Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

720 000 zł54 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament (na parterze z ogródkiem) na zamkniętym osiedlu Srebrzyńska Park Polesie Zdrowie w sąsiedztwie Parku na Zdrowiu Powierzchnia apartamentu -54,01m2. Wysokość mieszkania - 3,20m. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

715 320 zł59,61 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 59,61 m . Mieszkanie położone na parterze w nowym bloku w Częstochowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł406,62 m² 2 828,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 362 m²

NA sprzedaż! solidny, przestronny dom jednorodzinny wolnostojący w Zakliczynie k. Myślenic, o powierzchni użytkowej 406 m , posadowiony na 13,62-arowej działce, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł225 m² 11 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Dom z piękną działką budowlaną o niesamowitym widoku na pasmo Karkonoszy. Południowy stok zapewnia maksimum doświetlenia od godzin porannych aż do zachodu słońca. Dom przedwojenny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

50 zł/m²144 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Katowice Warszawska / Francuska | Lokal usługowy na wynajem Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni ok. 144 m , położony w doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł1 349 m² 300,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sztutowo to jedno z niewielu miejsc na Mierzei Wiślanej, gdzie wciąż można kupić dużą działkę budowlaną w rozsądnej cenie, a nie tylko skrawek pod szeregówkę. 1349 m po.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł50,90 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na pierwszym piętrze z przestronnym balkonem. Świetna lokalizacja - zaciszne miejsce, dobrze skomunikowane, funkcjonalny układ: pokój dzienny z oddzielonym ścianką aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 683 zł84 m² 9 115,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Iława to miasto, które oferuje wiele atrakcji zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Znajduje się tutaj najdłuższe jezioro w Polsce, jeziorak, które jest rajem dla miłośników sportów.

Szczegóły ogłoszenia

25,20 zł/m²162,69 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu lokalu na II piętrze budynku dworca Wrocław Świebodzki, w klatce schodowej przy ul. Tęczowej 3. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 082 zł99,25 m² 8 051,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy - zadzwoń już dziś! Komfort i wygoda na co dzień To kameralna inwestycja, stworzona dla osób ceniących spokój, prywatność i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

64,81 zł/m²54 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale do wynajęcia ścisłe centrum ustronia Miejskie Targowisko | Nowa Galeria | Doskonała lokalizacja Oferujemy do wynajęcia lokale handlowo usługowe zlokalizowane na I piętrze nowej galerii.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł156,81 m² 4 782,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 115 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym parterowym z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczonym z garażem 1-stanowiskowym w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł61 m² 7 114,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3'pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 61 m2 przy ul. Ludowej w Kaliszu. Mieszkanie mieści się na IV piętrze, w czteropiętrowym bloku w zielonej części osiedla Korczak.

Szczegóły ogłoszenia

829 900 zł2 663 m² 311,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Otwock | Wólka Mlądzka | ul. Laskowa Działka o powierzchni 2663 m objęta mpzp (5mn + 1mn/u), położona 250 m od rzeki Świder i 1 km od trasy S17. Media w zasięgu. Szkoła vis.

Szczegóły ogłoszenia

47 000 zł3 100 m² 1 516,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa, widokowa działka rolna o powierzchni 31 ary położona w malowniczej okolicy, tuż przy lesie. Usytuowana na lekkim wzgórzu oferuje zachwycające panoramiczne widoki na.

Szczegóły ogłoszenia

5,50 €/m²13 433 m² 73 882 €

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy wysokiej jakości nowoczesną przestrzeń magazynową z biurami, którą zbudowano 2019-2021r w okolicach Wrocławia. Lokalizacja -16 km do lotniska Wrocław Starachowice -12 km do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł105 m² 6 657,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 379 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej (105m2) z poddaszem nieużytkowym, na działce 1379m2 w miejscowości Białe Błota. Nieruchomość w rozkładzie funkcjonalnym, składająca się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 000 zł29,43 m² 12 572,21 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł18 m² 161,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Masz wrażenie, że wynajęcie mieszkania w tych czasach przypomina załatwianie kredytu w banku? Masz dość tej całej dokumentacji? Udowadniania zarobków? Najmu okazjonalnego u Notariusza?.

