Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

699 000 zł243,59 m² 2 869,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Na sprzedaż rozpoczęta budowa nowoczesnego, przestronnego domu jednorodzinnego w spokojnej, malowniczej miejscowości Kolanowice, usytuowanego na działce o powierzchni 1003 m . To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł155 m² 4 709,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:649 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, dębówka, gmina Błonie Bez prowizji! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o dużym potencjale aranżacyjnym, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

21 385 zł1 645 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę o pow. 1645 kw zlokalizowaną w kompleksie budynków przemysłowo- produkcyjnych w Kielcach. Jest to budynek jednokondygnacyjny, o konstrukcji murowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

808 000 zł50,50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

44,98 zł/m²66,70 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Kameralne biuro 66,7 m | Żernica k. Gliwic | Nowoczesny biurowiec Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa o metrażu 66,7m , zlokalizowana w nowoczesnym kompleksie Biura nad Stawami.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Gryfino,zachodniopomorskie

459 000 zł63,07 m² 7 277,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie, do którego chce się wracać. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,07 m , położone na 3 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Krasińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 057 m² 159,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Witam chciałabym Państwu zaprezentować działkę budowlaną w miejscowości Psarskie w gminie Psarskie. Działka ma kształt nieregularny. Powierzchnia całkowita tej działki wynosi 1057m2.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł59,40 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Legnica, kwadrat, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, nowy budynek, sprzedaż. Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,40 m2 ulokowane na parterze w budynku z 2011.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł161 m² 4 440,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 040 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu świetną ofertę domu wolnostojącego wraz z budynkiem gospodarczym - garażem, zlokalizowanego w Błociszewie (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł120,36 m² 23 678,96 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Jasny I przestronny apartament Z widokiem na panoramę miasta I port praski Dobrze doświetlony | Nieopodal Wisły| Nowa inwestycja | Miejsce parkingowe | Widok na panoramę Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

31 800 000 zł127 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z miejscowym planem zagospodarowania, według którego przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą. Działkę można podzielić na mniajsze po.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł25 m² 1 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo - usługowy w Pile o powierzchni 25 m2, z możliwością kontynuowania obecnej działalności, funkcjonujący jako bar. Świetna lokalizacja w centrum osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł119,70 m² 9 189,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom Dąbrówka - jedyny i niepowtarzalny! Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwy dom z dużym ogrodem i pięknym widokiem! Powierzchnia to 119,7m2 dodatkowo zaaranżowania piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia kawalerkę o podwyższonym standardzie znajdującą się w nowoczesnym budynku z 2022 r. położonym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 198 zł51,49 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 51,49m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 811 m² 1 657 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek biurowo-usługowy zlokalizowany na skrzyżowaniu ruchliwych ulic. Budynek jest wyremontowany, zmodernizowany i przystosowany do działalności biurowo usługowej. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł891 m² 673 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy wyjątkową działkę budowlaną położoną w zielonej i spokojnej części Zielonki przy ul. Tuwima. Nieruchomość o powierzchni 891 m (22 x 40,5 m) ma regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

43 000 zł49 m² 877,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecamy działkę o numerze geod.199/4, obręb Białostoczek Płn , znajdującą się na terenie objętym MPZP, w okolicy ul.Andersa. Działka znajduje się pomiędzy budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 400 zł35,42 m² 19 181,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Również pracuję wieczorami i w weekendy - zapraszam O inwestycji Ogromny potencjał inwestycyjny Ponadstandardowa wysokość do 3,91 m Zadbane tereny zielone na terenie inwestycji Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

7 532 000 zł26 900 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka radonice koło węzła A2 Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni 2,7 ha, położony w odległości 3 km od węzła autostrady A-2 Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 500 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferta na wyłączność tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Prezentuję Państwu sprzedaż działki budowlanej położonej na granicy m. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 950 zł46,33 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana jest w Szczyrku. Miasto to łączy w pełni rozwiniętą infrastrukturę z położeniem w wyjątkowo malowniczej okolicy. Wraz z Wisła, ustroniem, brenna.

