Nieruchomości

239 900 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

339 000 zł48 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie położone w centrum Bielska Podlaskiego. Położenie na 1 pierwszym piętrze to dobry wybór zarówno dla osoby starszej jak i rodziny z dzieckiem, położenie korzystne jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 896 000 zł82,60 m² 22 954 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj W sercu stoczni W nowym, 4-pokojowym mieszkaniu | inwestycja żurawie, gdańsk Nowe, nigdy niezamieszkane mieszkanie o powierzchni 82,6 m w topowej lokalizacji Gdańska - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 204 m² 331,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli planują Państwo zakup działki pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego to zapraszamy do zapoznania się z niniejszym ogłoszeniem. Prezentowana działka o numerze ewidencyjnym 507/9.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł4 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości narie oferuje do sprzedaży działkę o pow. 4.000m2 położoną w miejscowości Kotkowo gm. Łukta. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 30m x 132m,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

322 570 zł36,96 m² 8 727,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł300 m² 4 330 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż klimatyczny Dom wolnostojący w Oleśnicy o powierzchni użytkowej 300m2 + działka o pow.: 1500m2 Posiadłość położona w malowniczej Oleśnicy w Dolnośląskiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

713 031 zł77 m² 9 260,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dobre Nieruchomości prezentują przestronne M4 z balkonem w spokojnej części Osowej Góry przy ul. Sępiej. Mieszkanie idealne zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł295 000 m² 5,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 29,50 ha, położony w miejscowości Wilkowo, gmina Węgorzewo, powiat węgorzewski. Nieruchomość składa się z trzech areałów o orientacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł51,08 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,08 m z dwoma balkonam położone przy ul. Szamarzewskiego 43. Świetna lokalizacja w samym sercu Jeżyc. Układ I wykończenie: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł9 981 m² 100,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest działka o łącznej powierzchni 9981 m , zlokalizowana w malowniczej miejscowości Kamionek Wielki, w gminie Tolkmicko, woj. warmińsko-mazurskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł70 m² 2 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Pragnę zainteresować Państwa zakupem domu położonego w zacisznej, urokliwej okolicy wsi Gałkowice Stare pomiędzy Bełchatowem a Kamieńskiem. Dom wymaga remontu, ale posiada solidne drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł130 m² 5 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:851 m²

Polecamy! 189D! Grybów, na sprzedaż dom wolnostojący z pięknymi widokami!, pow. 130 m2, działka 8,51 ar. Cena: 699 000 zł oferta godna polecenia! Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę naszego.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł66 m² 9 818,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Legnica, ścisłe centrum, parter, lokal usługowo-biurowy. Na sprzedaż bardzo atrakcyjny lokal użytkowy położony na parterze Na powierzchnię użytkową 66 mkw składają się następujące.

Szczegóły ogłoszenia

117 260 zł1 066 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agencja nieruchomości goeste prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1066m2 położoną w powiecie nowodworskim, gmina Leoncin, niedaleko Kampinoskiego Parku Narodowego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł62,76 m² 4 126,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania przestronne mieszkanie, położone na I piętrze kamienicy w Mysłakowicach. Lokal o powierzchni 62,76m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł138 m² 5 615,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Do sprzedania wykończony dom do zamieszkania wraz z wyposażeniem , Lokalizacja ; miejscowość Oleśnik , gmina Błędów, powiat Grójecki, woj. mazowieckie Warszawa - 60 km Janki - 50 km. Rawa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Spytków,dolnośląskie

150 000 zł35 000 m² 4,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta Sprzedaży Działki nad Jeziorem Niedów Miejscowość: spytków Położenie: na granicy trzech państw: polski, czech i Niemiec Odległości Do granicy Niemiec (görlitz): 15 min/6 km Do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł37,20 m² 2 876,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 37m położone w Mysłowicach przy ul. Górniczej (blisko Dworca pkp). Mieszkanie składa się z: - pokoju - wydzielonej sypialni - przechodnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł282 m² 4 787,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Oferuję do kupienia dom wolnostojący w miejscowości Bronisławów, blisko Błonia Nieruchomość znajduje się w urokliwej i zielonej strefie. Idealna dla osób ceniących ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 945 zł53,94 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Wykończenie mieszkania od 890 zł / m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł/m²3 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajmu przeznaczona jest powierzchnia 1 m2 pod ustawienie bankomatu/wpłatomatu położona na dworcu Gdynia Główna Dostosowanie powierzchni do profilu działalności po stronie najemcy. Budynek dworca.

Szczegóły ogłoszenia

75,82 zł/m²105,50 m² 7 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 105,5m znajdujący się w biurowcu przy ulicy Jerzego Kukuczki. Lokal dostępny od zaraz! układ pomieszczeń: - poczekalnia/korytarz; - sala.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł55,26 m² 15 019,91 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z osobną i widną kuchnią, o powierzchni użytkowej 55.26m2, z loggią 12.58m2, komórką lokatorską (2,56m2), na 4/9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 123 zł41,73 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,73 m w nowej inwestycji. Lokal w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji, co pozwala dostosować wnętrze do indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł40,61 m² 7 633,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do zakupu wyremontowane mieszkanie w centrum Bydgoszczy. Dwa ładne pokoje 17,55 i 13,88 m2 z oknami na podwórze. Mała umeblowana kuchnia. Łazienka z kabiną prysznicową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł53,47 m² 2 711,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,47 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy dzielnicy Podgórze w Wałbrzychu. Lokal mieści się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 000 zł32,42 m² 9 870,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 32,42 m , zlokalizowane w samym centrum Lubonia, przy ul. Kazimierza Pułaskiego w ramach II etapu inwestycji deweloperskiej, z planowanym.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł27,11 m² 5 901,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe - 27,11 m2 do generalnego remontu, położone na poddaszu w dzielnicy muzycznej. To idealna propozycja zarówno dla inwestorów, jak i osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 2 piętrze kameralnego budynku w jednej z najbardziej cenionych części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł7 639 m² 26,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę położon ą w Russocicach, gm. Władysławów, powiat turecki. Działka o numerze geodezyjnym 418/3 , o regularnym kształcie , położona.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł173,60 m² 4 550,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:382 m²

Do sprzedaży obiekt użytkowy o powierzchni 173,6 m2, z przeznaczeniem na działalność usługowo-biurową, znajdujący się w Opolu, dzielnica Nowa Wieś Królewska Nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł56,66 m² 11 807,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Estaton prezentujemy Państwu trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,6 m , położone w nowoczesnym budynku przy ul. Uroczej w Rzeszowie. Opis budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł67,83 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wygodne dwupoziomowe mieszkanie w Brzegu. Mieszkanie składa się z: -salonu, -sypialni, -pokoju na piętrze -przedpokoju - łazienki z toaletą - schowka z piecem C.O.

Szczegóły ogłoszenia

44,87 zł/m²240,49 m² 10 791 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Atrakcyjny lokal biurowo-usługowy w sercu Gdyni - ul. 10 Lutego Na wynajem przestronny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 240,49 m , zlokalizowany w prestiżowej części Gdyni - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

338 560 zł42,32 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesny, komfortowy apartament z balkonem, o powierzchni 42,32m 2 zlokalizowany w spokojnej części Lęborka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

5 299 zł64 m² 82,80 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament przy ul. Słomińskiego z balkonem english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej.