Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

48,91 zł/m²92 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyremontowany, stylowy lokal użytkowy (ok. 92m2), położony na 1 piętrze zadbanej kamienicy zlokalizowanej w sąsiedztwie galerii handlowej Solaris. Składa się z 3 pokoi, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł115 m² 94,78 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nie pobieramy prowizji od kupującego Czynsz w cenie + opłaty według zużycia Idealna propozycja dla wymagających Szukasz idealnego miejsca do życia, które łączy w sobie komfort, prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł36 340 m² 22,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka inwestycyjna 3,63 ha | Aleksandria I | gm. Konopiska Na sprzedaż duża działka o położona w miejscowości Aleksandria I, gmina Konopiska, przy ul. Modrzewiowej. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Krupy

Krupy,zachodniopomorskie

649 000 zł140 m² 4 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:12 700 m²

Dom na sprzedaż! Blisko Morza, darłowo! Wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Krupy koło Darłowa, idealna dla osób poszukujących przestrzeni, spokoju oraz domu z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 155 000 zł69 m² 16 739,13 zł/m²

 

Piętro:12/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe Z pięknym widokiem na brdę, znajdujące się na 12 piętrze, w nowym wieżowcu river tower. Nietuzinkowa oferta do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł75,30 m² 18 579,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Świetna oferta! prawdziwa perełka! Rewelacyjna unikatowa lokalizacja Sopotu Dolnego, pas nadmorski. Bardzo dobry punkt, tylko 300m do morza i sopockiej plaży, 350m do słynnego Monciaka,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł177 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Tułowicach przy ul. Dworcowej. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 177 m usytuowany jest na przestronnej działce o powierzchni 20.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł219,54 m² 3 639,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

192 400 zł1 300 m² 148 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana objęta zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinna. W rozwinięciu również szeregowa oraz do 4 lokali na budynek. Oława/jaczkowice.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54,90 m² 12 732,24 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie położone w Warszawie, na Bródnie, przy ul. Krasiczyńskiej 2. Jest to doskonała propozycja dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł75 m² 6 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 516 m²

| na sprzedaż wolnostojący, 4-pokojowy, parterowy dom z poddaszem użytkowym; o charakterze rekreacyjnym, o pow. użytkowej ok. 50 m2 (pow. całkowitej ok. 80 m2), zlokalizowany na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł950 m² 147,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 955 mkw., położoną w miejscowości Łysiec, zaledwie 10 km. od Częstochowy. Działka w kształcie kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

68,86 €/m²112,22 m² 7 727 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wilson' S nieruchomości komercyjne Do wynajęcia powierzchnia biurowa 112 m2 w nowoczesnym budynku biurowym w samym warszawskiego Śródmieścia, ale pośród zieleni. Rozkład: - pokój typu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł190 m² 4 731,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:661 m²

Nie taki mały! Prezentujemy dom na sprzedaż w Mikołowie przy ulicy Małej. 2 pierwsze zdjęcia to wizualizacje, reszta zdjęć przedstawia stan rzeczywisty. Prezentujemy Państwu dom na sprzedaż przy.

Szczegóły ogłoszenia

148 700 zł1 957 m² 75,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci tylko Sprzedający! dane ogólne: s przedaż działki budowlanej o pow. 1957mkw. w Tkaczewskiej Górze, niedaleko planowanego zbiornika.

Szczegóły ogłoszenia

19 800 000 zł474 m² 41 772,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:766 m²

Na sprzedaż dwa budynki mieszkalne położone na działce o obszarze 766 m2. Pierwszy z budynków ma powierzchnię 293,68 m2, w tym piwnicę o powierzchni 55,8 m2 Drugi 179 m2. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²360 m² 17 280 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Idea nieruchomości oferuje : lokale handlowo-usługowe W prestiżowym miejscu bydgoszczy świetne miejsce dla twojego biznesu pomieszczenia usługowo - handlowe Pomieszczenie handlowo-usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz | długoterminowo Oferta skierowana do osób pracujących. Umowa długoterminowa 12 miesięcy. Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

418 572 zł4 228 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4228 m posiadająca funkcję terenów zabudowy mieszkaniowo-usługowej o symbolu 5g.08.MU. Dodatkowo oferta zawiera również osiem działek.

