Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

141 100 zł2 836 m² 49,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Bez prowizi możliwość wynajęcia lokalu na poziomie 0 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu prestiżowego obiektu magazynowo- biurowego, położonego na wysokości dzielnicy Bemowo przy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł13 896 m² 17,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 13 896 m , z czego około 4000 m objęte jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego jako tereny zabudowy zagrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 900 zł130,40 m² 5 827,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Spokojna i zielona okolica idealne miejsce do życia. Marzysz o spokojnym miejscu do życia blisko natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł905 m² 662,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urocza działka w znakomitej lokalizacji. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny dwulokalowy. Sąsiedztwo nowych domów, ogródków działkowych i lasu. Blisko do sklepów i szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 270 000 zł155,82 m² 8 150,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

!Do sprzedania wolnostojący dom w miejscowości Masłomiąca , gm. Michałowice. Dom o pow. podłóg 155,82m2 , pow. użytkowej 144,57m2. Nieruchomość usytuowana na działce w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 500 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka budowlana 15 ar - Jawornik (bugaj) Przeznaczenie: mn - teren zabudowy jednorodzinnej Marzysz o własnym domu w spokojnym, zielonym miejscu, a jednocześnie blisko pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 296 m² 239,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Skowarczu w gminie Pszczółki. Szczegóły oferty: numer działki: 139/17 Powierzchnia: 1296 m Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa Media:.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:24 745 m²

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu zaprasza do zakupu siedliska w miejscowości Strzebieszew w Gminie Domaniewice , powiat łowicki. W skład siedliska wchodzą : -działka.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł81,60 m² 6 924,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: małgorzata   Oferta dostępna w biurze prestige Nieruchomości! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertę 3 pokojowego mieszkania o powierzchni ok.82 m2 na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł66,83 m² 9 426,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy 3-pokojowy apartament Z miejscem postojowym Oferujemy nowe, bezczynszowe mieszkanie wykończone pod klucz, zlokalizowane na kameralnym, nowoczesnym mini-osiedlu, zaledwie 2 km od centrum Sulechowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł208,40 m² 5 758,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Na sprzedaż nieruchomość usługowa o charakterze gastronomiczno-hotelowym, zlokalizowana w miejscowości Giewartów, w odległości ok. 250 metrów od Jeziora Powidzkiego. Budynek murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł57 m² 22 807,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament w atrakcyjnej lokalizacji ok. 200m od morza. Składa się salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45 m² 7 755,56 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania oferujemy mieszkanie położone na ulicy Matejki, osiedle Staszica. Mieszkanie składa się z trzech pokoi , łazienki, wc, kuchni, przedpokoju, balkonu. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł200 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 500 m²

Nowa obniżona cena nieruchomości - 550 tys. ZŁ Przedmiotem oferty jest siedlisko znajdujące się w miejscowości Bogusław gm. Gorzków (krasnystaw) - powierzchnia działki 9500 m2 - zabudowane domem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Konikowo,zachodniopomorskie

249 986 zł17 506 m² 14,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Duża działka 1,75 ha - łąki i tereny zielone - Konikowo, gmina Świeszyno Na sprzedaż oferujemy przestronną działkę 1,75 ha w spokojnej i zielonej części Konikowa. Idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 614 zł32,86 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament o powierzchni 32,86 m2 to propozycja dla osób ceniących wysoki standard, wygodę i bliskość natury. Kameralny kompleks, otulony lasem i zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł2 956 m² 1 387,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 2 956 mkw., położony w Pruszkowie, przy ulicy Domaniewskiej, z przeznaczeniem pod zabudowę usługową.! cena do negocjacji! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł835 m² 1 197,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Oferta na Wyłączność Dostępna Tylko w Naszym Biurze 20 minut jazdy samochodem z Grudziądza Fijewo przy wjeździe do Radzynia Chełmińskiego w pobliżu planowanej trasy szybkiego ruchu S5.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł152 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w ścisłym centrum Powierzchnia: 152 m Kilka kluczowych cech: - dwustronne (ekspozycja północ-południe) - 2 piętro w zabytkowej kamienicy - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 998 zł37,36 m² 19 191,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc, korzystny harmonogram płatności 20/90, inwestycja gotowa Lokalizacja: -Doskonała infrastruktura: w okolicy znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 370 000 zł77,01 m² 17 789,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 760 zł42,61 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zaledwie 600 metrów od morza - świetna propozycja dla osób szukających wygodnego apartamentu w nadmorskiej okolicy. Przemyślany układ 42,61 m : jasny salon z aneksem 18,53 m , dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

