Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

499 000 zł330 m² 1 512,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego przy ulicy Kościuszki w miejscowości Walim. Walim to duża wieś, leżąca u podnóża Gór Sowich,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł43,45 m² 17 238,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 43,45 m2, zlokalizowane przy ul. Adama Vetulaniego w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Biały. -parter Z przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł60,36 m² 11 414,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego, słonecznego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na Osiedlu Leśnym. Informacje O budynku: budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Strubno,warmińsko-mazurskie

549 000 zł111,60 m² 4 919,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 211 m²

Dom z dużym stawem idealny jako wakacyjna przystań lub dom całoroczny. Jeśli szukasz domu w spokojnej, zielonej okolicy, w której dzieci mogą się bawić, a dorośli odpoczywać.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

700 000 zł55,94 m² 12 513,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe w pełni umeblowane mieszkanie położone w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Lublina Węglin Południowy, przy ul. Kwarcowej.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²43 m² 2 537 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na wynajem -dwa osobne pomieszczenia -obiekt posiada windę -łazienki dostępne na piętrze -hala garażowa -brak płatnej strefy parkingowej -obiekt klimatyzowany cena za m2 - ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł40 m² 15 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 740 m²

Wyjątkowa nieruchomość rekreacyjna w Złatnej - dwa domki letniskowe w sercu Beskidów Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Złatna (gmina Ujsoły) -.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł36,27 m² 15 164,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,27 m , położone przy ul. Wielickiej w Krakowie, w dobrze skomunikowanej, zielonej części Podgórza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 700 m² 126,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki budowlane położone w gm. Przodkowo w miejscowości młynek w pięknym miejscu do życia poza miastem. Na sprzedaż 4 działek na kaszubach z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 182 zł66,18 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

LV Development oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 66.18 m , zlokalizowany na parterze z witryną przy ulicy 3 Maja w Chorzowie, w inwestycji Tarasy Śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 289 m² 58,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Wolice, koło Barcina - 700m do jeziora Wolińskiego Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o wielkości 1298m2 w miejscowości Wolice, ok 1 kilometr.

Szczegóły ogłoszenia

14 zł/m²715 m² 10 010 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta Wynajmu Powierzchni Magazynowych Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu różnorodnych powierzchni magazynowych w dogodnej lokalizacji przy ulicy Bernardyńskiej 2. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł132,10 m² 7 191,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny bliźniak 132 m | działka 500 m | Budy Grzybek (gm. Jaktorów) Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł350 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt Agata Andraszczyk-Wojdon Tel:   Bardzo ładna działka w Pieczyskach Masz dość betonu i asfaltu? To ogłoszenie jest dla kogoś, kto szuka klimatu i spokoju, którego nie.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł52,40 m² 14 503,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,4 m , położone na 4. piętrze przy ul. Nyskiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 434 zł28,79 m² 17 278,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Możliwość płatności 30/70! Apartamenty na 23% vat w sercu Śródmieścia! Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 026 000 zł54 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu nowoczesny apartament zlokalizowany w Krynicy Morskiej. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony. Apartament jest dwupoziomowy, na dolnym poziomie usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł127 m² 20 472,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Doskonałe doświetlony, nowy, narożny lokal na sprzedaż z 1-2 miejscami parkingowymi naziemnymi przy budynku oraz na życzenie miejsca w garażu podziemnym. Ogromne witryny i wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł47,50 m² 5 242,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność - tylko U nas spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszaknie do remontu Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Głuszycy przy ul. Łukasiewicza - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł130 m² 8 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Dom na prawie hektarowej działce w zacisznym miejscu z pięknym widokiem na góry. Otoczony zielenią jednorodzinny poniemiecki budynek składa się z części gospodarczej oraz mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

