Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

255 000 zł48,28 m² 5 281,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży mieszkanie w Jeleniej Góry, przy ul. Wincentego Pola. Mieszkanie w małej kamienicy na I piętrze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł43,30 m² 6 120,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Oświęcimiu, na Osiedlu Chemików. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze, co zapewnia komfort codziennego użytkowania. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 644 m² 167,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecam na sprzedaż ładną działkę na ulicy Kruczej w Niedźwiedziu. Działka foremna w kształcie kwadratu o wymiarach 41x42. W koło zabudowa jednorodzinna. Dojazd drogą żwirową.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł870 m² 356,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:713 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności działki o numerze ewidencyjnym 618/45 o powierzchni 633 m oraz prawo własności budynku biurowo-technicznego o powierzchni użytkowej 870,51.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

373 000 zł113,13 m² 3 297,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

"oferta na wyłączność"- prezentujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku w stanie surowym otwartym zlokalizowany na osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł64,60 m² 30,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! uwaga! wyłącznie najem okazjonalny - przez notariusza. Polecamy do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 174 m² 306,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Początek roku to całkiem magiczny czas. I wcale nie trzeba robić postanowień. Ale większość z nas czuje, że otwiera się coś nowego. I na ten magiczny początek roku mam dla Was.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,17 m² 12 973,79 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Grzybek Nieruchomości oferują do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,17 m2 położone w Nowej Hucie, os. Przy Arce. Mieszkanie znajduję się na 6 piętrze 10 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

498 800 zł4 988 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa, pięknie umiejscowiona działka budowlana o powierzchni 4988 m2 w zielonej części osiedla Lis w Kaliszu. Działka z możliwością budowy domu w przedniej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł45 m² 17 556 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie prawie 45m2 do remontu. Mieszkanie na wygodnym pierwszym piętrze w bloku z widną. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 60tys zł.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł47 m² 11 276,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem po generalnym remoncie w Opolu osiedle Chabry Mieszkanie idealnie sprawdzi się dla rodziny, jak również jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

16 zł/m²935 m² 14 960 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia halę wraz z powierzchnią biurową o łącznej powierzchni 935 m2. Cześć biurowa ogrzewana piecem gazowym,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł21,60 m² 19 675,93 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament gotowy do wprowadzenia, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Plac Wolności 6. Lokal położony jest na ostatnim piętrze budynku z windą, co gwarantuje prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 004 m² 368,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana położona na pograniczu Aleksandrowa Łódzkiego z Rąbieniem ab (okolice ulicy Torfowej). Działka budowlana, o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł20 080 m² 9,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 2,08 ha (20080 m2) składająca się z dwóch działek ( nr. dz. 288 i 300 obręb Kawęczyn) stanowiące lasy i łąki trwałe z dojazdem drogą utwardzoną w m.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł90 m² 1 722,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe W kamienicy- udziały 1/24 części w kamienicy w centrum miasta. W ramach udziałów lokal mieszkalny o pow. 90m2, położony na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł21,17 m² 16 532,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Okazja! Świetna inwestycja! Do sprzedaży wyposażony apartament położony na 2. piętrze budynku z 2008 roku, idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Niski koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Laseczno

Laseczno,warmińsko-mazurskie

495 000 zł147 m² 3 367,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 004 m²

Marzysz o wyjątkowym miejscu dla swojej rodziny, gdzie przestrzeń, wygoda i spokój idą w parze z dogodną lokalizacją? Oto dom, który spełni Twoje oczekiwania! 147-metrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł64,38 m² 11 478,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