779 000 zł84 m² 9 273,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Apartament 84 m w Centrum Bydgoszczy, 4 pokojowy , gotowy do wprowadzenia. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł10 980 m² 50,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks działek budowlanych i rolnych - Drołtowice, gmina Syców | mpzp | 50 min od Wrocławia Działki położone w miejscowości Drołtowice (gm. Syców). To idealne miejsce na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł36 m² 18 027,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nieruchomość do kupienia jeszcze przed oficjalnym sezonem wakacyjnym zacznij zarabiać już teraz! Prezentuję Państwu nieruchomość położoną około 600m od plaży w Stegnie. Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł67,50 m² 8 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje | balkon | kamienica Z cegły Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni (ok. 67,5 m ), zlokalizowane przy ul. Pereca we.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł79,14 m² 11 360 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie położone blisko Centrum Gdyni - Wzgórze Św. Maksymiliana, przy ul. Wojewody Wachowiaka. Do Riviery 5 min, nad morze 6 minut oraz.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł15 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gotowiec Inwestycyjny | Duży grunt budowlany z mpzp pod zabudowę jednorodzinną | roi 25-30% | Zysk   pln | Zakup od 400 000 pln Oferujemy gotowe projekty inwestycyjne polegające na.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 zł77 m² 79,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę trzypokojowego, w pełni wyposażonego i umeblowanego, klimatyzowanego apartamentu znajdującego się w ekskluzywnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł72,06 m² 5 828,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 72 m z garażem i lokalem użytkowym - Freedom-Nieruchomości Oddział Słupsk - Dodatkowy lokal użytkowy 20 m z niezależnym wejściem idealny na biuro, gabinet lub wynajem -.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 zł55 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie przy ul. Gliniana w rejonie płaszów. Mieszkanie tuż obok Zalewu Bagry! Bardzo słoneczne, okno w każdym pomieszczeniu. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł211,29 m² 10 880,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

_____________________ Biuro Klimczak Nieruchomości w wyłącznym zleceniu ma ogromną przyjemność zaprezentować dom zlokalizowany w Wielogłowach k. Nowego Sącza, który myśli za Ciebie -.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł2 121 m² 188,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz terenu pod nowoczesną inwestycję mieszkaniową lub działalność usługową? Ta działka o powierzchni 2121 m (0,2121 ha) w powiecie krakowskim to doskonała okazja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł41,95 m² 35 756,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Grand Estates pragnie przedstawić Państwu Apartament przy ulicy Sienna Grobla na Śródmieściu w Gdańsku: apartament: komfortowa i nowoczesna przestrzeń o powierzchni 41,95 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł3 556 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Olkusz - sieniczno - 35,56 ar Do zaoferowania mamy działkę położoną w miejscowości Sieniczno o powierzchni 35,56 ar. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - symbol.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł90 m² 3 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 222 m²

Tylko U nas! W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż dom zaledwie 15km od Rzeszowa w Błędowej Tyczyńskiej. Dom murowany, z lat '60, przy drodze gminnej asfaltowej, na.

Szczegóły ogłoszenia

549 999 zł93 m² 5 913,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny w bardzo dobrej lokalizacji (łódź, górna) - zespół 6 wysokich garaży na prywatnej, ogrodzonej działce. Najważniejsze informacje: 6 garaży w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł5 000 m² 53,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kunki to malownicza wieś w gminie Olsztynek (powiat olsztyński), położona na Pojezierzu Olsztyńskim pagórkowata, zalesiona okolica typowa dla południowej części Warmii i Mazur. Leży ok. 6.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł50,33 m² 57,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,33 m , położone na 3. piętrze na osiedlu Jagodno w Wrocław. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym 2.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:176 m²

Nowa, atrakcyjna cena! super lokalizacja. Do sprzedaży środkowy segment o powierzchni około 110 m2, położony w Piotrkowie Tryb., na Osiedlu Wiślana. Budynek mieszkalny posadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł2 000 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:990 000 m²

Na sprzedaż klasyczny dwór o powierzchni użytkowej 2000 m2 umiejscowiony na ok. 10 hektarowym parku w wielkopolskiej miejscowości Zborów. Nieruchomość kilkanaście lat temu skrupulatnie.