Nieruchomości

239 901 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

130 zł/m²30 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro serwisowane przy stacji Metro Płocka na Woli Komfortowe, w pełni umeblowane biura serwisowane zlokalizowane tuż przy stacji Metro Płocka, w sercu Woli. Idealne dla małych zespołów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł46,12 m² 10 169,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w samym sercu Szczecina na ulicy Jana Pawła II - aleja fontann Nieruchomość znajduje się na ostatnim piętrze w wyremontowanej kamienicy i ma 49m2 powierzchni w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł147,40 m² 6 438,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 779 m²

Do sprzedania nieruchomość położona w miejscowości Karolino, gmina Serock powiat legionowski. Powierzchnia działki wynosi 1779m2. Znajduje się na niej dom jednorodzinny parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł38,45 m² 15 578,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż elegancki apartament 2-pokojowy przy ul. Bałtyckiej 11 w Kołobrzegu! Ten nowoczesny i stylowy lokal to idealna propozycja dla poszukujących komfortowego miejsca nad morzem lub pewnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

9 900 zł160 m² 61,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Rodzinny dom wolnostojący z dużym ogrodem w miejscowości Bobrowiec [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Na Jamno

Koszalin,zachodniopomorskie

135 120 zł1 126 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową usytuowaną w prestiżowej lokalizacji pasa nadmorskiego. W pobliżu nowo powstające osiedla domków jednorodzinnych w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 412 zł59,94 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59,94 m2 - na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 565 m² 702,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaoferować Państwu sprzedaż gruntu o pow.1565m2. z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Nieruchomość zabudowana budynkiem Willi Kasztelanka tj. 2-piętrowy budynek o pow.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²327 m² 14 715 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Leach & Lang przedstawia na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane w budynku klasy B+ przy ul. Mogilskiej. Lokal ma powierzchnię 327 m2 i położony jest na II piętrze. Układ: wydzielone.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł1 000 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka nad morzem w okolicy najpiękniejszych plaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 930 zł59,99 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie wolne mieszkania gotowe do odbioru! nowy blok "osiedle na skałkach" w Dzierżoniowie przy ul. Korczaka 15 Budynek wielorodzinny , podpiwniczony , pięciokondygnacyjny: parter + 4 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł212 m² 4 009,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Damian ponikwia Agent prowadzący   % prowizji! Kupując nie płacisz prowizji! Na sprzedaż wyjątkowy dom w stylu kanadyjskim, położony w malowniczej miejscowości Ponikiew,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 648 zł53,92 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię śpiew ptaków z sąsiedniego Lasu Rembertowskiego, a nie ryk silników. Twoje dzieci jedzą śniadanie, patrzysz przez okno na bezpieczne,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł619 m² 533,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga nowa niższa cena!przedmiotem sprzedaży są dwie atrakcyjne działki do zabudowy położone w samym centrum Strzelec Krajeńskich w doskonałej lokalizacji zapewniającej zarówno komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł1 421 m² 724,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonym.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²45 m² 2 025 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Wrocław /fabryczna / ul. Kosmonautów Do wynajęcia od zaraz biuro o pow. 45 mkw. Nieruchomość składa się z 3 połączonych pokoi. Lokal wyposażony w klimatyzację. 2 piętro bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł108,25 m² 21 699,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Świetna nieruchomość w samym sercu Sopotu - dwa niezależne apartamenty Oferujemy Państwu unikatową nieruchomość położoną przy prestiżowej ulicy Bohaterów Monte Cassino 6, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka nad Jeziorem Gopło z wydanym pozwoleniem na budowę w urokliwej i cichej miejscowości Połajewek, gm. Piotrków Kujawski. informacje: lokalizacja: połajewek, gm.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł120 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Tyko U nas! Oferujemy do sprzedaży piękne, dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze niskiego budynku z 2011 roku przy ul. Złotowskiej. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 418 zł58,57 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Oferujemy Państwu nowe mieszkania bezczynszowe przy ul. Słubickiej/borówkowej w Polkowicach. Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc. Ogłoszenie sprzedaży dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 144 zł63,92 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas! Osiedle Lawendowe Wzgórze ul. Magdaleny Mortęskiej - Nowa inwestycja na mapie Chełmna. Sprzedaż lokali mieszkalnych w miejscowości Chełmno, gmina Chełmno, powiat chełmiński,.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł221,64 m² 5 499,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Na sprzedaż nieruchomość przy ul.Wyszyńskiego.Oferujemy trzy sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 1051 m , z uporządkowanym stanem prawnym. Na terenie nieruchomości znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł13 m²

