Nieruchomości

239 837 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

286 000 zł1 100 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż oferujemy działki budowlane o powierzchni od 1103 do 1481 m , położone w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Otomino w gminie Żukowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł55 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament o pow. 55 m2, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal posiada osobne, niezależne wejście. Do dyspozycji Najemcy przeznaczone jest.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł471 m² 392,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Res Nieruchomości prezentuje na sprzedaż kompleks działek budowlanych w miejscowości Świlcza koło Rzeszowa. Możliwość zakupu jeden działki lub kilku - idealna opcja zarówno dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł140 m² 4 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:877 m²

Strzyżów dom, w którym poczujesz wolność I bezpieczeństwo Zamieszkaj tuż przy lesie, a jednocześnie tylko kilka minut od centrum miasta. To miejsce, w którym zyskujesz spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

799 000 zł38 m² 21 026,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Pawiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1960 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 38m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 332 zł75,80 m² 8 249,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dostosuję się do Twoich potrzeb - jestem dostępny też wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz - 0% podatku pcc, 0% prowizji Kameralna inwestycja w zielonej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł104,05 m² 7 880,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Przeginia Duchowna gm.Czernichów, dom wolnostojący, 4 pokoje, 2 łazienki, deweloperski Budowa zakończona, budynek oddany do użytkowania. Kupujący nie płaci 2% podatku pcc opis domu Nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 350 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność. Do sprzedaży działka o pow. 13,5a pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną położona w miejscowości Dębnik k. Krzeszowic. Spokojne miejsce w bliskości lasu. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

84 140 zł1 202 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna budowlana działka o powierzchni 1202 m2 znajdująca się w Puszczy Mariańskiej blisko stacji pkp. Malownicze miejsce, idealne dla osób szukających spokoju od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł21 300 m² 16,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa, przestronna I Z potencjałem! Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę zakupu działki siedliskowej w miejscowości Bieniowce Kolonia, oddalonej zaledwie 2,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Smolec,dolnośląskie

1 190 000 zł136,82 m² 8 697,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

Dom szeregowy - 3 sypialnie + pokój biurowy + salon - Osiedle Leśne, nowy Smolec Świetna lokalizacja - cicha i spokojna okolica Przedstawiam na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł45,40 m² 8 149,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowe do zamieszkania | 3 pokoje | 45 m2 | Człuchów, os. Sikorskiego Szukasz gotowego mieszkania, do którego możesz się wprowadzić bez dodatkowych nakładów? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37,70 m² 15 888,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesny apartament w sercu toruńskiej Starówki. Oferuję na sprzedaż wyjątkowy apartament 37,70 m2 po generalnym remoncie, zlokalizowany na drugim piętrze stylowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 zł70,28 m² 72,57 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 20 czerwca, trzypokojowy apartament w inwestycji "grzegórzki Park" zlokalizowane na Grzegórzkach, dwa balkony! Duży park z placem zabaw, zadbane części wspólne, winda, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

18 377 €3 224 m² 5,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji dla najemcy! Inwestycja zlokalizowana w Balicach, szybki dostęp do głównych szlaków transportowych regionu tj. autostrady A4 i drogi ekspresowej S52. Wygodny dojazd do innych.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 793 zł31,85 m² 32 050,02 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | PRESTIŻOWE APARTAMENTY NAD WISŁĄ Prestiżowa inwestycja | Termin realizacji 2027 | Apartamenty 1-5 pokoi | Tarasy i ogródki | Centrum sportowe | European.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

22 000 zł1 000 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjno magazynowa- o powierzchni około 1000 m2 + biura do 300 m2. istnieje możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni magazynowej około 700 m2 oraz, powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 558 zł38,58 m² 19 972,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

442 000 zł31,57 m² 14 000,63 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