Szczegóły ogłoszenia

54 756 zł702 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 702 m2, położony w miejscowości Wierzchucin Królewski działka 89 (oferta wyłącznie u nas. Spotkania w celu obejrzenia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 309 m² 359,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w podwarszawskiej miejscowości Kąty, około 15 km na południe od granic Warszawy, około 400 m od ulicy Puławskiej. Zgodnie z planem (uchwała Rady Gminy Góra.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł359 m² 8 328,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 855 m²

Marzysz o tym, by po całym dniu zrelaksować się w wannie z kieliszkiem wina i nad sobą mieć już tylko gwiazdy? Szukasz ciszy, spokoju i świeżego powietrza a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł62,44 m² 14 573,99 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe, trzypokojowe 62,44m za 910 tys. zł. Kwadrans spacerem do stacji metra Bródno Lokal z balkonem w kameralnym, 6-piętrowym budynku z ogrodem i strefą rekreacyjną na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł3 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja, na sprzedaż i nieruchomość niezabudowana o powierzchni 3000m2 w Płocinie koło Wolina, z pięknym widokiem na Zalew Szczeciński. Działka w kształcie zbliżona do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 000 zł51 m² 8 784,31 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów - nie współpracuje z pośrednikami. Już gotowe: przestronny apartament 3-pokojowy, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

462 360 zł38,53 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży zespół pokojowy o pow. 38,53 mkw usytuowany na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 415 zł66,23 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prywatny ogród 51 m , duże przeszklenia i kameralna zabudowa w zielonej części Lesznowoli. To propozycja dla osób, które szukają większej przestrzeni, spokoju i nowoczesnego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

3 366 360 zł93,51 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Gdańsk Jelitkowo - komfortowy Apartament blisko plaży i morza na sprzedaż. Lokalizacja doskonała: ok. 100m do pięknej i szerokiej plaży, tuż przy Parku Regana (wspaniałe tereny rekreacyjne),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 000 zł44,14 m² 14 748,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje apartament w kameralnej inwestycji na Prądniku Białym - zakup bez prowizji i pcc. 2 pokojowe, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze nowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Radom

Radom,mazowieckie

53,91 zł/m²22,26 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokale biurowo-usługowe w samym centrum miasta. Budynek wyposażony w windę osobową, dostęp do budynku kontrolowany. Czynsz najmu wynosi 50,00zł/ mkw/netto i zawiera opłatę.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł857 m² 75,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentuję Państwu wyjątkową działkę w malowniczych Drwalewicach, gmina Kożuchów, o powierzchni 857 m2 (0,0857 ha) *oferta dostępna tylko w naszym biurze* Teren ten obecnie jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

599 000 zł91 m² 6 582,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:140 m²

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż domy 90m2 oraz 117 m2 w stanie deweloperskim na nowym osiedlu w Jagodowie. Osiedle to kompleks 73 energooszczędnych domów w zabudowie 3-4.

Szczegóły ogłoszenia

20,19 zł/m²121,34 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Pkp S.A Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku przedstawia ofertę najmu budynku usługowego położonego w miejscowości Giżycko na działce ewidencyjnej nr 302/43. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł64 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

64 m skrajny ogród 132 m2 | 3 pokoje | 2 miejsca parkingowe | Głogów Małopolski Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 64 m w kameralnej inwestycji w Głogowie Małopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł1 200 m² 258 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki po 1200 metrów w Kącku- blisko do Kąpieliska. Działki leżą między ulicami Myśliwską a Bielańską w otoczeniu pięknych drzewa. Blisko stąd nie tylko do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Koszalin,zachodniopomorskie

1 650 000 zł7 958 m² 207,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Inwestycyjna położona na terenie Strefy Ekonomicznej w Koszalinie Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o pow. 07958 ha, zlokalizowana na terenie Strefy Ekonomicznej - idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł41 m² 8 902,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w samym centrum Bydgoszczy. To idealna propozycja zarówno dla pary, singla, jak i inwestora szukającego.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 400 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa nieruchomość w Uniszowicach, niedaleko za granicami administarcyjnymi Lublina, z bardzo dobrym dojazdem. Działka płaska, prąd i gaz przy działce, możliwość wykopania.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1000 m | Gajewniki | obok Zduńska Wola| spokój pod miastem Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom, gdzie poranna kawa smakuje lepiej w otoczeniu zieleni, a do.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł220 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:960 m²

** nowa oferta ** dom wolnostojący! ** Idealny dla dwóch rodzin. ** Dom wolnostojący do wprowadzenia z 2023 roku na sprzedaż w Jastrzębiu Dolnym. Układ budynku ; parter ; Powierzchnia parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

2 339 000 zł52 368 m² 44,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Dwie Działki.