Szczegóły ogłoszenia

144 900 zł966 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Pruszyn przy ul. Łąkowej w gm. Siedlce powiat siedlecki. Nieruchomość o pow. 966 mkw i wymiarach ok. 27m x 36m objęta jest mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 022 m² 156,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 000 m2, położona w malowniczej miejscowości Karbowo przy ulicy Parcelowej. Cena nieruchomości wynosi 160 000 pln, co czyni ją atrakcyjną ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

47 000 000 zł99 093 m² 474,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka inwestycyjna pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną - blisko centrum, szkół i skm! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni blisko 10 ha, idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

564 836 zł40,49 m² 13 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska W mieście i w otoczeniu natury Osiedle Ziębicka 30 jest zlokalizowane na zachód od centrum Poznania. Okolica jest pełna terenów zielonych otacza ją wiele.

Szczegóły ogłoszenia

52,70 zł/m²56,93 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal znajduje się na parterze pięciokondygnacyjnego budynku o charakterze mieszkalno-usługowym w Zabrzu przy ul. Wolności 295. Jest podpiwniczony. Ma regularny plan. Powierzchnia lokalu 56,93.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 144 m² 101,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3144 m znajdująca się w miejscowości Grabie w gminie Nowe Miasto. Działka jest w kształcie prostokąta, a jej wymiar to ok. 83m.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł59,70 m² 18 257,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne mieszkanie 59,7 m Warszawa Śródmieście, ul. Chełmska / Sielecka elandom Nieruchomości prezentuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w kamienicy Jana Puchalskiego z lat 1937.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Świdnica,dolnośląskie

58 zł/m²50 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy z witryną. Powierzchnia 50m2 wydzielona na salę główną, zaplecze oraz łazienkę. W dobrym stanie, jedynie do lekkiego odświeżenia. Na zewnątrz rolety.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²75 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 75m2, lublin, dziesiąta Sala sprzedaży + zaplecze socjalno-gospodarcze z toaletą (w tym dwa pomieszczenia które mogą pełnić funkcję chłodni) Dwa wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł500 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:14

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 14 mieszkań w dwóch budynkach obok siebie. Są aktualnie wynajęte, więc mogą od razu zarabiać na nowego właściciela. Po szczegóły proszę o kontakt telefoniczny. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł6 177 m² 275,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z 4 działek o powierzchni 61,77 ar, zlokalizowana w Kielanówce ok. 6 km od Rzeszowa. Działka objęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Rzeszów,podkarpackie

38,24 zł/m²17 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Home Profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokalu przy ulicy Słowackiego znajdującej się dosłownie 2 minuty od płyty Rynku Głównego w Rzeszowie Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł17 644 m² 58,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pięknie położona działka siedliskowa koło Komorowa, 10 km od Lwówka w województwie Wielkopolskim, ok. 20km od Nowego Tomyśla. Wokół działki i na działce las. Obok działki plantacja.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szukasz wygodnego mieszkania w centrum Mosiny z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej? Prezentuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 47 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

890 zł17 m² 52,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka, niedaleko centrum, przy ul. Gliwickiej 111 w Katowicach. -Nieruchomość- mieszkanie o powierzchni 17 m . Piętro 2. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł336 m² 10 119,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Wilanów | 6 pokoi | po remoncie | ogród | garaż | prestiżowe osiedle Patio Przestronny bliźniak o powierzchni 336 m , położony na działce 480 m , po świeżym remoncie gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł661 m² 37,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn na wynajem o powierzchni 661 m2 Gdańsk Orunia Trakt Św. Wojciecha Od 01 lutego 2026 r. do wynajęcia magazyn o powierzchni 661 m2 składający się z czterech segmentów: - 165 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł244,20 m² 5 692,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Możliwość zrobienia dwóch odrębnych mieszkań centrum dobrzykowic! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Dobrzykowicach, gmina Czernica Budynek budowany z suporeksu 44.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł53,23 m² 1 540,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 24 o powierzchni 53,23 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Palińskiego 2 wraz z udziałem wynoszącym 210/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł100 m² 7 090 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferta na wyłączność Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach przy ul.Barlickiego, w bezpośrednim sąsiedztwie parku Chopina oraz głównej ulicy miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 054 535 zł8 057 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w naszej ofercie! Znakomita okazja dla dewelopera! Na sprzedaż oferujemy malowniczą działkę rolną o powierzchni 8057 m , zlokalizowaną w malowniczej części Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 542 m² 117,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka - Teodorów, gm. Skórzec Masz dość oklepanych ogłoszeń typu ładna działka, dobra lokalizacja? To dobrze trafiłeś. Tu jest coś więcej niż kawałek ziemi to przestrzeń z potencjałem,.