 

Piętro:3/6

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Jasny pokój do wynajęcia ul. Łepkowskiego, kraków Prezentujemy Państwu do wynajęcia przytulny i ustawny pokój o powierzchni 13 m w nowym budownictwie przy ul. Łepkowskiego (prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

111 410 zł1 714 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje na sprzedaż trzy działki na sprzedaż w miejscowości Pruchnik, gm. Pruchnik, powiat jarosławski. Szczegóły oferty: 1) Nr działki: 4017/1 Wymiar: 46,13.

Szczegóły ogłoszenia

370 200 zł61 700 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż trzy działki gruntu o pow. 6.1748 ha, położoną na obrzeżach miejscowości Linowno na Pojezierzu Drawskim. Około 1000 metrów od jeziora Chociebądź Wielki. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł40 320 m² 91,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zakochaj się w ciszy - siedlisko marzeń w sercu natury Chwarzno k. Starej Kiszewy. Marzy Ci się życie, gdzie poranna kawa smakuje najlepiej na tarasie z widokiem na las, a dźwięki.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 000 m² 174,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko W platinum house! Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 2000 m w malowniczej miejscowości Buchałów! lokalizacja I otoczenie Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł55 m² 67,27 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, elegancki apartament o powierzchni 55 m , w inwestycji Nowa Letnica. Mieszkanie usytuowane na 8. piętrze oferuje zachwycający, panoramiczny widok. Duże przeszklenia od podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł163 m² 4 478,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:726 m²

**** oferta W biurze DML-ds-2857 **** oferta promocyjna - 0% prowizji od klienta kupującego Oferujemy do sprzedaży nowy dom w stanie deweloperskim znajdujący się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł90,49 m² 7 724,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Zapraszamy do zapoznania się z nowo rozpoczętą inwestycją stanowiącą zespół kameralnych 4 budynków w zabudowie szeregowej, składającej się z 4 domów. Przy zakupie segmentu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł85 m² 6 294,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji przy ul. Morcinka w Sosnowcu. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalny układ oraz bliskość terenów zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²845 m² 30 420 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem zabytkowa kamienica w sercu Starego Miasta, przy ul. Grodzkiej 15, z Browarem Grodzkim - pierwszym browarem restauracyjnym Lublina (od 2009). Położona 200m od Zamku Lubelskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł136 m² 47,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom dwupiętrowy z garażem i ogrodem 136m2 - ul. ks. prałata Mariana Łaczka Opis nieruchomości: do wynajęcia przestronny, dwupiętrowy dom z podziemnym parkingiem, ogrodem i balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 592 zł70,40 m² 7 480 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe deweloperskie mieszkanie, nowa Dęba ul. Kwiatkowskiego, powierzchnia 70,40 mkw cena 526 592 złotych. *4-pokojowe mieszkanie numer m13 położone na 2.piętrze; *funkcjonalny, ustawny, nowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł67 m² 11 940,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 66.70m , położone na 3. piętrze w budynku z windą z 2009 roku, zlokalizowanym przy ul. Gorlickiej na Psim Polu.

Szczegóły ogłoszenia

110,89 zł/m²124 m² 13 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapraszam do zapoznania się z oferta najmu lokalu znajdującego się na ul. Półwiejskiej, bezpośrednie wejście z ulicy. Witryna. Lokal o powierzchni ok.125m2, położony jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 052 952 zł46,99 m² 22 408 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja 2 pokojowe mieszkanie w Wilanowie *bez podatku pcc* *tylko do końca listopada 18 500 zł/m2 i miejsce garażowe w cenie- zaoszczędź do 110 tys.* LOKALIZACJA: Mieszkanie leży.

Szczegóły ogłoszenia

469 900 zł2 352 m² 199,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwa widokowa działka budowlana o powierzchni 24a działka przy ul. Jagiellońskiej, w miejscowości Chełmek, powiat Oświęcimski. Lokalizacja: miejscowość: chełmek, ulica:.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł15 m² 8 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne