Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

499 000 zł66 m² 7 560,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania położonego w niskim bloku z lat 90-tych na osiedlu Radockiego w Katowicach. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

94,87 zł/m²39 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Salon depilacji laserowej do odstąpienia w centrum Kazimierza! Salon działa nieprzerwanie od początku 2024 roku i przynosi stałe dochody opis: - powierzchnia lokalu to 39 m - Parter +.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 568 zł9 124 m² 182 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Grunt położony W północno-zachodniej części miasta kłodzka. Opiekun oferty: sebastian Święcicki tel.   lokalizacja: działka znajduje się w miejscowości Kłodzko. Parametry:.

Szczegóły ogłoszenia

23 zł/m²1 080 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Przedstawiam ofertę na wynajem obiektu magazynowo - produkcyjnego. Lokalizacja: nieruchomość wolnostojąca położona jest w miejscowości Elbląg przy ul. Mazurskiej. Opis nieruchomości: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

530 000 zł48 m² 11 041,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

W ofercie biura na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane przy ul. Popiełuszki w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 700 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana pod budownictwo jednorodzinne, położona w miejscowości Kozia Wielka, 1,5 km od Sycowa. Działka w kształcie prostokąta, 2 km do zjazdu na trasę S8.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł5 999 m² 77,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni 5999 m2 w bardzo bliskim sąsiedztwie jeziorami Ublik Wielki i Ublik Mały.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł65,51 m² 13 509,39 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,51 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku famma przy ul. Dąbrowskiego 89. To propozycja dla osób, które chcą zamieszkać w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

3 942 zł438 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, obrzeża centrum rampa rozładowcza Proponuję do wynajęcia halę o powierzchni 438m 2 położoną na drugim piętrze nieopodal Centrum. Komunikacja na halę odbywa się poprzez klatkę.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Szabda

Szabda,kujawsko-pomorskie

4 799 999 zł1 874 m² 2 561,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:12 256 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny i energooszczędny obiekt magazynowy znajdujący się w miejscowości Szabda zaledwie 1km od Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie). Hala została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł35 m² 10 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2 pokoje z balkonem - niskie koszty/bolszewo, ul. Wspólna Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w nowym budownictwie i z niskimi kosztami utrzymania! Ta oferta to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł312 m² 1 599,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:939 m²

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż w Rybniku, ul. Wolna przestrzeń, komfort i lokalizacja idealna dla rodziny. Najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł2 039 m² 1 299,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną z domem o powierzchni 2039 m2, położoną na terenie Białołęki Dworskiej na ul. Polnych Kwiatów. Teren idealny pod zabudowę inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł125,53 m² 5 018,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Domy Z własną działką W cenie mieszkania. W sprzedaży domy W zabudowie bliźniaczej , położone w miejscowości Serby , przy ul. Gospodarczej w sąsiedztwie innej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł34 m² 43 970,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 34 m2, położony na parterze prestiżowej inwestycji Konwiktorska Residence w sercu warszawskiego Śródmieścia. Przestrzeń wyposażona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 500 zł54,66 m² 11 150,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Tkacka Kaskady to nowa, kameralna i wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa w Rzeszowie w nowoczesnej architekturze. Oferta 12 mieszkań jest skierowana dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł54,41 m² 8 821,91 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 54 m , położone w spokojnej i zielonej okolicy. To miejsce dla osób, które cenią wygodny układ pomieszczeń oraz możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł52,83 m² 8 517,89 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni całkowitej 52,83 m2 - Lublin, lsm os. Konopnickiej, piękny widok z okien z salonu oraz sypialni - park, wąwóz "rury" Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 336 770 zł234,42 m² 18 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:827 m²

Nowoczesna willa w prestiżowej części Woli Justowskiej 234,42 m2| 4 sypialnie | garaż 2-stanowiskowy | duża działka | 0% prowizji Są adresy, które nie potrzebują reklamy. Wola Justowska od lat.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Mirosławiec,zachodniopomorskie

1 349 000 zł243,18 m² 5 547,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 830 m²

Przedmiotem oferty jest kompleks budynków wielolokalowych z potencjałem wynajmu, położonych w miejscowości Mirosławiec w powiecie wałeckim, w województwie zachodniopomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 799 900 zł701 m² 6 847,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż kamienica o powierzchni ok. 600 m położona w prestiżowej lokalizacji w Bydgoszczy. Budynek wyróżnia się znakomitym układem mieszkań oraz dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 820 m² 329,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana. Nieruchomość i powierzchni ponad 1800m2, prostokątna o wymiarach 44 m x 41 m Dla terenu sporządzono Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego- zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł92,46 m² 3 677,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w odnowionej, ocieplonej kamienicy przy ul. Podmiejskiej. Od strony ulicy okna pcv dźwiękoszczelne. Balkon od strony podwórka. Ogrzewanie gazowe (piec wiszący). Jeden pokój (salon).

