Nieruchomości

239 897 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

245 000 zł2 401 m² 102,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 2401 m2 - Łęgi (gmina Dobra) Działka o powierzchni 2401 m2 położona w miejscowości Łęgi, gmina Dobra. Złożone dokumenty o warunki zabudowy. Istnieje możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

35,11 zł/m²71,20 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do wynajmu halę wraz z pomieszczeniem socjalnym o powierzchni całkowitej 71,2 m2 i placem manewrowym w Bolesławcu. Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł45 000 m² 122,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Łodzi (bałuty) Działka o powierzchni 45000m2 z dwoma budynkami, pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł9 600 m² 140,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży działkę nr 2717/5 o powierzchni 9600 mkw. położoną w miejscowości Wola Rzędzińska w gminie Tarnów ok. 10 minut od tarnowskiego rynku. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

859 000 zł54 m² 15 907,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament W zakopanem - doskonała inwestycja pod wynajem turystyczny duży balkon | spa | miejsce postojowe | teren ogrodzony zwrot Z inwestycji na poziomie 6-7% Biuro Perfect Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²254,20 m² 12 710 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu elegancka powierzchnia biurowa w budynku biurowo-usługowym. Budynek biurowo usługowy z ochroną i recepcją, winda, ochrona, monitoring, dostępność 24h/dobę Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł801 m² 149,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie pojawiła się wyjątkowa działka budowlana położona w Kamienicy, w spokojnej i kameralnej części miejscowości, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas! Posiadamy w naszej ofercie elegancki, nowy apartament o powierzchni 60 m , oddany do użytku w 2024 roku, wykończony z wysokiej klasy materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

68,02 zł/m²130,85 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal o przeznaczeniu usługowo - biurowym o łącznej pow. ok. 130 mkw., usytuowany na parterze nowoczesnego, bardzo dobrze wyeksponowanego budynku, zlokalizowanego bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł57,14 m² 4 637,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego zlokalizowanego w Sokółce na Osiedlu Zielonym. Mieszkanie składa się przedpokoju, trzech pokoi ,kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł110 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:191 000 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż dom wolnostojący poniemiecki z cegły w miejscowości Trzebów, gmina Sulęcin ( woj. lubuskie) wraz z dwoma budynkami gospodarczymi oraz stodołą. 1. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

33 500 zł3 526 m² 9,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje działkę rolną w miejscowości Niegowa, powiat myszkowski. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. zdjęcia są jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł8 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Malownicza działka w otulinie Parku Krajobrazowego - 5 km od Karpacz a Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej położonej w otulinie Karkonoskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²250 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość wyróżnia się wysokością pomieszczeń przekraczającą 4 metry, co daje szerokie możliwości aranżacyjne i pozwala na elastyczne dostosowanie przestrzeni do niemal każdego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na pierwszym piętrze zadbanego budynku przy ul. Sojowej w Gdyni. Mieszkanie jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł67 m² 38,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Podgórze - rejon centrum handlowego "bonarka", piętro domu , bezczynszowe. Oferujemy do najmu samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 67 m2, stanowiący piętro wolnostojącego domu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł98 m² 6 418,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż pełne elegancji I historii mieszkanie W kamienicy W centrum na 1 maja. Nieruchomość posidada niezwykle dużą przesteń - obejmujące blisko 100m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł10 400 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w miejscowości Mysłów-Osiek gmina Myszków przy ul. Wspólnej, o powierzchni ok 10 400 m2 działka W kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł134 m² 3 276,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości Makowiska, ul. Radomszczańska 13. Działka nr ewid. 85/4, 85/5,.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 180 m² 117,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy nową atrakcyjną ofertę działki pod zabudowę mieszkaniową w miejscowości Czepino. Działka położona na wzniesieniu, skąd rozpościera się atrakcyjny widok na okolicę,.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²160 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 160 m na wynajem | Aniołki | przy Uniwersytecie Medycznym Przedstawiam Państwu ofertę najmu lokalu użytkowego o powierzchni 160 m , położonego w nowym budynku w gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 402 m² 256,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dotyczy sprzedaży działki mieszkaniowo-usługowej o powierzchni 1402 m , położonej w miejscowości Gowino koło Wejherowa. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

