Nieruchomości

239 149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

100 000 zł16 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż murowany garaż przy ulicy limanowskiego/w.Polskiego Powierzchnia 15.81 m2 Wymiary wjazdu: 225 cm/190 cm Wymiary wewnętrzne : szerokość 268 cm długość 590 cm wysokość 262 cm Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł462 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rekreacyjną w miejscowości Skrzydlów , położoną w pobliżu szkoły oraz osiedla bloków, w otoczeniu innych działek zabudowanych domkami rekreacyjnymi. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²12 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 12 m2 zlokalizowany w ścisłym centrum Lublińca przy ul.Plebiscytowej. Lokal po remoncie- z podwieszanym sufitem oraz wykładziną.

Szczegóły ogłoszenia

1 573 883 zł15 583 m² 101 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bezpośrednio Kontakt   Budy Michałowskie rejon ul. Białej Róży Gmina Jaktorów Na sprzedaż działki nr.428,429,430,433,434,435 o łącznej powierzchni 15583m2 Pozwolenie na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

930 000 zł98,60 m² 9 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:945 m²

Umeblowany I wyposażony dom parterowy Z poddaszem do adaptacji - 2018 rok, idealny stan do zamieszkania, 9,45 ara działki Na sprzedaż oferujemy kompaktowy, zadbany i gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł91,49 m² 7 651,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:586 m²

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Do sprzedania dom z bardzo ładnym widokiem, tarasem, ogródkiem i 2.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł30 319 m² 20,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zalesie, gm. Grójec, nieruchomość o powierzchni ponad 3 ha. Działka może zostać zakupiona z działka sąsiadująca o pow. 4,8 ha z wydanymi warunkami zabudowy. Teren stwarza.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł568 m² 47,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 352 m²

Samodzielna nieruchomość położona w Górze Kalwari na terenie przemysłowym. Powierzchnia działki 2352 m2 zabudowana budynkiem biurowo- magazynowo - produkcyjnym o łącznej powierzchni 568 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 916 zł62,15 m² 9 749,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament w nadmorskiej miejscowości Puck. Apartament na pierwszym piętrze o powierzchni 62,15m2m2 składający się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł91,59 m² 3 875,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1921

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 91,59 m , zlokalizowane w miejscowości Chocianów (woj. dolnośląskie, pow.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37,10 m² 8 059,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie mieszczące się w bloku w okolicy ul. Kadłubka. Nieruchomość o powierzchni 37,1 m2, z pokoju wejście do kuchni, drugi pokój oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

64,50 zł/m²240 m² 15 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiam Państwu na wynajem biura w biurowcu klasy A zlokalizowanym nieopodal stacji skm Wzgórze Św.Maksymiliana. W niniejszym biurowcu możemy wydzielić moduły O powierzchniach.

Szczegóły ogłoszenia

92,31 zł/m²65 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków Bronowice lokal użytkowy z witryną do wynajęcia 65 m Nieruchomość: lokal użytkowy o powierzchni 65 m , położony w nowo wybudowanym apartamentowcu oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,20 m² 5 960,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Gustawa Morcinka, w centrum miasta Słupsk. Mieszkanie położone na czwartym piętrze czteropiętrowego w budynku mieszkalnym na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł64 m² 6 171,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szukasz przytulnego mieszkania dla swojej rodziny lub pod inwestycję w spokojnym punkcie Radomia, w pobliżu centrum miasta? Ta nieruchomość to wyjątkowa okazja! Prezentuję przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł56 m² 6 589,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 56 m położonego na parterze w trzypiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| oferta tylko W naszym biurze | | we speak english, let'S meet in wroclaw | Prezentujemy Państwu przytulną kawalerkę na wynajem, znajdującą się w prestiżowym apartamentowcu - budynku.

