Nieruchomości

239 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

244 969 zł1 231 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych osób! Działki w atrakcyjnej lokalizacji. Miłoszyce ( w Gm. Jelcz- laskowice) to niewielkie, spokojne miasteczko obecnie niezwykle popularne głównie ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł110 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Byków, w gminie Długołęka - bezpośrednio pod Wrocławiem. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł30,90 m² 18 284,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Twoje gotowe mieszkanie w sercu Prądnika Białego - wprowadź się od zaraz! Kawalerka 30,9 m z balkonem | Prądnik Biały | ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej | 580 000 zł Na sprzedaż przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł9 865 m² 54,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka z pozwoleniem na budowę cisza, przestrzeń i szybki dojazd do Skierniewic. Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w miejscowości Budy Trzcińskie, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

250 000 zł81 m² 3 086,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Dom z dużą działką - Prusicko | dwa budynki mieszkalne | blisko rzeka Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 81 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 900 zł58,74 m² 7 999,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dla wybranych lokali mieszkalnych! płatność w systemie 10/90 10% po podpisaniu umowy 90% na zakończenie Planowany termin zakończenia budowy - czerwiec 2026 roku. Parter sześć apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł194,01 m² 6 958,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Jedynie niecałe 4 km od Kamieńca Wrocławskiego Polecam Państwa uwadze wyjątkowy dom posadowiony w Jeszkowicach (gmina Czernica)- idealnie nadający się dla Rodzin dwupokoleniowych, gdzie każdy.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł208,60 m² 8 144,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 289 m²

Trzebownisko | 208,6 m2 | 4 sypialnie + 2 gabinety | garaż I wiata | piękny ogród | 2011 rok budowy Wyłącznie w homfi! Na sprzedaż doskonale rozplanowany dom z cudownym ogrodem.!.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł72 000 m² 13,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przestawiam Państwu ofertę gruntu położonego w malowniczej miejscowości Krogulec. Działka położona ponad całą wsią ze wspaniałymi widokami na rudawy Janowickie oraz Karkonosze. Grunt nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²120 m² 11 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem parterowy lokal użytkowy o powierzchni 120 m przy ul. Goszczyńskiego w dzielnicy Podgórze w Krakowie. Lokaizacja Budynek znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł232,64 m² 3 868,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:349 m²

Bliźniak na sprzedaż | Sokołów Podlaski, ul. Powstańców Wielkopolskich | 2 poziomy mieszkalne Są nieruchomości, które od razu dają poczucie stabilności - możesz wprowadzić się od razu,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł127 m² 5 433,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:207 m²

Nowoczesne domy W zabudowie szeregowej położone W atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum W strzegomiu. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie biura nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł800 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

Posiadamy w ofercie biura, atrakcyjny zabytkowy budynek (dworek) z 1880 r., na sprzedaż w śródmieściu przy ul. 3 maja. Przepiękna historyczna willa (murowana) w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 721 zł55,83 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje nowy, luksusowy apartament przy ulicy Łódzkiej, usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie-dzielnica Parkitka. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

3 890 000 zł146 m² 26 643,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż cztery apartamenty pod jedną księgą wieczystą, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowej, przedwojennej kamienicy. Apartamenty zajmują cały poziom kamienicy. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł279,60 m² 14 270,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

O nieruchomości Nowoczesny dom w Błoniach Wilanowskich - ul.Mango 18E 280 m w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia wnętrz pod klucz. Wyjątkowy segment skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 716 zł26,69 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Termin Oddania: III kwartał 2027 *** 0% prowizji od kupującego *** Natura i spokój na obrzeżach Warszawy. Kameralne osiedle, blisko Lasu Rembertowskiego. Zalety: -Sąsiedztwo Lasu Rembertowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł232,50 m² 5 569,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:685 m²

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż piękny, zadbany dom w dzielnicy Wrzosowisk o powierzchni 232,5 m2 na działce o powierzchni 685 m2. Dom dwupiętrowy, składa się: parter: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł46,50 m² 6 860,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w Krośnie przy ulicy ks. J. Popiełuszki. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 46,50 m .