Szczegóły ogłoszenia

307 800 zł100 m² 3 078 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż budynek przekształcony z funkcji gospodarczej na mieszkalną. Dom o powierzchni ok 90m2 z tarasem i działką ok 600m2, zlokalizowany na obrzeżach Zduńskiej Woli. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 119 zł57,37 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje przy stawie | 15 m tarasu | Gotowe do odbioru Szukasz miejsca, które pogodzi szybki tryb życia z potrzebą wyciszenia? Apartamenty Stary Browar w dzielnicy Zagórze to kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł52,59 m²

 

Piętro:6/16

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament podzielony na pokoje w sercu miasta przy ulicy Fordońskiej 4a. Nieruchomość posiada trzy nie zależne pokoje z wspólną łazienką oraz kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Sławęcinek,kujawsko-pomorskie

495 000 zł127,92 m² 3 869,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:896 m²

Szukasz alternatywy dla dużego mieszkania? Chcesz mieć garaż i ogródek? Mamy idealną propozycję dla Ciebie. Studio Focus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż parterowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł56,70 m² 7 566,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia Atrakcyjne i Przestronne Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 56,7 m2 ,wraz z balkonem na Os. Górczyn/sady w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł1 833 m² 166,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy na sprzedaż działkę położoną w Łosinie (gmina Kobylnica) o powierzchni 1833 m2. Działka ulokowana przy drodze krajowej z mpzp - zabudowa mieszkaniowo-usługowa! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł146,98 m² 7 960,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany w Gostyni, powiat mikołowski, o powierzchni użytkowo-mieszkalnej 146,98 m2, działka 450 m2, sprzedam, 1 170 000 zł. Oferta bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

6 705 000 zł14 900 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Opis nieruchomości: łączna pow. 14.900 m2 (z niej wyodrębniono część działki o pow. 4.596 m2 przewidzianej pod drogę i do wykupu przez Skarb Państwa). Działki położone są bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł58,85 m² 9 940,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

4 385 070 zł2 943 m² 1 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zachęcam Państwa do zakupu działki położonej w lubelskiej dzielnicy Sławin, przy ulicy Bogdanówka 8 w Lublinie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł140,55 m² 3 699,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:762 m²

Komfortowy dom po generalnym remoncie- łozice Cegielnia- 6 km od Bobolic. Gotowy do zamieszkania od zaraz! Na sprzedaż przestronny i całkowicie wyremontowany dom w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł117,56 m² 33 599,86 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowy penthouse w Gdańsku o powierzchni 117m2 świeżo wykończony w wysokim standardzie! Apartament zlokalizowany na terenie tzw. Młodego Miasta, przy ul. Popiełuszki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 258 m² 914,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę, która jest położona na granicy Izabelina C i Izabelina B, dobrze skomunikowanej i zielonej okolicy, idealnej dla rodzin oraz osób ceniących kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²312 m² 10 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni 312m2 na drugim piętrze. Lokal składa się z dwóch dużych sal konferencyjnych oraz kilku mniejszych pomieszczeń biurowych, kuchni, wc magazynku itp.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł1 016 m² 359,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Widokowa działka budowlana w Puńcowie cisza, przestrzeń i panorama gór! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł60 m² 13 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, usytuowane na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1981 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Kazimierza Wyki Mieszkanie o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł80 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prominentna lokalizacja! atrakcyjny układ pomieszczeń! mieszkanie po remoncie! W pełni umeblowane I wyposażone! nowe osiedle! garaż I komórka lokatorska W cenie! duży, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł21 193 m² 155,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową okazję inwestycyjną trzy niezabudowane działki o łącznej powierzchni 2,12 ha, położone w prestiżowej dzielnicy Piaskowa Góra.