Nieruchomości

240 127 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 500 zł46,97 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duże wygodne mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem i z komórką lokatorską położone na parterze w nowym apartamentowcu na os. Viniarnia, usytuowanym blisko ścisłego centrum Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł37,93 m² 8 832,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Komfortowe mieszkanie , położone w ścisłym centrum Lęborka, przy ulicy Armii Krajowej , opodal deptaku, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł37,51 m² 17 195,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,51 m w jednej z najbardziej top lokalizacji Warszawy - na Powiślu, przy ul. Górnośląskiej 9/11. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka

Łochowo,kujawsko-pomorskie

175 000 zł1 737 m² 100,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Dla miłośników przyrody, nieco odludnych i spokojnych miejsc mamy w naszej ofercie działkę położoną tuż przy kanale - w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł130,15 m² 4 225,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż oferujemy wolnostojący dom zlokalizowany w malowniczej miejscowości Studzianki, zaledwie 10 km od centrum Białegostoku. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł359,16 m² 36,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Hot oferta! dostępna tylko U nas! atuty: - wysoka jakość zastosowanych materiałów, - nowoczesny design, - duże okna, - ogrzewanie podłogowe, - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, - wentylacja.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

200 000 zł35 m² 5 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Invest Home przedstawia Państwu lokal o powierzchni 35m , które stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących komfortowego miejsca do pracy. Lokal użytkowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł37 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Gliwice, ul. Perkoza 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

113 000 zł754 m² 149,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 754m2, znajdująca się w pobliżu nowo wybudowanych domów jednorodzinnych. Teren płaski. Skrzynki energetyczne na działkach. Wodociąg i gazociąg.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł1 174 m² 302,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świątniki Górne, działka budowlana o powierzchni 1174 m2 , z której rozpościera się niezwykła panorama na okoliczne wzgórze w którym panuje niesamowity klimat i spokój. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł48,69 m² 20 517,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

To mieszkanie jest gotowe dla Ciebie. Spokojna okolica z szybkim dojazdem do centrum Warszawy. Okolica pełna terenów zielonych. Jeśli lubisz spacery, ciszę, zieleń lub aktywnie spędzasz czas to.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Skandawa

Skandawa,warmińsko-mazurskie

7,50 zł/m²168,80 m² 1 266 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia na I piętrze w nieczynnym Dworcu w miejscowości Skandawa (dz. 281, obr. Skandawa). Łączna powierzchnia pomieszczeń wynosi 168,80 m2. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,84 m² 8 340,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji ? Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie opowierzchni 47,84 m , położone przy ul. Wypoczynek - w miejscu,które łączy bliskość parku.

Szczegóły ogłoszenia

115 500 zł1 050 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1050 m . W okolicy znajduje się nowa zabudowa całoroczna i letniskowa. Dojazd do działki odbywa się szeroką, utwardzoną drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł53,89 m² 10 484,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   oferta dostępna W naszym biurze!/ Na sprzedaż nowe, ładnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 53.89 m2.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł52,31 m² 9 921,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa okazja - mieszkanie, które możesz dopasować do siebie! katowice brynów, ul. W. Pola 13. Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,31 m , położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł63 949 m² 78,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:63 949 m²

Bardzo ciekawa oferta dla inwestora! Dowhan-Nieruchomości proponuje na sprzedaż dochodowy ośrodek wypoczynkowo- turystyczny położony w sercu pojezierza lubuskiego w Nowym Dworku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł46 m² 91,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone przy ul. Jagiellońskiej 79a w Warszawie, w nowym budynku oddanym do użytku w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł400 m² 28,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prime elite poleca Magazyn o powierzchni 400m2 znajdujący się w Sulejówku w okolicy Traktu Brzeskiego. Dodatkowe informacje: - poziom 0 - brama wjazdowa do magazynu - magazyn dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem | maciejowa | bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie 50 m W willi Z balkonem D o wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Bytom,śląskie

179 000 zł37,89 m² 4 724,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1909