CO sprzedajemy? Apartament letniskowy o pow. 31,57 m2, znajdujący się na 1 piętrze, dwupiętrowego apartamentowca. Gdzie znajduje się mieszkanie? Przy ulicy: plażowej w Rowach 3 minuty spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł154,60 m² 4 715,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Marki | ul. Długa | 4 pokoje | Mieszkanie z ogrodem | Mieszkanie deweloperskie | Mieszkanie bezczynszowe | Nowe budownictwo | Mieszkanie z 2 miejscami parkingowymi | Mieszkanie dwupoziomowe na.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 477 m² 50,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Północ Łomża oferuje do sprzedaży działki o pow. około 14a z wydanymi warunkami zabudowy, położone w miejscowości nowe krzewo, gmina Piątnica. Działki są idealne.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 811 m² 469,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1811 m - Parkitka, ul. Bialska Najważniejsze informacje: powierzchnia: 1811 m szerokość działki: ok. 17 m kształt: prostokąt teren płaski, obecnie nieużytek,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł39 m² 15 256,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie z tarasem | Kraków - ok. ul. Zachodnia | 39 m Cena: 595 000 zł Powierzchnia: 39 m Na sprzedaż nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 39.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł48,30 m² 7 619 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe położone w samym Centrum Zielonej Góry przy ul. Chopina. Budynek wybudowany w połowie lat 60 tych z cegły, częściowo ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł2 275 m² 320,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, które połączy spokój natury z komfortem codziennego życia? Ta działka budowlana o powierzchni 2275 m to idealna przestrzeń dla osób ceniących ciszę, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²90 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy w kamienicy w centrum miasta przy Rynku. Lokal o powierzchni 90m2 na parterze w budynku piętrowy mieszkalny z częścią handlową w parterze.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł5 500 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna nr 104 o powierzchni 5 500 m , położona w spokojnej miejscowości Krzesin w powiecie kutnowskim. Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 5 500 m -.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł28,50 m² 11 929,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,5 m położona w Jabłonnie przy ul. Leśnej 21a. Mieszkanie Lokal o funkcjonalnym układzie, składający się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł97,33 m² 56,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wrocław Krzyki, ul. Skarbowców 69 | 4 pokoje | 97 m | duży balkon | 2 miejsca garażowe | po generalnym remoncie Na wynajem przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 97,33.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł62 m² 7 177,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie gotowe do zamieszkania | 62,38 m | spokojna okolica - Namysłów, ul. Fabryczna Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 62,38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł51,40 m² 4 649,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,4 m2 na czwartym (ostatnim) piętrze w centrum Ciechanowa przy ul. Batalionów Chłopskich 21, osiedle Aleksandrówka. Nieruchomość obejmuje: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47,58 m² 50,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe budownictwo wysoki standard! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone w Siechnicach. Mieszkanie o pow 47,58 mkw składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gutowo

Gutowo,kujawsko-pomorskie

300 000 zł16 802 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkową i bardzo interesującą ofertę sprzedaży działki Z warunkami zabudowy w Gutowie.

Szczegóły ogłoszenia

92 zł/m²125 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pojedyncze lokale handlowo - usługowe lub biurowe ( o powierzchni 125 m, 65 m). Dostępne lokale: - parter - 125 m2, - i piętro 125 m2, 65 m2, - II piętro - 125 m2, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł68 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nietuzinkowe, dwupokojowe, 68 m2 mieszkanie z osobną kuchnią i uroczym balkonem, ulica Szlak/ Krowoderska, łobzowska. Stare miasto, samo Centrum. Lokalizacja: kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł960 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Expander prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Wręczyca Wielka. Działka położona jest w spokojnej miejscowości z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 250 m² 96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1250 m , położona w cichej i spokojnej okolicy, 4 km od Środy Śląskiej, z szybkim wjazdem na drogę krajową 94. Działka zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 500 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Jugowa 5km od nowo-powstałego amazona w Dobromierzu. Dojazd do działki drogą asfaltową, kształt prostokąt. Intensje możliwość podzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

199 835 zł2 351 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty są działki o powierzchni od 2327 m - 3500 m . Położone nad Jeziorami Kownatki i Szkotowskim, w miejscowości Kownatki w województwie warmińsko-mazurskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 209 000 zł9 300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania ładna działka budowlana w miejscowości Budy Stare k/ Międzyborowa. Działka w kształcie trapezu o powierzchni 9300 m2 i bokach 40 m, 102 m, 182 m, i 191 m. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł113,56 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 113,56, położone na 1 piętrze w klimatycznej kamienicy w samym centrum miasta Radom, przy ul. Żeromskiego. Układ pomieszczeń: -przestronny,.