Nieruchomości

239 897 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

34,29 zł/m²70 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Numer oferty W biurze: wlvcm8544 Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu lokalu usługowego o powierzchni ok. 70 m2, położonego w Katowicach przy ul. Raciborskiej. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 172 704 zł55,84 m² 21 001,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękny, wykończony Apartament Pokazowy 3 pokojowy o powierzchni 55,84m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł379,91 m² 3 290,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 490 m²

Wyjątkowy dom w dworkowym stylu w Brudzowicach, w gmienie Siewierz. Otwarte przestrzenie, duże, przestronne pokoje, garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Piękny ogród z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł108,93 m² 4 957,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:432 m²

Wyłączność - oferta dostępna tylko u nas Połowa domu w zabudowie bliźniaczej (lewy bliźniak) posadowiona wraz z częścią budynku gospodarczego na działce o powierzchni 4,32 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

369 000 zł1 243 m² 296,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Kształtna działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową. Teren płaski w kameralnym osiedlu. Idealna na inwestycję. Działka o powierzchni 1243 m2.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł32,35 m² 13 817,62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie odebrane końcem 2024 roku, zlokalizowane na prestiżowym, strzeżonym osiedlu "park Moniuszki". Lokal wykończony w wysokim standardzie, w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł89,94 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 89,95 z tarasem oraz terenem zielonym, zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu przy ul. Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł18 m² 3 778 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Garaż jednostanowiskowy zlokalizowany przy ul. Małachowskiego w Słupsku. Garaż o powierzchni ok. 18m2 , wyposażony w bramę otwieraną oraz oświetlenie. Garaż bardzo ciepły ,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł110 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

W ofercie biura Stoprocent- nieruchomości na sprzedaż dom o powierzchni 110 m z tradycyjnymi piecami kaflowymi i węglowym, położony na 53-arowej działce z zapierającym dech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 010 000 zł89,38 m² 11 300,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:313 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję, a dokładniej budowane w wysokim standardzie 4 pokojowe domy z 2026 roku w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł16 800 m² 7,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka o rolno-leśna powierzchni 1,68 hektara w zaciszu drzew, z własnym lasem i dużą, słoneczną polaną w Nowosiółkach, 50 km od Warszawy. Świetna na.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł52,90 m² 4 707 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,9 m2, wymagające generalnego remontu, idealne dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń od podstaw. Układ mieszkania : - salon -sypialnia - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł1 150 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Funkcjonalna hala z bramą wjazdową i regałami.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł252 m² 3 488,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Zakroczymiu ul. Gałachy o powierzchni 325 m2 (100 m2 piwnica z pomieszczeniami, 125 m2 parter, 100 m2 1 piętro, 3 kondygnacje do zagospodarowania) z lat.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł600 m² 4,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia duży budynek (20x15m) w centrum Lubomii, o klasycznym charakterze poprzemysłowym, zbudowany z nadającej mu uroku cegły klinkierowej. Budynek znajduje się w planie.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł40,15 m² 18 430,88 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż stylowo urządzone mieszkanie dwupokojowe na Starym Mieście przy ul. Tęczowej. Do nieruchomości przynależy miejsce postojowe naziemne przed budynkiem. Mieszkanie nieprzerwalnie wynajmowane od.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł2 000 m² 990,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 028 m²

Pałac barokowy położony w Centrum Nowej Rudy na działce o pow. 4028 m kw. Obecnie w cześci pałacy prowadzone są usługi medyczne (przychodnia lekarska) oraz sklepy. Okazały Pałac.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł131 m² 3 129,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Krzelów, dom, 4 pokoje, 131 m2, sprzedam, cena 410 000 zł. Na sprzedaż 2/3 domu wolnostojącego - 131 m2 powierzchni: - parter: hol, kuchnia, jadalnia połączona z ogromnym salonem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 298 000 zł119 m² 10 907,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:396 m²

Opis Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 119 m (ok. 160 m po podłodze), położony na działce o powierzchni 396 m w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

