Nieruchomości

240 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

1 295 000 zł100 m² 12 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:369 m²

Dom na ul. Sonaty 10 w Józefowie - Bezpośrednio | Stan deweloperski | Bez Prowizji Bezpośrednio od właściciela Działka: 369 m Parter: 54 m Piętro: 46 m Możliwość dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 125 000 zł118,64 m² 9 482,47 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwukondygnacyjnego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 118,64 m . Na parterze mieści się przestronny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł126,02 m² 8 332,01 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwukondygnacyjnego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 126,02 m . Na parterze mieści się przestronny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł119,71 m² 8 311,75 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwukondygnacyjnego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 119,71 m . Na parterze mieści się przestronny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

999 000 zł52,50 m² 19 028,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez pcc. Wysoka stopa zwrotu! vavelia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu w nowo powstałej, prestiżowej inwestycji z 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł13 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Sprzedam lokal użytkowy przy ul. Cybulskiego we Wrocławiu - położony bezpośrednio przy ulicy z wejściem od ulicy, niedaleko Mostu Uniwersyteckiego. Lokal wyposażony w prąd, wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł52,29 m² 10 135,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż dwupokojowe piękne i zadbane mieszkanie na IV piętrze budynku w samym centrum dzielnicy Kołobrzegu - Podczele, położone w odległości jedynie 850 m od pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł57,20 m² 6 293,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokoje, kuchnia,łazienka, wc, korytarz 57.2 ma oraz piwnica i garaż łączna powierzchnia 33.10. Możliwość korzystania ze strychu i suszarni. Mieszkanie do remontu. Blok na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna 1

Wełnowiec-Józefowiec Katowice

674 630 zł61,33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Na Koszutce w Katowicach. "wielka historia to zbiór małych historii" Koszutka to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna 1

Wełnowiec-Józefowiec Katowice

722 106 zł72,94 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, garderobą, łazienką i dwoma balkonami. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Na Koszutce w Katowicach. "wielka historia to zbiór małych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna 1

Wełnowiec-Józefowiec Katowice

713 144 zł73,52 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

659 900 zł49,13 m² 13 431,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Top lokalizacja! Na sprzedaż 3 pokoje z balkonem, w kameralnym bloku w super lokalizacji - tuż obok stacji Metra Młociny. Do remontu. Idealne na dla pary, rodziny z dziećmi lub.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży domu położonego w świetnej lokalizacji na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Leżajsku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł40 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Skorzystaj z obniżki ceny i zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach! Na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 mkw, położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł216,45 m² 6 001,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:730 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze - Prezentujemy Państwu przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 216,45 m 2 , usytuowany w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł34,83 m² 15 647,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

| oferta tylko W naszym biurze| Prezentujemy Państwu niezwykle funkcjonalną i jasną kawalerkę z balkonem gotową do wprowadzenia położoną w bardzo pożądanej i rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł812 m² 220,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana częstochowa, ul. Meliorantów Na sprzedaż ustawna działka budowlana położona w spokojnej i zielonej części Częstochowy. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł57,05 m² 9 202,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz tarasu, mieszczące się na Osiedlu Zielone Górki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł57,05 m² 9 202,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł54,08 m² 10 077,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz tarasu z ogródkiem, mieszczące się na Osiedlu Zielone Górki.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł34,15 m² 5 973,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pokoje. Dwupokojowe mieszkanie idealne dla pary , singla lub jako gotowiec inwestycyjny pod wynajem. Funkcjonalny układ : oddzielna sypialnia, mała oddzielna kuchnia i przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł58 m² 8 603,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 58 m , wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane na zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Nieruchomość idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczne, dwustronne 37 m Częstochowa, al. Pokoju 13a Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na drugim piętrze w bloku przy Alei Pokoju 13a.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł54 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokoje z otwartą strefą dzienną ul. Westerplatte Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane na poszukiwanym pierwszym piętrze przy ul. Westerplatte.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł57 m² 56,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Offer in English below. Do wynajęcia w pełni wyposażony, dobrze nasłoneczniony,3-pokojowy apartament o powierzchni 57m2 na zamkniętym osiedlu przy ul. Rumiankowej, żerniki Fabryczna we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 750 zł25,31 m² 11 566,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 000 zł42 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

