Nieruchomości

239 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

279 000 zł1 470 m² 189,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Henrykowo - ładne działki budowlane*** działki Z wydanymi warunkami zabudowy! -informacja w biurze! Zapraszamy na prezentację atrakcyjnych działek pod zabudowę jednorodzinną mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

684 998 zł35,45 m² 19 322,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rynek/2 pokoje/op Apartament blok media miejski Polecamy Państwu na sprzedaż piękny apartament 2 pokojowy w samym sercu Wrocławia - Rynek ul Szewska Mieszkanie wyremontowane z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł37,20 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,20 m z loggią, zlokalizowane w nowej inwestycji merloft przy Placu Matejki, w ścisłym centrum Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Olkowo

Olkowo,warmińsko-mazurskie

699 000 zł690 m² 1 013,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 925 m²

Polecam Na sprzedaż Dwa przestronne domy w stanie surowym, położone w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, na Mazurach. Działka położona na terenie Natura 2000. występują tu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

80 zł/m²194,30 m² 15 544 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową, usługową, medyczną, kosmetyczną (beauty), gastronomiczną, edukacyjną, kulturalną, a także jako siedziba.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł3 893 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działa leśna w Starych Lipkach gmina Stoczek. Powierzchnia 3893m2 Media: prąd, kanalizacja w drodze, woda w drodze. Malowniczo położona, zlokalizowana na skraju wsi, zadrzewiona. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł601 m² 266,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 601m2, w Solcu Kujawskim. Wydane są warunki.

Szczegóły ogłoszenia

517 575 zł1 005 m² 515 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dordom Nieruchomości Zapraszamy do zakupu działek pod zabudowę jednorodzinną w otulinie Kampinosu w Dąbrowie Łomianki. Ogłoszenie dotyczy sprzedaży działek 79/14 oraz 79/13, obie.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł27,19 m² 25 671,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament Z panoramą na sea towers - ostatnie piętro Ostatnie 5. piętro | Widok na Sea Towers | Wysoki standard wykończenia | Wydzielona sypialnia | Hala garażowa | 5 min do Bulwaru ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł50,40 m² 6 130,95 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej- oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie 2-pokojowe - Lubin, os. Przylesie Lokalizacja: osiedle Przylesie Piętro: 7 Powierzchnia: 50,40 m Cena: 309 000 zł Opis.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł460 m² 6 519,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

Nieruchomość położona W najciekawszej części łomianek, która sąsiaduje bezpośrednio Z otuliną puszczy kampinoskiej. Działka O powierzchni 1236M2, zabudowana domem O powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł5 071 m² 433,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadamy w ofercie na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 5.701 m2. Lokalizacja w Psary Małe w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 92 przy głównym zjeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 178 m² 267,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 12 ar, usytuowaną w Rogowie Sobóckim przy ul. Radosnej. Okolica domków jednorodzinnych. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł55 m² 5 273 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Urokliwe mieszkanie w Pstrążnej Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w malowniczej w Kudowie-Zdrój, w dzielnicy Pstrążna. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 372 m² 127,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1372 m , położona w malowniczej miejscowości Futoma, w gminie Błażowa, w spokojnej i zielonej okolicy niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 020 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 3020 m2 położona w Turzy Śląskiej przy ul. Wodzisławskiej. - w bezpośrednim sąsiedztwie przy dłuższej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 933 m² 776 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o łącznej powierzchni 1933 m2, położona w Wejherowie przy ulicy Marynarki Polskiej. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego dla przedmiotowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 530 680 zł90,04 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

English below Bez prowizji i podatku pcc Termin realizacji: III kwartał 2026 r. [wola justowska] Nowoczesny Apartament 90m ul. Niezapominajek, miejsce parkingowe wliczone w cenę. Zamieszkaj na.

