Nieruchomości

239 453 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 400 000 zł980 m² 1 429 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 980m2 o wymiarach 24m szerokość i 42m długość. Działka leży na terenie objętym aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego który mówi: teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł121 m² 7 347,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

3 etap - nowość 2026r - segment zewnętrzny rezerwacja dziś - zakup na wiosnę 2026r! Nieborowice - Segment zewnętrzny z garażem 121m2 , duża działka około 500m2! W cenie : rolety, taras.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł220 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:612 m²

Z przyjemnością oferuję ekskluzywną nieruchomość na sprzedaż w prestiżowej lokalizacji Bartoszewa! Budynek idealny dla osób ceniących elegancję, komfort oraz spokój blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Budzyń

Budzyń,wielkopolskie

7 999 000 zł52 323 m² 152,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż nieruchomość gruntowa W budzyniu. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 5,2323 ha, z czego: - 7600 m 2 to grunty orne - rola VI klasa gruntu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

14 500 zł280 m² 51,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Posh Property oferuje do wynajęcia wyjątkowo komfortowy dom o powierzchni 280 m , położony w spokojnej części Kraków Opatkowice. Nieruchomość usytuowana jest na przestronnej, 20-arowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł8 036 m² 522,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w nowej cenie! Duża działka inwestycyjna w Szczecinie: - przeznaczona na cele mieszkaniowe, - na terenie osiedla Dąbie w dzielnicy Prawobrzeże, - w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

4 035 711 zł22 335 m² 180,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka przemysłowa zlokalizowana w Gorzowie Wlkp. przy ul. Metalowców, obręb: chróścik. Działka w sąsiedztwie dobrze prosperujących magazynów i fabryk.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł112 m² 5 339,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:940 m²

Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom w ramach nowej inwestycji zlokalizowanej w miejscowości Grodziec koło Ozimka. To doskonała propozycja dla osób, które marzą o spokojnym życiu.

Szczegóły ogłoszenia

2 160 zł35 m² 61,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu znajdującym się w atrakcyjnej części miasta - przy Al.Kopisto w Rzeszowie. Mieszkanie o łącznej pow. 34,68m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 672 m² 56,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dogodnie położona działka budowlana we Władysławowie przy głównej trasie do Łabiszyna. Powierzchnia: 1672 m W granicach 200 m do sklepu, przystanku i kościoła Działka uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł73 m² 8 082,19 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji i z dużym potencjałem! Mieszkanie usytuowane jest na najwyższym, 12 piętrze i oferuje wspaniałe panoramy zachodu słońca nad Wisłą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 590 zł43,10 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dni Otwarte Tarasów Śląskich zapraszamy! Zapraszamy na Dni Otwarte inwestycji Tarasy Śląskie w Chorzowie. To najlepsza okazja, aby zobaczyć inwestycję na własne oczy, porozmawiać.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł38 m² 15 657,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Komfortowe, klimatyzowane dwa pokoje z ogródkiem i miejscem parkingowym. Inwestycja! Narożny, doskonale wyeksponowany 38 m2 lokal, znajduje się na parterze 5 piętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dla pierwszego najemcy! Oferuję na wynajem nowoczesny, luksusowy apartament typu studio (kawalerka) o wysokim standardzie, położony na 9. piętrze prestiżowej inwestycji Global Office Park przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł40 000 m² 11,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż siedlisko na kolonii: - lokalizacja Szumowo kolonia/gm Korycin/podlaskie -w skład siedliska wchodzą : - 3 budynki gospodarcze na działce o pow. 6000 m2 budynki o pow. zabudowy : 1-.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł127,52 m² 5 089,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy - ul. Jagiellońska, leszno Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 193 zł32,01 m² 12 096 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,01 m , położona na 1 piętrze 2 piętrowego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Dostępne również inne mieszkania o podobnym.