Szczegóły ogłoszenia

1 698 600 zł11 324 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka inwestycyjna w Podłężycach gm. Sieradz 1,13 ha Oferujemy Państwu idealną lokalizację inwestycyjną, która perfekcyjnie sprawdzi się na punkt gastronomiczny lub stację.

Szczegóły ogłoszenia

186 300 zł29 m² 6 424,14 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| kontakt do agenta: paweł Giełdoń   Przedmiotem sprzedaży jest dobrze utrzymane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 29 mkw, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Jana Kściuczyka.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł1 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu powierzchni magazynowej/ duchnów/ wiązowna Na wynajem moduł usługowo - produkcyjno - magazynowy z mieszkaniem przy węźle A2 Dostępna powierzchnia: piętro: powierzchnia ok 1000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł271 m² 7 343,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 448 m²

Przestronna, nowoczesna nieruchomość o powierzchni 271 m , położona na dużej działce 1448 m . Dom wyposażony w inteligentny system zarządzania steruj roletami, temperaturą.

Szczegóły ogłoszenia

50,96 zł/m²31,40 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas! lokal do wnajęcia O pow. 31,4 M2, parter, lubań ul. Słowackiego! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 31.4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł10 759 m² 59,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą działki budowlanej z własną linią brzegową nad jeziorem Słupowskim, idealna pod budowę domu z widokiem na jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł53 m² 20 754,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Złoty Potok. Nieruchomość z 2019 roku, utrzymana w świetnym stanie, gotowa do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł207 m² 21,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 437 m²

Działka usługowo-przemysłowa z zabudową - Kałuszyn, blisko A2. Oferujemy na wynajem nieruchomość o przeznaczeniu usługowo-przemysłowym, położoną w Kałuszynie przy ul. Warszawskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 550 m² 106,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis ogólny przedmiotem sprzedaży jest ogrodzona działka gruntu O pow.: 1 550 MKW., W SĄSIEDZTWIE LASÓW W MIEJSCOWOŚCI ROSANÓW NA TERENIE GMINY ZGIERZ. Najbliższe otoczenie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł66,70 m² 9 580,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Marzysz o terenach nadwarciańskich? Uwielbiasz piękne widoki i spokój? bingo! Na pierwszych zdjęciach przedstawiona jest wizualizacja nieruchomości inaczej inspiracja na to jak można fajnie.

Szczegóły ogłoszenia

366 000 zł817 m² 447,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka z widokiem na Jezioro Witobelskie, położona w otulinie wpn, na skraju wioski Łódź koło Stęszewa. Idealna dla osób szukających ciszy, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

531 000 zł1 180 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka o powierzchni 1180 m2 położona w Dobrej w pobliżu głównej wjazdowej ulicy Szczecińskiej. Z uwagi na położenie działka może być wykorzystana zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 010 m² 126,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Zagórzu Śląskim! Lokalizacja: zagórze Śląskie, ok 20 minut drogi od Świdnicy. Dojazd: droga asfaltowa i utwardzona Media: prąd w granicy działki, gaz w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 407 m² 354,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Całkowicie uzbrojona, a nie tylko w drodze czy w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł17,59 m² 11 654,35 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% prowizji, inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.0.7, taras: 3,31 m2, ogródek: 27,11 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem:.

Szczegóły ogłoszenia

139 290 zł1 033 m² 134,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedstawiam Państwu działki budowlane w miejscowości Dąbrowa, zaledwie 20km od Starogardu Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam - przestronne studio o powierzchni 35 m2, ciekawie zaaranżowane, z wydzielonym strefami funkcjonalnym. Umeblowane i wyposażone. Kuchnia w aneksie , otwarta na część dzienną,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 000 000 zł495 m² 6 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Wyjątkowy dom o powierzchni 495 m w stanie deweloperskim plus, położony w prestiżowej, willowej dzielnicy w otoczeniu Lasu Mokrzańskiego i osiedla Marszowice. Nieruchomość.