Oferujemy do sprzedaży wyremontowane , przytulne mieszkanie , składające się z jednego pokoju, kuchni, łazienki o pow. 37,89m2 położone na parterze kamienicy posadowionej w Bytomiu przy.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł60,50 m² 4 710,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone przy ulicy Kolejowej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze. Układ: - salon z wyjściem na balkon, - trzy sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Wrocław,dolnośląskie

8 500 zł150 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Luksusowy dom na wynajem - unikatowa oferta, dostępna tylko dla wybranych!przedstawiam Państwu rzadko spotykaną okazję wynajmu nowoczesnego, eleganckiego domu na jednym z najbardziej pożądanych,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Fletnowo,kujawsko-pomorskie

650 000 zł218 m² 2 981,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 800 m²

Wyjątkowe gospodarstwo z duszą - Fletnowo, woj. kujawsko-pomorskie Powierzchnia działek: 12 800 m Powierzchnia domu: 218 m Jeśli marzysz o miejscu, w którym natura splata się.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjna, spokojna lokalizacja W sąsiedztwie zamku I starego rynku Przytulne dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta. Lokal o powierzchni około 42 m2 położony na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł48,61 m² 13 371,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie | balkon | prestiżowe osiedle Olimpia Port | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,61m , położone na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

75,41 zł/m²331,50 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 331 mkw w budynku zlokalizowanym w dzielnicy Grzegórzki. Lokalizacja: sam budynek położony jest w ścisłym centrum Krakowa. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł13 327 m² 90,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 13327 m2, zlokalizowana w Ozimku w cichej, w ładnej okolicy, zadbana miejscowość, bardzo dobre połączenie z Opolem. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł800 m² 123,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki rolnej nr 66 o pow. 800 m2 w miejscowości Sasek Wielki, położonej w odległości ok. 400 m od Jeziora Sasek Mały. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł51,45 m² 10 670,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,45 m2 w Świdniku. Mieszkanie po generalnym remoncie. Nieruchomość usytuowana na parterze w 4-o piętrowym bloku z 1980 roku. .

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 500 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z mpzp : zabudowa jednorodzinna. Do sprzedania zalesiona działka 1500m2 położona wśród domów jednorodzinnych i rekreacyjnych. Działka pięknie zadrzewiona. Oferta kierowana głównie.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł152 m² 7 361,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:190 m²

Polecam nieruchomość położoną na lubianej dzielnicy Dziesięciny wśród zabudowy jednorodzinnej. Energooszczędny dom szeregowy wybudowany i oddany do użytku w 2018 roku znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł1 162 m² 382,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, lublin w dzielnicy Sławin - 1162 m2 Atrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę. Otoczona jest innymi działkami budowlanymi.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł60,17 m² 5 981,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Idealna propozycja dla rodzin oraz osób, które chcą wprowadzić się bez kosztownych i czasochłonnych remontów. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,17 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł18 300 m² 12,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 1.83 ha w Rzepienniku Strzyżewskim (Beskid Niski), Gmina Rzepiennik Strzyżewski, powiat tarnowski, sprzedaż. Nieruchomość leży na obszarze niezwykle atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Rybnik,śląskie

349 000 zł116 m² 3 008,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Unikat! Dwupoziomowe mieszkanie 116 m Rybnik, boguszowice, ul. Jastrzębska Marzysz o przestronnym mieszkaniu, które daje możliwości jak dom? Ta oferta to rzadko spotykana perełka na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł174 m² 11 488,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaż atrakcyjny dom w dzielnicy Parkitka. Dom z 2017 roku, wolnostojący o powierzchni 174 m . na działce 455 m . Dom w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł814 m² 153,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 814 m2. Działka położona jest w miejscowości Pierzchnica przy ulicy Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²52 m² 4 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować Państwu biuro na wynajem o powierzchni 52 m2, w biurowcu przy ul. Mokotowskiej. Biuro jest po remoncie i czeka na nowego najemcę. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

19 990 000 zł2 700 m² 7 403,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Budynek w pełni skomercjalizowany z długimi terminami umów z Najemcami. Duży potencjał inwestycyjny w przyszłości. Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem magazynowo-usługowym.