednorodzinny z pełnym zapleczem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

599 000 zł110 m² 5 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Na sprzedaż 2 domy w budynku mieszkalnym jednorodzinnym z garażem w zabudowie bliźniaczej. Prawa strona: rezerwacja Lewa strona: wolna Lokalizacja: glinno (kierunek ul. Komunalna) Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł191,50 m² 7 305,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Segment z użytkowym poddaszem | 5 pokoi | funkcjonalne biuro, siłownia i warsztat | działka 285 m2 | bezpośrednie sąsiedztwo Puszczy Słupeckiej : Dla kogo? Dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł48 m² 3 791,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój na 4 piętrze w bloku, czarne, woj.pomorskie, przy ulicy Ogrodowej 3. Mieszkanie ma powierzchnię 48,28 m/2, jest do remontu lub odświeżenia. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł53,58 m² 8 865,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe na parterze o powierzchni 53,58 m2 z tarasem oraz prywatnym ogrodem o powierzchni 85 m2 zlokalizowane przy ul. Krakowskiej na granicy Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Ławy

Ławy,zachodniopomorskie

175 000 zł100 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:644 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący przedwojenny w stanie surowym zamkniętym w m. Ławy, gmina Myślibórz, powiat myśliborski. Dom o pow. około 100 m2 w stanie surowym do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł80 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: 3 pokoje gotowe do zamieszkania / inwestycji Na sprzedaż mieszkanie w zadbanej kamienicy, położone na 1. piętrze. Nieruchomość łączy klimat.

Szczegóły ogłoszenia

344 500 zł1 300 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupujących :) Unikatowa widokowa działka 13 ar - Siercza! Idealna lokalizacja pod wymarzony dom Blisko miasta, blisko natury Na sprzedaż działka budowlana - 13 arów - Siercza,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł178 m² 7 303,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 562 m²

Jeśli szukasz domu, w którym naprawdę można złapać oddech, ta nieruchomość w Olesinie może być dokładnie tym miejscem. Wolnostojący, energooszczędny dom położony jest na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²57,05 m² 2 681 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy z prywatną łazienką (pow. 57 m2) usytuowany na parterze budynku z 2026 r. w Śródmieściu. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł58,40 m² 11 986,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, położone na Zakrzowie w spokojnej, zielonej części Wrocławia, z wygodnym dostępem do infrastruktury miejskiej! Nasza rekomendacja:.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 550 m² 180,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki okolice Żabiej Woli, grodziska Mazowieckiego. Na sprzedaż działka 1550 m2 na granicy miejscowości Siestrzeń i Przeszkoda ( w zielonej części powiatu grodziskiego pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł52,26 m² 16 245,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,26 m , położone przy ul. Pawlickiego 2b w Krakowie, w dzielnicy Dębniki Zakrzówek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł90,70 m² 6 163,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje Osiedle Muza. Kameralna inwestycja składająca się z domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz z mieszkań, zlokalizowana w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 398 000 zł257 m² 5 439,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość obejmująca wolnostojący dom jednorodzinny oraz dom w zabudowie bliźniaczej. Usytuowane na jednej, dużej działce w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 209 m² 82,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej - położone na obszarze objętym mpzp. Znajdują się w miejscowości Wilczyn - 7.5 km od Białej Podlaskiej. Działki nie są.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł3 286 m² 179,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja inwestycyjna orneta! 3286 m pod twoje centrum ogrodnicze lub mrówkę albo Retail Park branżowy (dom & Ogród). Bezpośrednio przy dino! na kluczowym rondzie wylotowym! uwaga! Właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

6 130 000 zł10 079 m² 608,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie proponuje do kupna dwie działki położone w Białymstoku, obręb 0016 Wygoda, powiat M. Białystok, województwo podlaskie. Obie.

