Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

628 000 zł88 m² 7 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Okazja! Dom w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88 m2 z działką 260 m2. Lokalizacja: nieruchomość położona w Grzędzicach, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 958 zł53,27 m² 12 745,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna przestrzeń życia, biznesu I inwestycji W centrum krakowa Funkcja mieszkaniowa i biznesowa | Potencjał inwestycyjny | Możliwość odliczenia vat | Topowa lokalizacja | Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

905 000 zł164 m² 5 518,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy z klimatyzacją 118,70m2 + strych 45m2 ul. Solskiego Opis nieruchomości: na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 118,70 m2 na 3. kondygnacji budynku przy ul. Solskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł72,30 m² 9 668,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:320 m²

Oferujemy Państwu wyjątkowy, parterowy dom w urokliwej i spokojnej okolicy, gdzie codzienny śpiew ptaków i świeże powietrze tworzą idealne warunki do życia z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

760 000 zł61 m² 12 459,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie na Jagodnie, usytuowane na bezpiecznym i cenionym osiedlu Cztery Pory Roku Archicom, zaprojektowanym z myślą o codziennym komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

351 736 zł39,97 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 205 m² 63,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę- działkę budowlaną położoną w spokojnej okolicy Prądocina, w otoczeniu przyrody i stawów. Działka ma bezpośredni dostęp do część stawu.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł1 762 m² 271,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka inwestycyjna - Kopalino, ul. Jeziorna. Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 117/4, położona w malowniczej miejscowości Kopalino, gmina Choczewo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł125 m² 7 920 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą i dwoma balkonami Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania o łącznej powierzchni 77,6.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł69,07 m² 5 718,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Jeśli szukasz mieszkania z balkonem, windą i przestrzenią, w której każdy domownik znajdzie swój kąt ta oferta może Cię pozytywnie zaskoczyć. To 69,07 m dobrze rozplanowanego.

Szczegóły ogłoszenia

5 564 zł214 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferta bez prowizji Nowoczesny magazyn. Małe powierzchnie. Świetna lokalizacja. Magazyn w trakcie budowy, planowany odbiór styczeń 2027 rok. Lokalizacja: obiekt położony w Gdańsku Kokoszki.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł47,03 m² 12 502,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Osiedle Centrum A. Mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnia o pow. 47,03 m 2. Mieszkanie w pełni rozkładowe, na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z cegły. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

635 999 zł100 m² 6 359,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 100 m , zajmujące cały parter w domu dwurodzinnym, to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni i wygody. Lokal jest zadbany i nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł36,88 m² 9 219,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie! Oferujemy do sprzedania mieszkanie w Ostródzie, przy ul. Jaracza o pow. 36,88 m2. Dodatkowe pomieszczenie to piwnica o pow. 9,20 m2. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł547 m² 301,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Silesia Cztery Kąty prezentuje w ofercie sprzedaży działkę z bezpośrednim dostępem do drogi krajowej nr 78, idealna na cele mieszkaniowe lub pod inwestycję. Jest możliwość zakupu działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł554 m² 2 978,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:162 m²

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży nieruchomość w prestiżowej lokalizacji zabudowaną kamienicą w samym sercu Trzebiatowa na Rynku, o powierzchni całkowitej około 544 m2 usadowiona na.

Szczegóły ogłoszenia

28,57 zł/m²14 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia gabinet fizjoterapeutyczny w nowo otwartym, kameralnym studio treningowo-terapeutycznym. Szukamy fizjoterapeuty, osteopaty lub terapeuty manualnego, który chce pracować w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł74,02 m² 10 672,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam do sprzedaży! Duże, przestronne i wygodne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,02 mkw Zlokalizowane na Pilczycach, w spokojnej okolicy, blisko Parku i Stawu Pilczyckiego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 230 000 zł84,70 m² 14 521,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Osiedle jurajskie - nowoczesna inwestycja na granicy Krakowa i Pękowic lokalizacja: inwestycja Jurajska zlokalizowana 273 m.n.p.m to kameralna zabudowa trzech budynków apartamentowych wpisanych.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł75 m² 4 786,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Szukasz przestronnego mieszkania z szybkim dostępem do terenów zielonych i stacji pkp? Ta nieruchomość spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł869 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka z kameralnego kompleksu w miejscowości Jeżewice (gmina Łabiszyn) tylko 20 minut od Bydgoszczy. Pozostałe działki z tego podziału zostały już sprzedane, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