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł4 252 m² 65,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości delta oferuje do sprzedaży niezabudowaną działkę budowlaną o powierzchni 4252 m2, częściowo zadrzewioną samosiejkami, położoną przy głównej drodze w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

730 000 zł68 m² 10 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Apartament - wysoki standard wykończenia, 4 pokoje, i piętro w nowym bloku cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł117 m² 10 675,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 117 m , zlokalizowany w Bibicach, na osiedlu składającym się z 6 budynków. To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortu domu.

Szczegóły ogłoszenia

978 000 zł184 m² 5 315,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Oferta reprezentacji wyłącznej. Szanując dobre obyczaje oraz prywatność właścicieli prosimy o kontakt wyłącznie przez nasze biuro. Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł174 m² 7 988,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:636 m²

**na sprzedaż: nowoczesny dom wolnostojący z antresolą, kominkiem, garażem, wiatą, dużymi przeszkleniami, zadbanym ogrodem i prywatną garderobą w Krynicach blisko Białegostoku**.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł1 477 m² 166,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w malowniczej okolicy, lasy , jeziora ,otwarte przestrzenie -osada wiejska w odległości 20km od Poznania , wieś Mściszewo, gm.Murowana Goślina Powierzchnia działki 1477m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł118,55 m² 7 169,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szukasz miejsca, które łączy komfort życia, nowoczesną przestrzeń i bliskość natury, a jednocześnie zapewnia szybki dojazd do Warszawy? Ta nieruchomość spełni wszystkie te oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Willa Leśna

Leśna,dolnośląskie

3 900 000 zł554 m² 7 039,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:4 480 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić niezwykle ciekawą ofertę. Czy kiedykolwiek marzyłeś, aby zamieszkać w prawdziwym pałacyku? Pragniesz zainwestować we wspaniałą.

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł34,91 m² 6 932,11 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Przedstawiam Państwu M-2 o powierzchni 34,91m2, z balkonem, w dzielnicy Łódź-Górna. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w wieżowcu w okolicy Ronda Lotników Lwowskich.

Szczegóły ogłoszenia

30,67 zł/m²16,30 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia nieruchomości w postaci lokalu biurowego nr 26 o powierzchni 16,30 m2 znajdującego się na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Poznań,wielkopolskie

1 299 000 zł243 m² 5 345,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:433 m²

Marzysz o przestronnym domu w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Poznania? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania! Przedstawiamy atrakcyjny dom w dzielnicach Jeżyce, wola.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł58 m² 11 189,66 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 58 m2 w Białymstoku, przy ul. Depowej 9f - os. Bema. Lokal mieści się na wysokim parterze w 5 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł4 100 m² 65,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 41 arów, położoną w miejscowości Górczyna, 15km od Głogowa, 12km od Wschowy. Działka jest niezabudowana, nieogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł106 m² 10 188,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Wyjątkowy, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny, idealny dla osób ceniących komfort, ekologię i spokojne otoczenie. Nieruchomość znajduje się w otulinie natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł827,50 m² 1 087,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży halę magazynowo-produkcyjną. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 827,5 m2 , usytuowana w Częstochowie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł3 950 m² 11,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową Michałki k. Rokitna Na sprzedaż działka rolna składająca się z 3 działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 3950 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł24 002 m² 14,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową składającą się z 4 działek zlokalizowanych w miejscowości Zawada, gmina Żarki pośród niskiej zabudowy jednorodzinnej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł653 m² 413,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 653 mkw pod zabudowę pensjonatową położona w tętniącej życiem miejscowości turystycznej Mrzeżyno oddalona od morza 800m. Mrzeżyno to nadmorska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 200 zł67,48 m² 15 563,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0 % prowizji dla kupującego! Odbiór kluczy koniec roku 2025. Dzień dobry, mam na imię Klaudia i jestem agentką ds. nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Turek,mazowieckie

4 499 000 zł824 m² 5 459,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 710 m²

Wyjątkowa nieruchomość z domem i częścią usługową Turek, 15 minut od Mińska Mazowieckiego. Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł1 241 m² 299,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej na sprzedaż przy ulicy Przyjaznej w Rozalinie, gmina Nadarzyn Działka oddalona od głównej ulicy, dlatego na jej terenie panuje cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Aniołowo,warmińsko-mazurskie

140 000 zł1 400 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

działki w dobrej cenie! szybki dojazd do drogi S7 okazja! działki W dobrej lokalizacji! Oferujemy do sprzedaży działki o pow. 1400 m2 oraz 1500 m2 znajdujące się w Aniołowie, gm.