PL | eng version below Na sprzedaż wygodne 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce. To mieszkanie będzie idealne dla singla lub pary, którzy szukają komfortowej przestrzeni z wyraźnie wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł4 300 m² 69,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Kontakt: alicja Skonieczna tel.   Przedstawiamy Państwu działkę, we wsi Przyrowa, gmina Gostycyn. Działka o powierzchni 4300 m2, płaska. Dojazd drogą gruntową. Możliwość podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 112 zł95,02 m² 8 704,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł30 800 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3 ha, położona w malowniczej okolicy w pobliżu lasu i jeziora Jeziorak. Nieruchomość charakteryzuje się płaskim terenem, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł120 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni ok. 120 m, położona na działce 380 m w pobliżu Grodziska Mazowieckiego w miejscowości Adamowizna Dom w stanie deweloperskim, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Daleszyce

Daleszyce,świętokrzyskie

370 000 zł4 100 m² 90,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 4100 m2 , zlokalizowana w Marzyszu, w gm. Daleszyce. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w pierwszej linii zabudowy, płaska, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie - gotowe do zamieszkania w Centrum Tarnowskich Gór! Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33 m2, po generalnym remoncie, wykończone w eleganckim,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł925 m² 227,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę z warunkami zabudowy to p rzestronne 925 m , które zapewni Ci prywatność i miejsce na wymarzony dom i ogród. Nieruchomość znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

672 150 zł44,81 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 009, ogródek: 34,10.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł90 m² 21 111,11 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Mieszkanie znajduje się na X piętrze w budynku przy ul. Popowickiej. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

689 900 zł63 m² 10 952,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , usytuowane na wysokim parterze w świetnie skomunikowanej i dobrze rozwiniętej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł30 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 3 ha Rozpoczęta budowa hali o pow. 1400 m2 oraz bud biurowo-socjalny 800 m2 Lokalizacja Gałkówek Parcela Cena 2,55 mln Informacje zawarte w opisie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł47,18 m² 5 913,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W realton umowa na wyłączność Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne i ustawne, trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się w centrum Zabrza przy ulicy Św. Barbary. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł10 500 m² 52,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ta duża działka ma już wydane warunki zabudowy na 8 domów jednorodzinnych. Planujesz małe osiedle? Zapraszam. Lokalizacja Makowiec to wieś leżąca przy trasie nr 9, pomiędzy Radomiem.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania M5 4 pokojowe idealne dla Studentów, blisko na Akademię Muzyczną, politechnikę! najem 2 200zł. miesięcznie, dodatkowo media: energia, gaz z licznika, plus czynsz dla.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 362 m² 113,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana na sprzedaż - Skidziń, gmina Brzeszcze (1362 m ) Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1362 m , położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²100 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Podgórze - ul. Kalwaryjska - okolica ronda matecznego - lokal - parter - witryna. Do zaoferowania mamy lokal usługowy położony na parterze kameralnego budynku. Kamienica po generalnym remoncie. Wejście -.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł547,10 m² 11 880,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy biznes premium! 5 luksusowych apartamentów Topowa lokalizacja| Gotowy biznes | Standard premium | Pełne wyposażenie | Komfort gości | Elastyczność zakupu | Solidna konstrukcja Z ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł153 m² 4 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:798 m²

Szukasz nieruchomości, która łączy w sobie funkcjonalność, dużą przestrzeń i bliskość natury, a jednocześnie pozwala na szybki dostęp do miasta? Ta propozycja to idealna odpowiedź.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł48,40 m² 7 851,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

*** 2 niezależne pokoje *** *** do własnej aranżacji *** *** wysokie sufity *** Polecam wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku ze starszej cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 140 m² 525,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka na Pieczurkach Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej zlokalizowanej przy ulicy Ziemskiej w Białymstoku , osiedle Pieczurki. Działka o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł1 800 m² 79,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Piękna działka budowlana o powierzchni około 1800 m2 z możliwością podziału i zabudowy jednorodzinnej, bliźniaczej i szeregowej. Atuty nieruchomości: powierzchnia 1800 m2 dająca.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł28,27 m² 14 149,27 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Umeblowany apartament położony w czterogwiazdkowym hotelu diva spa w nadmorskiej miejscowości Kołobrzeg. Nasze biuro: kołobrzeg ul. Łopuskiego 40a, leszek Dąbrowski tel.   diva spa.