Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

315 000 zł87,50 m² 3 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do nabycia lokal biurowo-magazynowy zlokalizowany w Mogilanach ul. Żary. Lokal znajduje się na -1 kondygnacji w budynku biurowo-usługowym i ma powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł939 m² 582,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 939 m2 położona w Wołczkowie przy ul. Łanowej, gmina Dobra (szczecińska), powiat policki,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł3 300 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka ok 33 ary - Krzyszkowice, blisko Myślenic i Krakowa. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni około 33 ary , położona w malowniczej miejscowości Krzyszkowice, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł5 015 m² 69,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

na wzniesieniu, lekko pochyła; otoczenie: las, łąka; dojazd: droga polna; wymiary: 60x92; do sprzedania działka położona w Jaworkach gmina Szczawnica. Działka o powierzchni 5015m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 350 zł32,30 m² 72,76 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem od zaraz! Oferuję do wynajmu mieszkanie znajdujące się przy ul. Pana Tadeusza 12 , które kilkanaście dni temu przeszło generalny remont i od tego czasu nikt jeszcze w nim nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł125,87 m² 3 495,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom 100,46 m2 pow. użytkowej, kończyce Wielkie, gmina Hażlach, powiat cieszyński. Możliwość zakupu na obecnym etapie realizacji lub w stanie deweloperskim (szczegóły poniżej), działka.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł102 m² 5 049,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie w domu dwu-rodzinnym w atrakcyjnej cześci miasta. > po generalnym remoncie > gotowe do zamieszkania pełne umeblowanie > niezależny lokal osobna księga wieczysta > idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 800 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna, rolno- siedliskowa 1800 m2 w Dziekanowie Polskim. Urokliwa, zielona, cicha okolica - 200 m do Jeziora Dziekanowskiego. Dobra lokalizacja - blisko natury, tylko 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł176,60 m² 5 379,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:807 m²

Są domy, które po prostu się ogląda i są takie, które się czuje. Ten należy do tej drugiej kategorii. Na sprzedaż wyjątkowy dom z duszą o powierzchni 176,6 m (w tym garaż 17,4.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Radostowo

Radostowo,warmińsko-mazurskie

680 000 zł13 852 m² 49,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Możliwość budowy domu jednorodzinnego oraz budynku o funkcjach usługowo- turystycznych. Własna linia brzegowa jeziora Blanki.

Szczegóły ogłoszenia

41,51 zł/m²69,86 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal usługowo - handlowy położony w dobrym miejscu centrum Wałbrzycha. Nieruchomość idealnie nadaje się na każdą działalność (usługową, handlową, bankową). Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł993 m² 75,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki rolno - budowlane w sąsiedztwie lasu opis nieruchomości Prezentuję Ci kilka działek budowlanych w miejscowości Ojrzanowo w gminie Łabiszyn. Powierzchnia działek około 900m2.

Szczegóły ogłoszenia

6 475 000 zł650 m² 9 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Willa Z basenem! Piękny dom, otoczony zielenią oraz starodrzewem, usytuowany w okolicy domów jednorodzinnych. Dom stworzony dla rodziny, piękna działka, basen na ternie ogrodu. Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł220 m² 38,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szeregowy dom dla Twojej rodziny w zielonej części Mokotowa przestrzeń, komfort i świetna komunikacja! Do zamieszkania od połowy lipca. Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina poczuje.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 104 m² 80,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3104 m położona w miejscowości Lipinki Królewskie, gmina Lubichowo, powiat starogardzki. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

90 000 zł3 376 m² 26,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka k./ Nowego Miasta Lubawskiego. - działka rolno/leśna z warunkową możliwością zabudowy. Bez Planu Miejscowego. - położona w ciekawym terenie o dużej dynamice topograficznej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł66 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia nieumeblowane mieszkanie na II piętrze bez windy w kamienicy przy ulicy Świętojańskiej. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok66m2. Odrębna umeblowana kuchnia, która obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł150 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Kielnarowa. Przedmiotem sprzedaży jest dom z 1987r. o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł30 m² 12 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjną kawalerkę z balkonem o powierzchni 30 m 2 zlokalizowaną na parterze nowoczesnego apartamentowca. Opis nieruchomości: -salon o powierzchni 24,37m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Rzeszów,podkarpackie