530 000 zł162,41 m² 3 263,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w Lipowej Górze Wschodniej na działce o powierzchni 1002 m. Budynek znajduje się w stanie surowym zamkniętym, co pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 956 zł46,58 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł38 m² 17 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ekstremalnie ciche, wszystkie okna od słonecznego, zielonego podwórka. Najbliższa stacja Metra Wierzbno 3 min spacerem. Rampa wjazdowa dla wózków od strony podwórka. 2 pokoje, kuchnia oddzielona małą.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł3 005 m² 332,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży grunt o powierzchni 0,3 ha z możliwością zabudowy jednorodzinnej w Gminie Wiązowna. Działka jest bardzo foremna, i duża na tyle aby móc usytuować na niej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł250 m² 1 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 621 m²

Na sprzedaż dom z dobudowaną częścią gospodarczą, wszystko w jednym ciągu zabudowy. Budynek główny wymaga remontu - możliwość rozbudowy i przebudowy wedle gustu. Część budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł18 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt mieszkanie przy ul. Cmentarnej 30 w Chorzowie. Nieruchomość: powierzchnia 18 m2. 3 piętro. Elektryczne ogrzewanie. Lokalizacja; atrakcyjna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł332 m² 1 777,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tere n przemysłowy z budynkami biurowo-magazynowo-produkcyjnymi. Oferta z wyłącznością biura! Na sprzedaż teren o łącznej powierzchnia działek 5791 m2, zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł72 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 72m2, piętro 6/8 z windą, w budynku z 2012r. przy ul. Siennej, wola Mirów. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 6 000zł + 1 500zł czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²470 m² 17 860 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Na wynajem lokal o pow. 470 m2 w północnej części Lublina - ul. Nałęczowska. Rekomendowany m.in. dla branży sportowej/rekreacyjnej (np. siłownia, fitness, sala zabaw, szkoła tańca).

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł34 m² 9 382,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***oferta tylko W naszym biurze*** Nieruchomości Panorama prezentują na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł125 m² 2 856 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:374 m²

Najlepsza oferta w tej okolicy! Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 125 m położony na działce o powierzchni 374 m . Nieruchomość oferuje aż ok. 124.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 400 m² 99,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka usługowo-budowlana przy drodze wojewódzkiej nr 938 - gmina Hażlach | Świetna ekspozycja i duży potencjał inwestycyjny Szukasz miejsca pod biznes z widocznością z ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²25 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia 3 lokale pod dowolną działalność gospodarczą o powierzchni po 25mkw.Lokale usytuowane jest na 2/2 pięter posiada dostęp do łazienki ,ogrzewanie miejskie .cena najmu zawiera opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł260 m² 2 957,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Okazja! Dom z gotowym biznesem! 2 lokale mieszkalne + świetnie prosperujący sklep Tylko u nas - oferta na wyłączność! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł58,10 m² 6 179 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 58,1 m2. Zlokalizowane na trzecim piętrze zadbanej, pięciopiętrowej kamienicy przy ulicy Żwirki i Wigury w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł30,65 m² 20 228,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament premium w sercu Podhala | Tatra View - Apartamenty Papieska, bańska Niżna. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł81,30 m² 9 655,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Ostatni skrajny segment. Kameralne i nowoczesne osiedle blisko natury, domy z ogródkiem pod Warszawą | Łazy k. Warszawy Nowoczesna inwestycja położona w zielonej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na spokojnym, zielonym osiedlu Rajska Jabłoń w Jabłonnie! Do wynajęcia przestronne, rozkładowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Umowa najmu okazjonalnego. Wolne od 01.06 Mieszkanie położone w centrum Rybnika na ul. Dworcowej, lokal posiada kuchnię z oknem( umeblowana, lodówka, pralka, piec, nowe meble, taborety).

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34,90 m² 57,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 34,90 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w 4 -piętrowym bloku przy ul. Pocieszka, na osiedlu Sady. W skład nieruchomości wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

14 400 zł576 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od listopada 2025r powierzchnia magazynowa o powierzchni 576m2, co stanowi 1/3 całej hali. Dostęp do oferowanego modułu jest możliwy przez dwie bramy z poziomu 0 (w szczycie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 880 zł58,49 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,49 m , zlokalizowane na 1 piętrze kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. To idealna propozycja dla rodziny, pary pracującej.