Nieruchomości

239 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 zł/m²215 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia bardzo ładnie zaadaptowana powierzchnia biurowa/ handlowa/ usługowa znajdująca się na parterze tuż przy Rynku w Skawinie z własnym, dużym parkingiem. Lokalizacja budynku to samo.

Szczegóły ogłoszenia

12,90 €/m²111 m² 1 432 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy 111 m.kw.na Ursynowie. Do wynajęcia moduł biurowy 111 m2 w Warszawie (ursynów) na 2 piętrze - gotowe do wprowadzenia. W tej chwili układ gabinetowy. Możliwość powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 596 m² 181,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Ludwiczak oferuje na sprzedaż Atrakcyjną działkę budowlaną , położoną w Steblowie (koło Krapkowic). Powierzchnia działki 1596 m , z planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 435 000 zł41 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Unikatowe, słoneczne mieszkanie przy ul. Biały Kamień 1 z widokiem na ogród [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje unikatowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

7 900 000 zł415,43 m² 19 016,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:928 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 415,43 m położonego na działce o powierzchni 928 m przy ulicy Chełmskiej tuż przy Lesie Wolskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł140 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 835 m²

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu nowoczesnego domu wolnostojącego położonego w malowniczej miejscowości Świdwowiec, zaledwie kilka minut od Trzciela. Ta lokalizacja to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 976 zł61,56 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł120,50 m² 8 215,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Spacerowe Zacisze to piękne willowe osiedle, otoczone zielenią w centrum Kątów Wrocławskich. Tutaj znajdziesz wszystko czego potrzebujesz spokój niewielkiej miejscowości, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł80,70 m² 5 886 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w centrum miasta do wprowadzenia od zaraz - oferta idealna dla Ciebie! Mieszkanie trzypokojowe w fenomenalnej lokalizacji - przy ulicy Jasnogórskiej, w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 788 zł54,28 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bielsko-biała, centrum komfortowe mieszkanie apartamentowe 2 pokojowe, nowe budownictwo Wykończenie pod klucz. Proponuję do zakupu komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,28m 2 , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 000 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w gminie Nadarzyn w miejscowości Rusiec, oznaczona w mpzp jako mu - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej. Działka ma kształt prostokąta, jest.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł47,18 m² 4 853,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

0% prowizji! Lokal mieszkalny do remontu w atrakcyjnej lokalizacji przy strefie centrum w Bytomiu Szombierki. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 47,18 m2 na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł160 m² 2 406,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Piekny dom W malowniczej okolicy 500 metrów od plaży miejskiej! 500 metrów od jeziora dziarg! niepowtarzalna, unikatowa lokalizacja! 15 km od łagowa lubuskiego! Oferujemy państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł114,73 m² 10 372,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż przestronne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 114,73 m2 przy ulicy Miłocińskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 350 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

****działki Budowlane w Poświętne**** ****cena: 80zł/m2**** Serdecznie zapraszamy na bezpłatną prezentacje działek budowlanych w miejscowości Poświętne (około 30 km od Białegostoku).

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł598 m² 132,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko teraz! Wiosenna, niższa cena! Nie za duża, nie za mała - taka w sam raz. W dodatku ze świetnym dostępem do całego Rybnika - czego chcieć więcej do spokojnego życia? Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

72 765 zł4 500 m² 16,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia: magazynowo- prodykcyjna dostępna 13000 m2 miimalna powierzchnia najmu magazynu 1500 m2 powierzchnia biurowa od 60m2 Idealnie położona 2 km pd węzła komunikacyjnego S11 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł57 m² 34,91 zł/m²

 

