Nieruchomości

240 081 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

239 400 zł38 m² 6 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy na sprzedaż centrum kłodzka Wojska Polskiego 1 Na sprzedaż lokal użytkowy w ścisłym centrum Kłodzka przy głównym ciągu handlowym miasta. Miejsce idealne na własny biznes lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 zł47 m² 53,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 30 kwietnia 2026 dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza! Mieszkanie dostępne z obszernym zamykanym boxem garażowym w garażu podziemnym. Lokalizacja Mieszkanie leży.

Szczegóły ogłoszenia

82,35 zł/m²170 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-biurowy / 170 m / Zabłocie / parter / witryny / 2 miejsca postojowe Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 170 m , położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł3 000 m² 113,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje przestronną działkę rolną pod zabudowę o powierzchni 3000 m położoną w Antoniowie, w gminie Stara Kamienica. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 190 000 zł240 m² 9 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Oferujemy Państwu nieruchomość, która spełnia wszystkie wymagania każdego inwestora. Stanowić może miejsce ciszy i spokoju dla rodziny jak również może być świetną okazją inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł87 m² 22 402,30 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prywatna sauna | Nowa Letnica | Przepiękny widok | Dwa miejsca w hali garażowej nieruchomość na sprzedaż to przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 87 m , zlokalizowane na 14.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł96,57 m² 13 969,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Wyjątkowe mieszkanie W sercu wrzeszcza Centrum miasta | Bliskość Garnizonu | Idealne pod inwestycję lub biuro ***** rozkład pomieszczeń: w skład apartamentu o powierzchni 96,57.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł168 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Do sprzedania piękny dom bliźniak w spokojnej dzielnicy Stanisławowa. Dom z 2017 roku, o powierzchni użytkowej 168m2 położony na działce 408 m2. W jego skład wchodzi przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

980 000 zł125 m² 7 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:251 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej 125 m 4 pokoje gotowy do zamieszkania Rynek: wtórny Powierzchnia domu: 125 m Powierzchnia działki: 251 m Liczba pokoi: 4 Rodzaj zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Branica

Branica,kujawsko-pomorskie

1 298 025 zł9 615 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Aneta Ring   tylko W naszym biurze! Zachęcam do zapoznania się z niecodzienną ofertą - działka z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe, z dostępem do jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 370 m² 123,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1370 m , położoną w malowniczej miejscowości Romanów, w gminie Rzgów. Działka objęta jest mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł3 203 m² 159,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3203 m | Wałbrzych - Poniatów | mpzp | asfalt | duży potencjał Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 3203 m , położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

279 500 zł63 m² 4 436,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowy apartament w sercu Bytomia - komfort, styl i nowoczesność Vestalia Property prezentuje unikalny apartament położony w oficynie zadbanej kamienicy w samym centrum Bytomia. To.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²35 m² 1 925 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia biura zlokalizowane W gorzowie Polecamy do wynajęcia biura zlokalizowane w Gorzowie Wlkp. Lokale biurowe składają się z jednego jak i wielu pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 253 m² 183,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną. Lokalizacja: jerzykowo, gmina Pobiedziska specyfikacja: nr ewidencyjny: 534 Powierzchnia działki: 1 253 mkw. Media w drodze: prąd, woda, gaz. Udział.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ok 40m2 1 300 zł promuj odśwież Prywatne Poziom: 2 Umeblowane: tak Rodzaj zabudowy: kamienica Powierzchnia: 40 m Liczba pokoi: 2 pokoje Czynsz (dodatkowo): 400 zł Ubezpieczenie Najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

524 800 zł43,70 m² 12 009,15 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kraków, nowa Huta - Osiedle Krakowiaków Na sprzedaż mieszkanie położone na 10. piętrze jedenastopiętrowego budynku z 1970 roku. Budynek podłączony jest do miejskiej sieci ciepłowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł180 m² 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:640 m²

Oferuję do sprzedaży piętrowy budynek położony w centrum Pietrowic Wielkich. Budynek posiada dwa poziomy: - poziom zerowy, gdzie znajdziemy kotłownię oraz kilka pomieszczeń gospodarczych -.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł40,04 m² 16 845,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż oferujemy przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,04 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańsk Przymorze, w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

34 000 zł628 m² 54,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wyłączność, tylko w naszym biurze. Przedmiotem sprzedaży są dwie bezpośrednio przylegające do siebie działki w miejscowości Bienice.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł110,50 m² 1 583,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie 110,50 m w kamienicy z 1920 r. - centrum Kocka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 110,50 m , usytuowane na pierwszym piętrze w klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