520 650 zł1 335 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w miejscowości Jakubowice Konińskie na terenie gminy Niemce, o powierzchni 1335 m2. Działka w pierwszej lini zabudowy idealnie nadaje się pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł900 m² 332,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka z widokiem na Tatry najwyższy punkt w okolicy (378 m n.p.m.) Szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię widok na góry, a wieczorem zapiera dech w piersiach panorama okolicy? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 387 940 zł4 786 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4 786 m , położona w Dobrzewinie (gmina Szemud) - w terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Plan dopuszcza.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł1 900 m² 2,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Wynajem placu utwardzonego w Turkowie - idealne miejsce na Twoją działalność! Poszukujesz przestrzeni do składowania, magazynowania lub prowadzenia działalności? Mam dla Ciebie świetną ofertę!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 197 zł43,81 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo oddanej do użytkowania inwestycji, zlokalizowanej na Partynicach w południowej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł29,63 m² 14 681,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1 pokoje | 29,63 m | narożny balkon | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

347 878 zł30,65 m² 11 350,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

7.Dzielnica-Głowackiego to kolejny sochaczewski projekt doświadczonego i rzetelnego warszawskiego dewelopera VFM Real Estate, który charakteryzują nowoczesne rozwiązania, wysoka jakość wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

2 508 000 zł6 600 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren przemysłowy objęty mpzp. Możliwość zabudowy 50%, powierzchna biologicznie czynna 20%. Wysokość zabudowy 15m. Media miejskie: woda, prąd. Wygodny dojazd dla tir, blisko do zjazdu na S8.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł66,30 m² 5 279 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie do remontu Tarnowskie Góry, ul. Włoska Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie, położone w Tarnowskich Górach przy ul. Włoskiej. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł53,50 m² 17 757,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Do sprzedania świeżo wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,5m 2 położone na I piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Łokietka. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 4,9m.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł71,46 m² 23 649,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty nieruchomości: - bliskość Starego Miasta, - słoneczny balkon, - pełna infrastruktura handlowo-usługowa, - mieszkanie klimatyzowane - wykończenie premium - kompletnie wyposażona, nieużywana.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł960 m² 160,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kup bez prowizji - prowizję płaci tylko sprzedający! Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 960 m , położoną w miejscowości Modła, gm. Wiśniewo, powiat mławski. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 249 000 zł70,77 m² 31 779 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

****** bez prowizji ****** ****** brak podatku pcc (2%) ****** Inwestycja Apartamenty Galant Ząbkowska to nowoczesny apartamentowiec w sercu Pragi wkomponowany w tkankę miejską, stworzony dla.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49,02 m² 10 179,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego, 3-kondygnacyjnego budynku z 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

340 200 zł3 402 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oaza Spokoju w Berezce - Działka czekająca na Twoją Wizję! Odkryj swoje miejsce na ziemi w Berezce - urokliwej miejscowości, która jest idealnym kompromisem miedzy bliskością ikonicznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 260 zł57,86 m² 18 324,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania, cena ofertowa jest ceną brutto ( zawiera koszt wykończenia! ) apartament nr 11, balkon: 24,60 m, [ Cena z wykończeniem netto: 862 000 zł + 23 vat ].

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

995 000 zł85,22 m² 11 675,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 506 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą parterowego domu położonego na nowo powstającym osiedlu w gminie Stargard. Nieruchomość położona jest w m. Poczernin, na granicy z gminą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł64,21 m² 6 681,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Drugi etap inwestycji Nova Bursztynova to zupełnie nova odsłona przy ul. Jarzębinowej w Kobylnicy. Tym razem z myślą o Osobach, które marzą o własnym mieszkaniu w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł91,15 m² 10 916,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie - 91,15 m Wrocław, muchobór Wielki ul. Trawowa - Osiedle Morelowe Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 91,15.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 zł40 m² 92,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bronowicka | Nowe osiedle | Komfortowe 2 pokoje z dużym tarasem 18 m Do wynajęcia przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł200 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Dom na dużej działce W żdżarach, gmina radgoszcz powiat dąbrowski -idealny dla dwóch rodzin lub pod inwestycję. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości.