Nieruchomości

239 898 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57,01 zł/m²652,90 m² 37 220 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| lokal użytkowy W centrum miasta! Do wynajęcia segment budynku biurowo-usługowego położony w Tychach, w samym centrum miasta, na osiedlu C. Usytuowanie wśród innych lokali użytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 650 m² 230,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaskie, sielsko położone działki budowlane! Lisewiec! Bielkówko! lokalizacja: działki znajduje się w miejscowości Lisewiec - tuż obok Bielkówka. Bielkówko posiada rewelacyjną komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł238 m² 4 621,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

W otoczeniu majestatycznych lasów( Rezerwat przyrody Młochowski Łęg , Rezerwat przyrody Młochowski Grąd), malowniczych ścieżek rowerowych, znajduje się wyjątkowa nieruchomość dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł67 m² 37 313,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prestiż, historia i Szum Motławy - Twój Nowy Adres na Wyspie Spichrzów Czy można zamieszkać w samym sercu historii, nie rezygnując z ultra-nowoczesnego komfortu? To mieszkanie udowadnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

216 000 zł3 001 m² 71,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość składa się kompleksu 18 działek atrakcyjnie położonych, o powierzchni od 3.000 m2 do 4.949 m2, położona w Złejwsi Małej, powiat toruński, w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Mielenko

Mielenko,zachodniopomorskie

1 120 000 zł188,70 m² 5 935,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży gotowego, działającego biznesu turystycznego, położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad Bałtykiem, w rejonie Mielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

21 600 zł720 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt, przeznaczona pod magazynowanie/ usługi/ sporty. Hale - 360 m2 + 360 m2 Wysokość hali od 3m. do 5m. Posadzka nie pylna. Cena - 30 zł/m2. Plac 10 900 m2 cena od 5 zł do 8 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł43,78 m² 52,54 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Meg Real Estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 43,78 m2 w Białymstoku przy ulicy Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 14. Lokal mieści się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł3 004,90 m² 2 329,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro obrotu nieruchomościami Zachód oferuje reprezentacyjny obiekt biurowo, magazynowo, produkcyjny, zaprojektowany i wykonany w wysokim standardzie. Powierzchnia działek wynosi 17 259 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł175 m² 8 565,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 470 m²

Szanowni Państwo. jeżeli od dłuższego czasu szukacie miejsca unikalnego z bezpośrednim dostępem do rzeki, chcecie raczyć się widokiem zieleni i wody. polecam uwadze poniższy opis oraz.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł12 800 m² 40,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 12 800 m - Widlice, gmina Gniew Nieruchomość położona w urokliwej miejscowości Widlice, w gminie Gniew, to wyjątkowa oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 000 zł282 m² 14 716,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:362 m²

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży domu typu bliźniak o pow. użytkowej 238m2 (pow. całkowita po pomiarach to 282m2) położony w super części gdańskiej Oliwy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

177 000 zł1 200 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Pięknie położone działki budowlane zlokalizowane we wsi Krzeczyn, 9 km od Oleśnicy i ok.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54 m² 12 944,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

981 000 zł59,40 m² 16 515,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | 59,40 m | 3 piętro | Balkon | Podgórze | Nowa inwestycja 2027 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,40 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje do wynajęcia w mieszkaniu 3 pokojowym. Rzeszów, ul. Solidarności 7 Do wynajęcia dwa przytulne, umeblowane pokoje o powierzchni ok. 8 m każdy. Oferta skierowana do studentek lub.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł78,58 m² 8 971 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowe mieszkanie Z dużym ogrodem rokietnica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na wysokim parterze, w spokojnej części Rokietnicy. Kameralna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²120 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal sportowo-rekreacyjny o powierzchni 120 m , zlokalizowany w śródmieściu Opola w popularnej strefie nad Odrą. Lokal znajduje się na parterze budynku i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł4 158 m² 34,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ludzie od nieruchomości oferują trzy działki budowlane położone w miejscowości Sobuczyna, ulica Konwaliowa, gmina Poczesna. Otrzymane w wyniku podziału trzy różne działki: działka.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 400 m² 42,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena: 59 000 zł Działka 1400 m2 z warunkami zabudowy | Biała | gm. Dobrzany | potencjał inwestycyjny Fidosz Consulting prezentuje na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł235,30 m² 5 312,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:153 m²