Szczegóły ogłoszenia

17 979 zł599,30 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia przestrzeń magazynową o pow. 599,3 m2 z małym pomieszczeniem biurowym. Lokalizacja to warszawskie Bielany, niedaleko metra.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł68 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację i do wynajęcia dwupoziomowego przestronnego mieszkania na ul. Łużyckiej. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku z 2022 roku, na 3 piętrze. Na dolnym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł209 m² 6 196,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:935 m²

Zapraszamy do poznania oferty domu na sprzedaż na osiedlu Nowe Miasto w Zduńskiej Woli - najczęściej wyszukiwane miejsce, z kontaktem z naturą w pobliżu lasu. Tu znajdziesz wymarzone.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł2 401 m² 102,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 2401 m2 - Łęgi (gmina Dobra) Działka o powierzchni 2401 m2 położona w miejscowości Łęgi, gmina Dobra. Złożone dokumenty o warunki zabudowy. Istnieje możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

35,11 zł/m²71,20 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do wynajmu halę wraz z pomieszczeniem socjalnym o powierzchni całkowitej 71,2 m2 i placem manewrowym w Bolesławcu. Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł45 000 m² 122,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Łodzi (bałuty) Działka o powierzchni 45000m2 z dwoma budynkami, pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł9 600 m² 140,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży działkę nr 2717/5 o powierzchni 9600 mkw. położoną w miejscowości Wola Rzędzińska w gminie Tarnów ok. 10 minut od tarnowskiego rynku. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł54 m² 15 907,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament W zakopanem - doskonała inwestycja pod wynajem turystyczny duży balkon | spa | miejsce postojowe | teren ogrodzony zwrot Z inwestycji na poziomie 6-7% Biuro Perfect Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²254,20 m² 12 710 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu elegancka powierzchnia biurowa w budynku biurowo-usługowym. Budynek biurowo usługowy z ochroną i recepcją, winda, ochrona, monitoring, dostępność 24h/dobę Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł801 m² 149,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie pojawiła się wyjątkowa działka budowlana położona w Kamienicy, w spokojnej i kameralnej części miejscowości, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas! Posiadamy w naszej ofercie elegancki, nowy apartament o powierzchni 60 m , oddany do użytku w 2024 roku, wykończony z wysokiej klasy materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

68,02 zł/m²130,85 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal o przeznaczeniu usługowo - biurowym o łącznej pow. ok. 130 mkw., usytuowany na parterze nowoczesnego, bardzo dobrze wyeksponowanego budynku, zlokalizowanego bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł57,14 m² 4 637,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego zlokalizowanego w Sokółce na Osiedlu Zielonym. Mieszkanie składa się przedpokoju, trzech pokoi ,kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł110 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:191 000 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż dom wolnostojący poniemiecki z cegły w miejscowości Trzebów, gmina Sulęcin ( woj. lubuskie) wraz z dwoma budynkami gospodarczymi oraz stodołą. 1. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

33 500 zł3 526 m² 9,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje działkę rolną w miejscowości Niegowa, powiat myszkowski. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. zdjęcia są jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł8 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Malownicza działka w otulinie Parku Krajobrazowego - 5 km od Karpacz a Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej położonej w otulinie Karkonoskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²250 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość wyróżnia się wysokością pomieszczeń przekraczającą 4 metry, co daje szerokie możliwości aranżacyjne i pozwala na elastyczne dostosowanie przestrzeni do niemal każdego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na pierwszym piętrze zadbanego budynku przy ul. Sojowej w Gdyni. Mieszkanie jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł67 m² 38,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Podgórze - rejon centrum handlowego "bonarka", piętro domu , bezczynszowe. Oferujemy do najmu samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 67 m2, stanowiący piętro wolnostojącego domu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł98 m² 6 418,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż pełne elegancji I historii mieszkanie W kamienicy W centrum na 1 maja. Nieruchomość posidada niezwykle dużą przesteń - obejmujące blisko 100m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł10 400 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w miejscowości Mysłów-Osiek gmina Myszków przy ul. Wspólnej, o powierzchni ok 10 400 m2 działka W kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł134 m² 3 276,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości Makowiska, ul. Radomszczańska 13. Działka nr ewid. 85/4, 85/5,.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 180 m² 117,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy nową atrakcyjną ofertę działki pod zabudowę mieszkaniową w miejscowości Czepino. Działka położona na wzniesieniu, skąd rozpościera się atrakcyjny widok na okolicę,.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²160 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 160 m na wynajem | Aniołki | przy Uniwersytecie Medycznym Przedstawiam Państwu ofertę najmu lokalu użytkowego o powierzchni 160 m , położonego w nowym budynku w gdańskiej.