Piętro:13/24

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie z 2 balkonami o podwyższonym standardzie przy ul. Zawiszy Czarnego 4 w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 57 m2. 13 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł54,36 m² 11 736,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Świetna lokalizacja, ulica Spychalskiego 7. Doskonała oferta dla osoby szukającej do zakupu inwestycyjnego mieszkania z przeznaczeniem pod wynajem (umeblowane i wyposażone pod wynajmowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł61,32 m² 17 449,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Adres: ul. Górczewska 200 C. Bardzo dobra komunikacja: stacja metra Bemowo tuż przy osiedlu, a także kilka linii tramwajowych i autobusowych. - zainteresowanym osobom prześlę wirtualny spacer -.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł43,90 m² 7 266,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | po remoncie | spokojna okolica Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,90 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

645 711 zł34,53 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: dolnośląskie, wrocław, krzyki, osiedle Gaj, ul. Działkowa Opis: do sprzedaży przytulne, dwustronne (w kształcie litery L), wykończone mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,53 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł4 974 m² 120,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe siedlisko o powierzchni 4974 m , położone w cichej i malowniczej okolicy zaledwie 15 km od Kołobrzegu. Nieruchomość idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

42,11 zł/m²748 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przestrzeń komercyjna 748 m | hala bez słupów | parking 100 aut | konin Konin, ul. Przemysłowa 118 Bezpośrednio przy wylocie w kierunku Bydgoszczy. Nieruchomość widoczna z drogi idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

3 257 496 zł5 484 m² 594 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie działki graniczące ze sobą, ze stawem zlokalizowana w Mierzynie. Działka o powierzchni 5484m 2 jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje: zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł687 m² 5 240,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 255 m²

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży obiekt hotelowy w ścisłym centrum Świeradowa Zdroju. Szczegóły oferty: prezentowana oferta dotyczy nieruchomości, którą stanowią dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²25 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokal do wynajęcia Brzeszcze, ul. Dworcowa Szukasz idealnego miejsca na swoją działalność? Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 25 m , położony w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

296 505 zł2 995 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Urokliwa działka budowlana położona w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

28,95 zł/m²190 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy o powierzchni 190m2, usytuowany na II piętrze budynku biurowego w samym centrum miasta. Powierzchnia lokalu podzielona jest ściankami działowymi, z wydzieloną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł2 192,30 m² 1 227,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 272 m²

Wyjątkowa posiadłość z nieograniczonym potencjałem - Kotliska, dolny Śląsk Wyobraź sobie przestrzeń, gdzie natura spotyka się z architekturą, a cisza otula Cię od pierwszego kroku.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł4 087 m² 53,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel:   *oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości* Podstawowe informacje: działka usługowa w Malczycach, pow. 4084 m2, media na działce. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł48 m² 2 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo - usługowy w centrum Piły na Targowisku Miejskim Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 48 m 2 , w świetnej lokalizacji na głównym targowisku miejskim,.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł2 497 m² 22,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

DO sprzedania działka W łężynach! Łężyny - wieś w Polsce, położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, w gminie Nowy Żmigród Do sprzedania działka.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 073 m² 651,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecamy ofertę sprzedaży kompleksu dwóch działek o łącznej powierzchni 1073m2 w miejscowości Szklarska Poręba - Biała dolina Działka z przeznaczeniem w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł128,04 m² 24 211,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 128 m w stanie deweloperskim, położony na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku. Mieszkanie jest dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł9 284 m² 12,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Blisko natury, z widokiem, w sąsiedztwie lasów i pól jeśli szukasz dużej działki z potencjałem budowlanym, rekreacyjnym lub rolnym, ta nieruchomość w Końskich może być.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 050 m² 952,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Hot oferta dostępna W pepper house! Cena 1 000 000 zł. netto. Atuty nieruchomości: - stylowa architektura inspirowana średniowiecznym zamkiem, - dwa niezależne budynki o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz komfortowego mieszkania z ogródkiem w spokojnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Atuty mieszkania: mieszkanie o powierzchni 35 m z prywatnym ogródkiem ok. 20 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł81,53 m² 6 745,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na s przedaż: gotowa inwestycja przynosząca stały dochód - 3 kawalerki w jednym mieszkaniu | Będzin, ul. 1 maja Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia , bez remontów,.