Nieruchomości

239 862 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

Dom

Śmiłów,wielkopolskie

350 000 zł111 m² 3 153,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom jednorodzinny o łącznej pow. 111 m2 w stanie surowym zamkniętym. Na działce 800m2. W miejscowości Śmiłów. Dom będzie budowany na przełomie maja - czerwca 2025 Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

2 990 000 zł290 m² 8 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 450 m²

Piękny parterowy dom wolno stojący wybudowany według indywidualnego projektu w Dobrej. Bryła budynku niepowtarzalna- w stylu dworku. Budynek mieszkalny o powierzchni 218m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 768 m² 98,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana 36 arów Pogórska Wola Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 36 arów, położonej w miejscowości Pogórska Wola,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł25,41 m² 23 219 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 25,41 m w inwestycji Młyny Mogilska. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce, oferujące.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

799 000 zł4 378 m² 182,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Częstochowa | Zawodzie-Dąbie | 4378 m potencjału! Nie każda działka daje szansę na rozwój. Ta daje przestrzeń na działanie. Dosłownie i w przenośni. Lokalizacja, która pracuje na Twój.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł37,50 m² 17 573,33 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam na prezentację mieszkania na Pradze-Południe - Park Polińskiego 3 min pieszo - Budynek po termomodernizacji - Ekspozycja pólnocno-zachodnia - Piwnica Cechy mieszkania: - powierzchnia 37,5 m^2 -.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w inwestycji "hubska 100"- pierwszy najem. Lokalizacja: inwestycja Hubska 100 zlokalizowana jest w Wrocław, w dzielnicy Huby na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Burszewo

Burszewo,warmińsko-mazurskie

3 890 000 zł265 m² 14 679,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:43 700 m²

Mazurska posiadłość w okolicy Mrągowa 43 700 m wyjątkowej przestrzeni Enklawa w otoczeniu lasów i pól, z prywatnym dojazdem i pełną izolacją od zabudowy, położona.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł16 626 m² 30,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka rolna w Kazimierzu Dolnym o powierzchni 1,6626 ha (obręb Góry). Działka o nieregularnym kształcie. Szerokość przy ul. Doły to około 129 m. Ukształtowanie terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 140 000 zł129,34 m² 8 813,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta domu-segmentu szeregowego w Ustroniu 120,34 m2 oddzielnej przestrzeni na dwóch kondygnacjach. Przydomowy ogród dla relaksu o pow. 250-300 m2 Oddzielne wejście. Apartament na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł55,44 m² 10 443,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Trzypokojowe, jasne, ustawne mieszkanie z balkonem oraz wystawą zachodnią. Jest to doskonała propozycja dla rodzin 2+1. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł62 m² 4 677,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na poddaszu Katowice, ul. Wyplera Szukasz jasnego, klimatycznego wnętrza z duszą? Mamy przyjemność zaprezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł107,10 m² 6 526,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:647 m²

Bezpośrednio od dewelopera Brak podatku pcc i prowizji Faktura, gwarancja, rękojmia 5 lat Możliwość wykończenia domu pod klucz Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł3 100 m² 91,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację ostrowina / bezpośrednie sąsiedztwo lasu Polecam piękną działkę budowlaną w Ostrowinie. Bajeczne położenie bezpośrednio przy lesie. Jej.

Szczegóły ogłoszenia

75 510 zł839 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana W młynarach gm. Margonin. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 839 m 2 wraz z udziałem w drodze. Wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł37,95 m² 6 587,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po remoncie, 2 pokoje Prerzentuję Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 37,95 m2 z balkonem, położone na 2 piętrze na Osiedlu Piastowskim. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł41,30 m² 14 261,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

| szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 41,3 mkw. salon z aneksem kuchennym i jadalnią, łazienka, przedpokój czynsz administracyjny 750 zł wystawa okien na północ wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Prusy