655 000 zł78 m² 8 397,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na 4 piętrze bloku z windą o powierzchni 78 m2 (powierzchnia użytkowa 55m2), oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł180 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom jednorodzinny| 150 mkw| 4 km od Nowego Sącza - Miejscowość: dąbrowa (gmina Chełmiec) - Powierzchnia domu: 150 mkw - Powierzchnia działki: 11 ar - 7 pokoi - Taras z widokiem na Beskid Niski.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 350 m² 333 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje sprzedaży działkę budowlaną, która łączy w sobie prywatność, bliskość natury i nowoczesne sąsiedztwo. Powierzchnia: 13,5 ara (1350 m) Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł97,14 m² 8 431,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Z hliwa Nieruchomości zyskujesz: 0% prowizji od Kupującego, żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów Bezpłatną i skuteczną pomoc w uzyskaniu najlepszej oferty kredytowej Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł607 m² 716,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka pod zabudowę wielorodzinną Z projektem oraz pozwoleniem na budowę. Działka o pow 607 m2 przeznaczona jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

31,71 zł/m²41 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o pow. 41 m2 zlokalizowany na 1 piętrze kamienicy w centrum Kielc. Korzystna lokalizacja: miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego,.

Szczegóły ogłoszenia

3 396 zł56,60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na I piętrze budynku wielorodzinnego na osiedlu bloków mieszkalnych sprawnie zarządzanych przez spółdzielnię mieszkaniową. Lokal o powierzchni 54,95m2, trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł37,96 m² 5 532,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

propozycja singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni 37,96 m2, w którego skład wchodzą: salon oddzielna kuchnia 1 ustawna sypialnia łazienka z wc korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

6 250 zł70 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o pow. 70 m w nowej inwestycji Riva Verona. Lokalizacja Ul. Madalińskiego to idealna lokalizacja dla osób, które nie chcą iść na kompromisy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Kraków,małopolskie

80 zł/m²29 m² 2 320 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal komercyjny o pow. 29 m2, w Krakowskich Bronowicach okolice giełdy kwiatowej. Lokal nadający się pod działalność np: usługową, biurową. Lokal składa się z: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

802 000 zł66,84 m² 11 998,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Agencja nie pobiera prowizji od kupującego Zdjęcia użyte w ogłoszeniu są wizualizacjami i nie przedstawiają stanu obecnego. Klatka A lok. 6 ekspozycja wschodnia. - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł34,80 m² 8 617,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po generalnym remoncie Mieszkanie o pow. 34,8 m 2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku, w spokojnej części osiedla. Idealna propozycja dla wymagających klientów, szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 098 zł47,65 m² 11 502,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe oraz ustawne 3-pokojowe słoneczne mieszkanie z balkonem zapraszam po szczegóły. Rzeszów, ul. Bałtycka parametry mieszkania: - pow. mieszkania: 47,65m2 - 3 pokoje (salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł121,61 m² 38,65 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 4-pokojowy apartament w nowoczesnym apartamentowcu w centrum Łodzi - blisko ul. Piotrkowskiej, z 2 miejscami parkingowymi w garażu w przyziemiu budynku, apartament.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł59,96 m² 7 505 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane, nowoczesne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania od zaraz - bez dodatkowych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wierzchowo

Wierzchowo,zachodniopomorskie

320 000 zł64 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolno- leśna o pow. 6,4 ha w gminie Wierzchowo, działka rolno- leśna o pow. 6,4 ha w gminie Wierzchowo, powiat szczecinecki, zachodniopomorskie. Grunt rolny, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł102 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Ludzie od nieruchomości oferują na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie nad rzeką Wartą, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu przy ulicy Złotej w Częstochowie. Mieszkanie na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł63 m² 126,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, cichy apartament 63 m | 2 sypialnie | loggia | garaż | Rezydencja Warecka centrum Warszawy Do wynajęcia komfortowy, wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 63.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł200 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:511 m²

Olkusz - ul. Sosnowa Dom jednorodzinny z funkcją usługową - lokal gastronomiczny | gotowa inwestycja Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość mieszkalno-usługowa położona w Olkuszu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł66,20 m² 86,10 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz komfortowego miejsca, które łączy nowoczesny design z bliskością natury? Mam do wynajęcia wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 66,2 m , położony na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

5 610 000 zł10 200 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej położonej w miejscowości Iwiny, tuż przy granicy Wrocławia. Powierzchnia działki to 10200 m2. Aktualny miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł93 m² 9 236,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Opis oferty Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 74 m użytkowej i około 93 m powierzchni całkowitej, położone na cenionym, zamkniętym.