63 700 zł26 000 m² 2,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki leśne w miejscowości Zastawie gm. Wąsewo. Działki o numerach ewidencyjnych 398/2, 399/2, 428/2, 429/2. W terenie są to sąsiadujące ze sobą działki, które.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł34,15 m² 8 169,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1866

Biuro nieruchomości Terra Home przedstawia Państwu przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Kielc. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 1 piętrowej kamienicy przy ulicy Małej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł344 m² 5,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do wynajęcia magazyn. Hala o powierzchni 344 m2, usytuowana w Radomsku -strzałków. Rozkład pomieszczeń: dwa budynki o pow. 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł62,85 m² 13 365,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania mieszczącego się na Osiedlu Piernikowym w Toruniu. Przestronne, słoneczne mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze bloku z 2016 roku. Pomimo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł116,65 m² 5 400,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:403 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu parterowego w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej, który łączy w sobie nowoczesność i komfort, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł880 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukują Państwo działki pod budowę wymarzonego domu to nasza oferta może być dla Państwa doskonałym wyborem. Na ten moment w naszej ofercie pozostała już ostatnia działka. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł160 m² 2 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:208 m²

Na sprzedaż niezwykły dom wybudowany w 1900 roku, zakupiony przez obecną właścicielkę w 1976r. Mimo swojego wieku budynek nie jest objęty ochroną konserwatora zabytków, co jest ważne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 188 532 zł65,86 m² 18 046,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł74 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.07. Zapraszamy do wynajmu! Tylko w Simple, mieszkanie w odnowionej w 2020 roku kamienicy znajdującej się na rogu ulicy Gdańskiej i Leśnej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł1 198 m² 399,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zaledwie kilometr od morza. Niewątpliwym atutem jest jej lokalizacja. Dojście na plażę odbywa się.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²104 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Do wynajęcia piękny lokal biurowy o powierzchni 104m2. Usytuowany na drugim piętrze z dużymi przeszkleniami. W skład nieruchomości wchodzi przestronny doświetlony Open Space, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 635 m² 56,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka Trzebinia Siersza powierzchnia działki 2635m2 kształt: zbliżony do trójkąta wymiary w przybliżeniu: długość 93m, szerokość 48 -14m media: woda, prąd, gaz w drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 116 m² 237,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka W bierach Prezentuję na sprzedaż budowlaną działkę o powierzchni 1116m2, w miejscowości Biery. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

354 480 zł1 688 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Opis nieruchomości działka nr 96/6 po podziale, w trakcie uzyskiwania wz Przedmiotem sprzedaży jest działka nr 96/6 o powierzchni 1 688 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł4 376 m² 148,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 4376m2 Blisko Jezioro Bytyńskie, dino Obecnie uchwalony plan LVI/473/2023 mn U -teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Fabianki,kujawsko-pomorskie

57 290 zł674 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mapa Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować działkę na sprzedaż, zlokalizowaną w centrum Fabianek, tuż przy drodze krajowej nr 91, zaledwie 10 km od Włocławka. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

660 033 zł66,67 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł96 m² 4 479,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, klimatycznego mieszkania o powierzchni 86,38 m , zlokalizowanego w sercu Chorzowa. To 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²96 m² 5 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** lokal usługowy *** ***parter Z witryną *** *** os.ANTONIUK *** Polecamy atrakcyjny lokal usługowo-handlowy idealny pod prowadzenie każdej działalności zlokalizowany w galerii handlowej na.