Szczegóły ogłoszenia

42,42 zł/m²33 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal biurowo-usługowy 33 m2 Chojnice ul. Długa Oferujemy na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 33 m2 usytuowany na II piętrze w budynku biurowym położonym przy ul .Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

8 050 000 zł350 m² 23 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite Nieruchomości oferuje do zakupu prestiżowe biuro o powierzchni 350 m2 w budynku apartamentowym przy ul. Grzybowskiej w Warszawie. Lokal znajduje się na 1 piętrze, z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecamy do wynajęcia 40-metrowe mieszkanie w centrum Torunia, na Chełmińskim Przedmieściu, przy ul. Końcowej. Mieszkanie 2-pokojowe, położone w bloku z cegły ,na 1 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę działki w Ochli, idealną dla osób marzących o własnym domu! Na sprzedaż niezabudowana działka o powierzchni 1 000 m , położona na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł5 794 m² 110,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Kozy działki budowlane 5794 m Na sprzedaż atrakcyjny kompleks gruntów położony w miejscowości Kozy, składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł172 m² 10 988,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż segment środkowy - Białołęka, ul. Brzeziny. Nowoczesny, funkcjonalny segment środkowy o powierzchni całkowitej 172 m (w tym poddasze nieużytkowe ok. 24 m oraz garaż 19m2),.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł13 200 m² 128,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka rekreacyjna z możliwością zabudowy w Siestrzeni. Kształt nieregularny, wymiary: 106x143x104x29x58,5x87m. Działka ogrodzona, zabudowana budynkiem mieszkalnym i gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Mikołajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

6 900 000 zł15 000 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ideakna okazja dla dewelopera! Działka inwestycyjna o powierzchni 1,5 ha znajdująca się w miejscowości Mikołajki w województwie warmińsko-mazurskim to doskonały pomysł na inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

183 000 zł49,07 m² 3 729,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Pasewalku (niemcy) o powierzchni 49,07 m2. Pasewalk to spokojne i ciche 15-sto tysięczne miasteczko w Meklemburgii oddalone od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł4 868 m² 205,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Katarzyna dziuk Agent prowadzący   Działka usługowa na sprzedaż Komorowice Krakowskie, bielsko-Biała Lokalizacja: ul. Żeńców, bielsko-Biała, nr działki 1549/52 Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł130,70 m² 6 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 Bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

120 400 zł3 010 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową oddaloną od Trzebiatowa około 7 km w stronę nadmorską. Działka położona jest we wsi w spokojnym ale bardzo dobrym położeniu.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 000 zł25 100 m² 836,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:40 803 m²

Na sprzedaż atrakcyjny kompleks nieruchomości położony w Częstochowa, w najbliższej okolicy Śródmieścia - doskonale skomunikowanej części miasta z szybkim dostępem do głównych.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł100 m² 10 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Nieruchomość Dom piętrowy, 4 pokojowy, z powierzchnią użytkową 100m2. Parter: salon + Kuchnia = 32.3 m2 Wiatrołap = 4,8 m2 Łazienka = 1,1 m2 Komunikacja = 2,7 m2 Pomieszczenie gospodarcze = 3,6.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł510 m² 17,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty wynajmu jest nieruchomość zabudowana położona w Nowogardzie w centrum miasta. Powierzchnia hali 510 m2, w tym pomieszczenie główne, socjalne, sanitariaty. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 900 zł110,30 m² 10 878,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 430 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Dom wolnostojący o powierzchni 110 m na zalesionej działce ok 2500 m położony w spokojnej i zielonej okolicy Kolonia Jaktorów. Dom idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 041 zł54 m² 10 963,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! -> zarezerwuj termin -> kup mieszkanie w najlepszej cenie! Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

1 578 872 zł73,68 m² 21 428,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Przestrzeń, funkcjonalność i komfort w jednym ten 74 m apartament na 5. piętrze to idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesne wnętrza i inteligentny układ mieszkania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

147 900 zł493 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż mała działka budowlana W chochołowie informacje podstawowe: - numer działki: 8464/1 - powierzchnia: 493m2 - wymiary: szerokość ok. 4 do 6 m, długość ok. 87m - bezpośredni dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

38 400 zł2 400 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia - moduł 2 400 mkw lub więcej (naweto do 20 000 mkw). Położony jest blisko miasta Poznań, na.