Szczegóły ogłoszenia

462 468 zł45,34 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

123 120 zł3 078 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Myśliwiec, gmina Ryńsk, powiat wąbrzeski, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działki posiadają warunki zabudowy - podane poniżej ceny podlegają.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł74,82 m² 1 871 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy Powierzchnia: 74,82 m W skład mieszkania wchodzi: sień, łazienka, przedpokój, kuchnia, spiżarnia, 2 pokoje W kamienicy znajdują się 2 mieszkania, a części.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 308 m² 49,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Orzesze w rejonie ul. Powstańców Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka rolno-budowlana o powierzchni 1.500m2 w kształcie prostokąta i wymiarach ok 28m x 53,5m zlokalizowana w Gliniance w gminie Wiązowna.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł300 m² 6 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do sprzedania zabudowana działka o pow. 2579 m2 z dwoma domami, w atrakcyjnej okolicy. Jest również możliwość dokupienia działki sąsiadującej w celu poszerzenia wymiarów.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł4 955 m² 38,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł189,80 m² 5 216,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 085 m²

Biuro Nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować nowoczesny dom jednorodzinny położony w spokojnej i urokliwej miejscowości - Kawczyn, ul. Kielecka, 6km od Morawicy Funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje domu wolnostojącego, w cichej i spokojnej części osiedla Czarne. Budynek ocieplony z zadbanych dachem pokrytym blachom (blacha do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie przy jeziorze Pogoria | , ogród z altaną | 51 m użytkowych Mieszkanie w loftowym stylu położone w zielonej części Dąbrowy Górniczej - zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł73,60 m² 14 252,72 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1973

Grand estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość inwestycyjną zlokalizowaną w sercu Wrzeszcza przy ul. Baczyńskiego w Gdańsku. To w pełni przygotowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł2 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w Rzeszowie o powierzchni 20 w świetnej lokalizacji przy ul. Pańskiej w dzielnicy Przybyszówka. Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł144 m² 10 069,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

[opis ogólny] Oferujemy na sprzedaż lokal w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Znajduje się on na parterze pawilonu handlowo-usługowego przy skrzyżowaniu ulicy Obozowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł29,96 m² 22 997,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż, ceny promocyjne. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

64 500 zł3 000 m² 21,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 214 m²

DO wynajęcia hale magazynowe W budynku magazynowo-produkcyjnym Z częściami biurowo-technicznymi, strefa przemysłowa, bolesławiec. Cena najmu pow. 3000 mkw - 64500 zł netto plus serwis (8,5zł.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 966 m² 100,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki graniczące ze sobą. Działka budowlana o powierzchni 1819 mkw. i wymiarach 31x59m oraz działka leśna o powierzchni 2147 mkw. i wymiarach 58,5x36,5m.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 000 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W chełmicy małej warunki zabudowy! Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1000 m 2 , klasoużytek riva, usytuowana w województwie kujawsko - pomorskim, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowość! okazja! oferta przyjazna dzieciom! Z przyjemnością prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w samym sercu miasta Opole. Lokalizacja Zlokalizowane w pobliżu głównego deptaku.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł600 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Żagań, obiekt przemysłowy 600 m2, działka 8 ar, sprzedam. Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość w skład której wchodzi obiekt o charakterze przemysłowo-mieszkalnym, garaż, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 460 200 zł75,71 m² 19 286,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc I prowizji gotowe W tym roku! Olbrzymi taras Sprzedam 4-pokojowe mieszkanie o pow. 75,71 m2, zlokalizowane na 3. piętrze nowego 3-piętrowego budynku, powstającego na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 795 500 zł114,57 m² 15 671,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Prestiżowe osiedle Warszewo w bliskiej okolicy Puszczy Wkrzańskiej, świetnie przystosowane dla mieszkańców. Usytuowane przy Parku sportowo rekreacyjnym (ścieżki rowerowo-spacerowe, zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 166 m² 96,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Gruczno | działka budowlana | warunki zabudowy | 2166 m2 | idealna pod budowę domu | świetna lokalizacja | media | blisko sklepy, przychodnia, szkoła! Na sprzedaż działka o powierzchni 2166.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

120 495 zł831 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kup działkę pod dom jednorodzinny w Aleksandrowie Kujawskim. Oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację nieruchomości, zatem właściciele proszą.

Szczegóły ogłoszenia

1 196 992 zł72,41 m² 16 530,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun nieruchomości: dominika Nowak tel.   Przedstawiam dwupak inwestycyjny składający się z 2 niezależnych mieszkań o łącznej powierzchni 72,41 m2, położone na 1 piętrze,.