Ager Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku, o pow. użytkowej 235,30 m2, położony na kameralnym osiedlu w Zielonej Górze,.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł35,40 m² 3 361,58 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie w Świebodzicach. Mieszkanie zlokalizowane jest na poddaszu trzypiętrowej kamienicy. Sprzedawane mieszkanie składa się z kuchni, pokoju, toalety, schowka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł54,08 m² 9 892,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci prowicji biura nieruchomości! Oferta objęta programem Zamień stare na nowe. Witam serdecznie. Zielone Górki to kameralne osiedle, obejmujące 16 nowoczesnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 900 000 zł125,65 m² 15 121,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domy Odkrywców - Wrząsowice pod Krakowem! Domy Odkrywców to kameralne osiedle klasy premium, położone w Wrząsowicach - tuż za południową granicą Krakowa. To miejsce dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł66,55 m² 4 733,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie bezczynszowe 66,55 m Grabki Duże, gm. Szydłów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,55 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

874 000 zł287,20 m² 3 043,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:966 m²

Poszukujesz idealnego połączenia przestronnego domu z miejscem do prowadzenia biznesu ? - możliwość przejęcia gotowego dochodowego biznesu. Prezentujemy wyjątkową nieruchomość przy ul. Rynkowej.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 174 m² 237,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka położona w Lęborku przy ul. Polnej o powierzchni 1174m 2. Usytuowana w cichym zakątku,.

Szczegóły ogłoszenia

55,42 zł/m²720 m² 39 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesna powierzchnia biurowa przy Starym Rynku na wynajem w biurowcu Kupiec Poznański. Powierzchnia nowa, do aranżacji wg potrzeb i oczekiwań Klienta, dobrze doświetlona, z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł46 m² 11 956,52 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, 46 m z balkonem na 11 piętrze, ul. Marii i Bolesława Wysłouchów, kurdwanów lokalizacja: lokalizacja zapewnia łatwy dojazd komunikacją miejską m. in. do.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł53,10 m² 62,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house Na wynajem wyjątkowa nieruchomość urządzona ze smakiem, wykończona materiałami wysokiej jakości, położona w ścisłym centrum Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł31,70 m² 10 094,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w doskonałej przy ul. Piłsudskiego. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort życia w centrum miasta z dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Promocyjna cena nieosiągalna dla działek w tej okolicy 129tys ,zł /szt brutto! Kupujący nie płaci pcc. Oferta bezpośrednia. Kompleks kilkudziesięciu działek budowlanych w urokliwej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 352 m² 732,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1252 m kw położona w Zalesiu Dolnym w pobliżu Górek Szymona. Dojazd do działki drogą gminną, asfaltową. Wjazd na działkę od strony.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 270 m² 392,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia, malowniczo położona działka na nowym osiedlu (łącznie 12 domów - 10 już wybudowanych). Wjazd na działkę od strony północnej - dzięki czemu ogród za domem od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 234 151 zł67,05 m² 18 406,43 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** Brak pcc 2% *** *** 0% prowizji od kupującego *** Mokotów: luksus w Sercu Miejskiej Przestrzeni Lokalizacja: -Metro Wierzbno (M1) <1,5km (7 min tramwajem) -linia tramwajowa pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

21,43 zł/m²140 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Lokal użytkowy 140 m2 na wynajem - ul. Narutowicza Do wynajęcia oferujemy przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 140 m2, zlokalizowany przy ulicy Gabriela Narutowicza.

Szczegóły ogłoszenia

128 250 zł950 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Własność. Działka położona 2,5 km od Mrzeżyna oraz 3,5 km od plaży w miejscowości Roby. Powierzchnia działki wynosi 823 m2. Kształt zbliżony do prostokąta. Teren równy. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 364 m² 146,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 1364 m , położona w miejscowości Słup Wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji - bardzo blisko zalewu, z pięknymi widokami na okolicę. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł39 783 m² 6,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 3, 9783 ha zlokalizowane w miejscowości Krwony gmina Brudzew powiat turecki woj. wielkopolskie. W skład nieruchomości wchodzą: 1. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 179 m² 137,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 2 179 m , położona w Łaziskach Górnych przy ul. Wieżowej, na granicy z Mikołowem. Nieruchomość znajduje się w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł28 000 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 28 000 m2, położona w miejscowości Marylin k/miałów, gmina Drawsko, powiat czarnkowsko-trzcianecki, województwo wielkopolskie (nr ewidencyjny.