Prusy,warmińsko-mazurskie

670 000 zł320 m² 2 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 363 m²

Na sprzedaż oferujemy niezwykłą nieruchomość, która z pewnością zainteresuje miłośników niebagatelnych rozwiązań. W niesamowicie pięknej okolicy. Na ponad 20 arach stoi dawny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł62,30 m² 7 046,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł100 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:573 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w Białymstoku, w spokojnej i cenionej dzielnicy Skorupy. Działka o powierzchni 573 m , ogrodzona siatką, usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 000 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Działka jest zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się okolicy, w której na sąsiednich działkach.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26,50 m² 9 396,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Kawalerka W odnowionej kamienicy! atuty: - brak podatku pcc (2%)! - prywatny parking na terenie posesji w cenie! - standard "pod klucz" - mieszkanie po generalnym remoncie! - zrewitalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje | 47 m2 | ul. Miła, rzeszów Prezentowane trzypokojowe mieszkanie ma powierzchnię 47 m2. Położone jest na parterze w budynku z 2025r Mieszkanie nowe, nigdy niezamieszkałe, dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł90 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem duże mieszkanie w samym centrum miasta, w bardzo eleganckiej i prestiżowej kamienicy na II piętrze. Mieszkanie ma powierzchnię 90 mkw, na którą składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:150 m²

Domek po kapitalnym remoncie posadowiony na działce pow. ok. 150 m2 w miejscowości Gąsierzyno, gmina Stepnica, powiat goleniowski. Obok w sąsiedztwie stoi większy z dom ze wspólnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Okazja domek skrajny! deweloper! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków wolnostojących wśród zieleni! nowe domy tylko 10 minut od centrum lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 624 zł39,54 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w II etapie nowoczesnej inwestycji przy ul Olbrachta na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie, realizowanej przez sprawdzonego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł26,80 m² 17 164,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 26,8 mkw., zlokalizowana przy ul. Żuromińskiej 7 w Warszawie. Mieszkanie ma funkcjonalny układ i składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

2 065 000 zł68,66 m² 30 075,74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży eleganckie mieszkanie położone przy ul. Zdziechowskiego 10 w inwestycji Holm House dewelopera Skanska. Nieruchomość położona w doskonałym punkcie komunikacyjnym tuż.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w kamienicy na parterze w Świebodzicach. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie jasne, słoneczne o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 200 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki położone w miejscowości Wola Raniżowska z bezpośrednim dojazdem drogą asfaltową do zalewu Wilcza Wola Warunki zabudowy: budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego - prawomocna.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł170 m² 2 347,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:623 m²

Duży dom położony w Czerniawie-Zdrój. Budynek mieszkalno-gospodarczy o wymiarach ok 16x10m. Powierzchnia użytkowa około 170 m. Na parterze: wc, trzy pokoje. Na piętrze: 4 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł32 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 32 m2 na Bronowicach. Świetna lokalizacja, mieszkanie doskonale nadaje się zarówno do zamieszkania dla osoby starszej, singla, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 199 m² 112,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę położoną w urokliwej miejscowości Anastazew, w gminie Zabrodzie, w powiecie wyszkowskim. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²76,61 m² 3 064 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura do wynajęcia - Poznań, ul. Kopanina Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane w Poznaniu, przy ul. Kopanina - w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 000 zł651 m² 8 433,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:20 061 m²

Nowoczesna rezydencja z basenem w towarzystwie parku Baldram Najważniejsze atuty: - powierzchnia użytkowa ok. 400 m (parter, piętro, część basenowa, garaż i zaplecze techniczne) -.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł32 m² 79,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eng 2-pokojowe mieszkanie | 32 m | Marywilska 60a | pet friendly Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m , położone na 5. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł450 m² 62,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę ogrodową w miejscowości Kamień Pomorski o powierzchni 450 m2 w kształcie prostokąta. Wszędzie blisko do centrum to zaledwie 2 minuty spokojnej jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 697 900 zł163 m² 10 416,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Nowoczesna Bryła i przemyślane wnętrze. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący Parterowy o powierzchni ok. 163m2, usytuowany na dużej, ładnej działce w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

189 044 zł935 m² 202,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę Białuń, nr 112/33, 935 m Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 935 m , zlokalizowana w atrakcyjnej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł960 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane Podbrzezie Dolne Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu? Mamy coś dla Ciebie! Do wyboru 11 działek budowlanych o powierzchni od 996 m do 1032 m . -Spokojna.