Nieruchomości

240 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działki budowlane, które powstają w wyniku podziału większej powierzchni terenu. Miejscowość: radziwiłłów gm. Puszcza Mariańska powiat Żyrardowski, w wyniku podziału.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł6 400 m² 46,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy Państwu do sprzedaży bardzo ładną działkę położona w Mszanie Dolnej. Nieruchomość w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach 55x115m,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - ostatnia dostępna z kilku atrakcyjnych działek w Częstochowie, obręb 0433 (wyczerpy Górne) Idealna lokalizacja pod budowę wymarzonego domu! Prezentujemy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł729 m² 410,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 729 m położona w Białymstoku. To miejsce z ogromnym potencjałem, idealne dla osób poszukujących przestrzeni na wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rozkładowe, 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 63 mkw z balkonem położone w dzielnicy Krzyki - Gaj przy ul. Orzechowej. Pokój dzienny ma pow. 20 mkw z wyjściem na duży balkon, drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rydzewo

Rydzewo,warmińsko-mazurskie

229 900 zł1 215 m² 189,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 700 m od Jeziora - Rydzewo, gmina Miłki (mazury) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Rydzewo, w samym sercu Krainy Wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł650 m² 161,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 690 m2 w Chełmsku Śląskim, gmina Lubawka, powiat kamiennogórski, województwo dolnośląskie. Działka jest płaska, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł59,12 m² 12 432,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Atuty: * Spółdzielczo Własnościowe prawo do lokalu z Księgą Wieczystą, * Przestronne , słoneczne mieszkanie, * Dwustronna ekspozycja wschód- zachód, * Niesamowity widok na Park Oruński oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł1 356 m² 1 659,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę położoną w Poznaniu przy ul. Siewnej 15, na osiedlu domów jednorodzinnych, 200 m od Centrum Handlowego Plaza. Dla działki zostały wydane Warunki Zabudowy pozwalające na.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł84 m² 6 535,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż lokal usługowy, który łączy w sobie funkcjonalność, świetną lokalizację i ogromny potencjał do prowadzenia różnorodnej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 742 zł38,01 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Partynicka to nowoczesny kompleks trzech eleganckich budynków położonych na wrocławskich Partynicach. W budynkach nr 1 i 2 powstaje 154 mieszkania o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,65 m² 11 377,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

NA sprzedaż apartament Zaprojektowany sercem, malowany słońcem o pow. 52,65 m2, piła , Al. Powstańców Wielkopolskich. Przepięknie zaprojektowane wnętrze 3-pokojowego apartamentu, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w miejscowości Nagawczyna o powierzchni 60 ar Działka jest w kształcie prostokąta posiada dojazd z drogii gminnej Media: prąd, woda, w odległosci około.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł55 m² 16 363,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja: świetnie położony budynek na skraju osiedla Lawendowe.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł18,69 m² 6 153,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż miejsce parkingowe z komórką lokatorską Osiedle Bursztynowe, kołobrzeg Oferuję na sprzedaż wygodne miejsce parkingowe o powierzchni 14,50 m wraz z komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 394 zł52,24 m² 17 140,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł47,60 m² 13 655,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Starej Baśni, warszawa 47,6 m świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m , położone przy ul. Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 755 zł35,10 m² 14 722,36 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie kawalerka 35,1m2 (możliwe 2 pokoje), znajdujące się na 9.piętrze w inwestycji premium Dodatkowo - balkon. ->obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta!.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 000 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł110 m² 11 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 214 m²

Oferta na wyłączność proszę o uszanowanie woli klientów kontakt tylko przez biuro. Do sprzedania dom z 2013roku gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Dwupokojowe mieszkanie, położone na parterze, z balkonem w niskim bloku. Czysta, zadbana klatka schodowa, zielona okolica. Mieszkanie wyposażone i umeblowane jak na zdjęciu. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 987 zł43 m² 27 464,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam Państwa na dni sprzedażowe w dniach 15-17.05.2026 roku, każda zainteresowana osoba proszona jest o kontakt w sprawie umówienia prezentacji na konkretną godzinę. Na dniach.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł144 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje na wynajem apartament pięciopokojowy o pow. 144m z tarasem na Starym Żoliborzu tylko na cele biurowe. Na powierzchnię mieszkania składa się m.in: widna kuchnia, salon, 4.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 500 m² 263,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka 1500 m2 z pozwoleniem na budowę i rozpoczętą budową domu.( wylane fundamenty). Cena dotyczy stanu działki z fundamentami, obecnym stanem. Lokalizacja sprawia, że do.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 250 m² 84,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ładnie usytuowana działka w Chrzanowie na osiedlu Kąty o powierzchni 22ar. Spokojne miejsce z dobrym dojazdem oświetloną , asfaltowa drogą niedaleko centrum. Dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł143 m² 10 699,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 116 m wraz z budynkiem gospodarczo-mieszkalnym (60 m ), położone na ogrodzonej działce o powierzchni 1700 m w samym.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł151 m² 5 894,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący o powierzchni 151 m2 - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 151 m2 + strych. Lokalizacja: tarnowskie góry/pniowiec. Działka: 510m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na ul. Andersa. Salon stanowi serce całej strefy dziennej. Przestronny, jasny i urządzony z wyczuciem, łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł18,56 m² 15 086,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Cisza I bliskość warszawy kamienica Z charakterem | pruszków, ul. Waryńskiego Jeśli szukasz kameralnego wykończonego mieszkania, to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł2 000 m² 57,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piła/trzcianka - okolice, stobno świetna cena! bardzo duża obniżka! Na sprzedaż działka budowlana w Stobnie o pow. 2000 m2 (własność) Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

2 549 000 zł209,80 m² 12 149,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

2 549 000 zł I sprzedaż I 209,8 m2 I dom wolnostojący I walendów I gmina nadarzyn Przedmiotem sprzedaży jest parterowy dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 209,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

60,45 zł/m²61,21 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na wynajem lokal o powierzchni 61,21 m2 położony w Szczecinie. W pobliżu liczne lokale usługowe oraz zabudowa mieszkaniowa. Lokal idealny pod usługi biurowe. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł57 m² 13 684,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Kraków, bronowice, ul. Armii Krajowej english version below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie z loggią o całkowitej powierzchni około 57m2. Zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł148,19 m² 27 667,18 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 148 m , położone w prestiżowej inwestycji Qbik na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość znajduje się na poziomie 9. i 10,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 760 zł36 m² 17 965,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

6 950 000 zł708,88 m² 9 804,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:13 466 m²

Luksusowa rezydencja z basenem (19m), sauną i malowniczymi ogrodami na działce 1,35ha english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł1 350 m² 2,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do wynajęcia teren położony po przeciwległej stronie stacji kolejowej Wisła Uzdrowisko przy ul. Towarowej. Teren częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 514 m² 98,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferowana nieruchomość położona jest w miejscowości Bogaczewo, w bezpośrednim sąsiedztwie Jezioro Boczne, będącego częścią Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Lokalizacja zapewnia.