166,67 zł/m²15 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia w pełni przygotowany gabinet pod działalność beauty idealny dla kosmetologa, specjalisty medycyny estetycznej, stylizacji lub usług pielęgnacyjnych. Lokal znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Wałcz,zachodniopomorskie

432 000 zł33,20 m² 13 012,05 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament W wieży nad jeziorem wyjątkowy apartament Z balkonem | parking | komórka | blisko centrum wieża prestiżowa inwestycja w centrum Wałcza jezioro widok jak z 6. piętra.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu, a może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału na Dolnym Śląsku? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę dwóch działek w malowniczym Brunowie.

Szczegóły ogłoszenia

199 800 zł999 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 5 szt. # pow. 999,00 m2 # zabudowa jednorodzinna # Lokalizacja z widokiem na jezioro # miejscowość Brzezinki # Lazurowa Riviera# oferta tylko U nas Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł32 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

1 pokojowe Z oddzielną kuchnią I balkonem! do remontu! lokalizacja: nieruchomośćpołożona przy ul. Ściegiennego, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł2 167 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz spokojnego miejsca do życia blisko natury? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 2 167 m2. Warunki zabudowy do działki są już wydane. Kupujący może.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 886 zł66,65 m² 11 821,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja w kameralnej części Pruszkowa, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych. Idealna dla osób szukających spokoju, komfortu i szybkiego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł39,53 m² 10 371,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez czynszu! gotowe do wprowadzenia! ogródek + 2 piwnice! msr Nieruchomości prezentuje na sprzedaż ofertę nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie bezczynszowe po generalnym remoncie, zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 720 zł47,52 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament 2-pokojowy na parterze Z tarasem I ogródkiem idealny dla pary lub pod inwestycję na wynajem! nowa inwestycja - już W trakcie realizacji bardzo spokojna I zielona lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

376 000 zł1 710 m² 219,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko w naszym biurze! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej, położonej w spokojnej i zielonej części Mysłowic dzielnicy Ławki, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł189,87 m² 4 160,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:304 m²

Biuro Nieruchomości imperium ma przyjemność zaprezentować dom położony w Szczawnicy Do sprzedaży oferujemy, murowano drewniany budynek mieszkalny jednorodzinny częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

35,29 zł/m²34 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo-biurowy do wynajęcia gotowy do rozpoczęcia działalności Biuro Kurpiel Nieruchomości pragnie zaprezentować na wynajem funkcjonalny lokal o powierzchni 34 m - idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 904 zł35,72 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas! Osiedle Lawendowe Wzgórze ul. Magdaleny Mortęskiej - Nowa inwestycja na mapie Chełmna. Sprzedaż lokali mieszkalnych w miejscowości Chełmno, gmina Chełmno, powiat chełmiński,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 301 m² 129,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową składającą się z trzech działek o numerach 5, 6/5 oraz 6/4, o łącznej powierzchni 1301 m2, położoną w miejscowości Naglady, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł206 m² 7 766,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

. Piękny , komfortowy i funkcjonalny dwupoziomowy apartament przy Al. Korfantego w jednej z najpiękniejszych Gliwickich kamienic. Usytuowany w budynku kilkurodzinnym, 2-gie pietro.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł630 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 425 m²

Na sprzedaż hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni 630 m2, w tym 30 m2 powierzchni biurowej. Na całkowitą powierzchnię składa się: hala produkcyjno-magazynowa (wys. min. 3,8 m), trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 239 zł88,79 m² 6 827,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania, z rozwiniętą infrastrukturą w pobliżu i wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 966 770 zł56,86 m² 34 589,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Premium Apartament Sol Marina | Wyspa Sobieszewska | Widok na Martwą Wisłę i Marinę. Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Sol Marina.

Szczegóły ogłoszenia

950 zł120 m² 7,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 7 miejsc noclegowych. Koszt wynajmu za miesiąc 950 złotych za miejsce noclegow. Mieszkanie składa się z 5 pokoi , przedpokoju , 2 łazienki. Osoby zainteresowane wynajmem proszone są.