732 300 zł37,90 m² 19 321,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe na Zaspie, w nowoczesnej inwestycji o wysokim standardzie. Podział na strefę dzienną (salon z aneksem 20m ) prywatną sypialnię o powierzchni 9m2, dopełniony.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł65,78 m² 13 986,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe mieszkanie na Krzykach ul. Krzycka | miejsce postojowe | klimatyzacja | Na sprzedaż dwustronne, atrakcyjne, starannie zaprojektowane mieszkanie o nowoczesnym charakterze, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

1 207 250 zł4 829 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w miejscowości Tłuszcz w powiecie wołomińskim w okolicy ulicy Wyspiańskiego. Rodzaj działki: budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 000 zł19 953 m² 315,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agata kubik Agent prowadzący   Na sprzedaż teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 19963 m2. Działki numer 871/46, 871/45, 871/42, 871/43,871/44 o powierzchni łącznie 12496 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł6 900 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Łąki o powierzchni blisko 6900 m2 w Hołowienkach gmina Sabnie. Składa się z dwóch działek ewidencyjnych o numerach 401 i 403 W ewidencji gruntów Łąki trwałe Klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł105,77 m² 6 901,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:556 m²

Przedmiotem oferty jest nowy dom w zabudowie bliźniaczej (połączony tylko garażem) położony w Nowej Wsi k. Iławy przy ulicy Jowisza. Budynek o powierzchni 105,77 m2 zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł267 m² 1 722,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przestronny dom Z dużym potencjałem - niedomice, stan surowy zamknięty. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w miejscowości Niedomice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł92,90 m² 9 677,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament z dużym salonem z aneksem kuchennym oraz miejscem na gabinet na I poziomie oraz 2ma lub 3ma sypialniami na II poziomie. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Gotowa inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 999 zł300 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 409 m²

Atuty nieruchomości: unikalny dom w Wodnicy, obok najbardziej wysuniętej na północ winnicy w Polsce. Odrestaurowany budynek gospodarczy z 1928 roku, przebudowany i rozbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł96,18 m² 6 862,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Śródmieście Gorzowa Wlkp. | 96,18 m | 1. piętro | kamienica z 1899 r. Mieszkanie z duszą albo reprezentacyjny lokal usługowy/biurowy Zapraszam do miejsca, które łączy miejski wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł860 m² 312,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży - działki budowlane, łowęcin, gm. Swarzędz uwaga! promocja na działkę nr 108/12 Szczegóły oferty promocyjnej znajdziesz w dalszej części ogłoszenia. Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł3 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 29ar os. Zabełcze w Nowym Sączu Przedstawiam wyjątkową działkę budowlaną, położoną w spokojnej, malowniczej okolicy w niedalekiej odległości od Nowego Sącza. To.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł5 900 m² 13,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o pow. 5 900m2, zlokalizowana w miejscowości Kolno gmina Drawsko Pomorskie na Pojezierzu Drawskim. Dojazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. Z nieruchomości rozciąga.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł90 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

***wyjątkowa nieruchomość*** Dom wolnostojący o powierzchni około 90m usytułowany na działce o powierzchni 1800m2. Na tej samej działce znajduje się domek letniskowy z podłączonymi.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł89,50 m² 6 692,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą sprzedaży atrakcyjnego, 4 pokojowego mieszkania, na os. Górczyn, przy placu jana pawła II! lokalizacja: przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 171 m² 234,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1171m 2. Działka zlokalizowana jest w Lęborku , na rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych. Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł1 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia biura w klimatyzowanym budynku, z parkingiem. Blisko znajdują się restauracje. Powierzchnia biur 1000 m 2. Oferta wysłana z systemu bck Galactica Szanuj czas.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60,02 m² 8 830,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentuję Państwu komfortowy 60 metrowy Apartament, mieszczący się w samym centrum miasta Radom na ulicy Wolność. Położone jest na czwartym piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52 m² 12 115,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szukasz mieszkania wygodnego do życia? Ta propozycja, to około 52m2, dwa pokoje: wygodne, przemyślanie urządzone i gotowe do wejścia. Z dodatkowymi powierzchniami: poddaszem i piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł37,20 m² 17 876,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Jasne, przestronne mieszkanie typu studio w eleganckim budynku. Mieszkanie czyste i zadbane. Budynek monitorowany, w bezpośrednim sąsiedztwie: przystanek autobusowy, mały supermarket,.