Szczegóły ogłoszenia

344 000 zł4 300 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu na sprzedaż piękną, widokową działkę budowlaną o regularnym kształcie i powierzchni 43 ary. Działka zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 407 zł72,64 m² 8 898,77 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,63m , znajdujące się na 3 piętrze w wysokim ośmiopiętrowym bloku z windą na osiedlu Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

77 100 zł12 973 m² 5,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest działka nr 1376/6.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dobczyce - oferuję do sprzedaży parterowy budynek mieszkalny do kapitalnego remontu lub wyburzenia o powierzchni 80 m2 (powierzchnia użytkowa 60 m2). Dom o konstrukcji drewniano-murowanej, kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł92,59 m² 4 309,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:969 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie surowym otwartym, położonego w Borowiance przy ul. Tartakowej. Nr działki.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 243 m² 209,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1243 mkw położona w miejscowości Jaroszowa Wola w odległości 14 km na południe od Piaseczna. Urokliwe miejsce, sąsiedztwo Chojnowskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł50 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nad rozlewiskiem 5 ha gm. Świętajno Na sprzedaż unikalny kompleks działek o łącznej powierzchni ok. 5 ha, położony w miejscowości Orzechówko, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 015 zł35,16 m² 16 979,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji - ul. Stefana Banacha lokalizacja: osiedle przy ul. Banacha na Górce Narodowej znajduje się w północnej części Krakowa, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł378,79 m² 2 109,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:397 m²

Gotowa kamienica na wynajem w centrum Brodnicy! Stabilny dochód + niebywały charakter! Jeśli szukasz nieruchomości, która nie tylko wygląda dobrze na papierze, ale realnie może zarabiać od.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł36,27 m² 37 220,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy, nowy apartament zlokalizowany w samym sercu prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie przy ul. Krochmalnej. Idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesny design, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł116,80 m² 9 409,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 307 m²

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania wyjątkowy dom, w pełni umeblowany, nie wymagający wkładu finansowego. Nieruchomość położona jest w zacisznej okolicy w Łagowie.

Szczegóły ogłoszenia

7 021 zł425,50 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu pomieszczenie magazynowe w budynku dawnej łączności i transportu o powierzchni 425,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł354,80 m² 1 507,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:866 m²

Do sprzedania solidny, wolnostojący budynek mieszkalno-usługowy położony w spokojnej części miasta Lubań. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

172 000 zł3 010 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas oferta na wyłączność! Na sprzedaż atrakcyjne działki rolno-budowlane o powierzchniach od 3010 m do 3030 m , położone w miejscowości Ruszczany, gmina Choroszcz,.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł9 800 m² 5,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rolne w Zofiowie (województwo wielkopolskie, powiat czarnkowsko - trzcianecki, gmina Czarnków) o łącznej powierzchni 9.800 m 2 Działki położone w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

110 880 zł924 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod lasem lewkowiec | 6 km od ostrowa wlkp. Szukasz działki w spokojnej i zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 400 zł42,60 m² 15 384,98 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

389 400 zł1 180 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1180 m , położona w Wyrach, przy ul. Malinowej. Działka o wymiarach 32 m x 37 m, płaska, o regularnym kształcie prostokąta, co.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m zlokalizowane na osiedlu Marcelin, wybudowanym przez Ataner. W pobliżu sklepy, restauracje, 5 minut do Lasku Marcelińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny 150 m z garażem, budynkiem gospodarczym i piękną działką Pokoje - okolice Słupcy Na sprzedaż komfortowy, zadbany dom jednorodzinny, położony na działce 12 ar.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:349 m²

Na sprzedaż dom z dużym potencjałem, położony w bardzo dobrej lokalizacji w Stęszewie. Nieruchomość idealna zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję - możliwość różnych.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł69 m² 12 536,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wolne do objęcia od zaraz, przestronne trzypokojowe mieszkanie położone w Poznaniu os. Nowe Ogrody, ul. Meissnera 2a (jeżyce/ogrody). O osiedlu Budynek został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

18 700 000 zł2 209 m² 8 465,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonale zlokalizowany budynek biurowo-handlowo-usługowy na Pogodnie, położony przy al. Wojska Polskiego, obok osiedla Gardenia, stanowiący część zespołu zabudowy przemysłowo-biurowej dawnej fabryki.