372 886 zł34,26 m² 10 884 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 658 zł33,55 m² 11 614,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

53 640 zł894 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny kompleks 16 działek budowlanych (1 sprzedana) położonych w miejscowości Lipa, w gminie Pułtusk. To idealna propozycja zarówno dla osób planujących budowę domu, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 000 zł69,80 m² 7 077,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:630 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom typu stodoła w Skoroszach gotowy do zamieszkania! Jeśli szukasz eleganckiego, komfortowego domu w otoczeniu natury, ta oferta spełni Twoje marzenia! Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł1 798 m² 309,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana w pobliżu rozległego kompleksu leśnego Puszczy Zielonki. Mała, spokojna wieś na obrzeżach aglomeracji poznańskiej. Świeże powietrze i brak uciążliwego.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł590 m² 2 525,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zabytkowa kamienica na leszczyńskim rynku Zabytkowa kamienica na leszczyńskim rynku. Prestiżowa lokalizacja w pobliżu ratusza. Stylowa architektura i historyczny klimat. Przestronne wnętrza do.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł400 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 123 m²

Zajączków - kierunek Oborniki Śląskie Polecam do najmu budynek z przeznaczeniem na dowolną usługę np.: hala , magazyn ,warsztat , produkcja , sala bankietowa o powierzchni 400m. Przepiękny.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł889 m² 146,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy lesie nr 150/5 usytuowana w miejscowości Kotuń (gm. Szydłowo, pow. pilski) przy ulicy Bursztynowej. W okolicy dużo nowych zabudowań (domy jednorodzinne) i las.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł2 828 m² 229,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 2828 m mpzp 2.1MN | TRYBSZ, GM. Łapsze niżne Na sprzedaż duża, atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Trybsz, w gminie Łapsze Niżne.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł2 900 m² 93,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 29 arow (2900 m ) położona w miejscowości Niedzieliska, gmina Szczurowa. Wymiary: ok. 36 m szerokości 75 m długości idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 116 zł52,04 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do zaoferowana Państwu piękne.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł54,80 m² 5 639 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek ul. Paderewskiego o powierzchni 54,80 m2. Lokal środkowy, okna na dwie strony świata. Duży balkon na stronę południową z piękną panoramą.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł55,70 m² 11 651,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc, bez kosztów pośrednika, bez kosztów aktu notarialnego Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze budynku położonego na os. Czarkowo. Budynek oddany do użytkowania w 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł62 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzypokojowe mieszkanie na os. Młodzieżowiec Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na dziesiątym piętrze wieżowca położonego na os. Młodzieżowiec. Mieszkanie do własnej aranżacji. Ma 62.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

2 990 000 zł290 m² 10 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:980 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona przy ul. Pańskiej w Krakowie, w jednej z najbardziej klimatycznych i dynamicznie rozwijających się części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość mieszkaniową zlokalizowaną wtarnowie - dzielnica Śródmieście. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze kameralnego bloku z cegły. Lokal o pow. 49m2.

Szczegóły ogłoszenia

44,66 zł/m²515 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Reprezentacyjny budynek biurowo-usługowy / po remoncie / w pełni wykończony/z wyposażeniem/ z parkingiem. - do wynajęcia w pełni wykończony budynek o powierzchni 514 m . -.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł36,63 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym Najemcą, 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w nowoczesnej inwestycji , Kraków- mistrzejowice - os. Bohaterów Września, kraków - Nowa Huta. Komfortowo wyposażone mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł80 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie umeblowane na ulicy Tuwima 3. 80m2. Mieszkanie składa się z 1 sypialni oraz przestronnego pokoju z kuchnia, łazienki, oddzielnego wc i przedpokoju. Piętro 3/4 bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 665 zł63,90 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży bezczynszowego mieszkania oznaczonego numerem b4/ii-7 w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 63,90 m2 na.