Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 000 zł1 800 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Cena od 9.000ZŁ ZA 18AR! Prezentujemy do sprzedaży działki o różnych powierzchniach położone w miejscowości Lutcza (gmina Niebylec, powiat strzyżowski) na Podkarpaciu. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł34,50 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem we Wrocławiu przy ul. Inżynierskiej Na wynajem funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, zlokalizowane we Wrocław przy ul. Inżynierskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 955 000 zł19 100 m² 102,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Halizna leśna z wydanymi warunkami zabudowy jest to doskonałe miejsce do zamieszkania dla ludzi kochających przebywanie pośród natury i zimozielonej roślinności iglastej. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł5 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji! Działka usługowa, plac składowy położony na terenie dawnego Polifarbu w Gdyni przy ulicy Chwaszczyńskiej. Pierwsza linia zabudowy od trasy S6. Bardzo dobry punkt komunikacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

679 000 zł58,93 m² 11 522,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Fantastyczna lokalizacja. Ulica mariacka na starym mieście. PO kapitalnym remoncie, nowoczesny styl. Możliwość parkowania na wewnętrznym podwórku! Polecam Państwu znakomitą ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł46 m² 14 108,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 46m2 Parter z oddzielnym (indywidualnym) wejściem bezpośrednio z przejścia bramy, prowadzącego na wewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 700 zł26,57 m² 14 930,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Inwestycja Deweloperska Premium: dudy Gracza 2/warszawska 66 , Katowice - Kamienica w trakcie Kompleksowego i Generalnego Remontu i Funkcjonalnej Przebudowy. Kupujesz Bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł63 m² 19,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ludzie od nieruchomości oferują do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w Rudnikach, k/częstochowy, gm. Rędziny, pow. częstochowski, woj. śląskie. To idealna oferta dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł950 m² 294,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o numerze 77/23, położonej w spokojnej, zielonej części Łodzi przy ulicy Kolumny. To idealne miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł129 m² 3 720,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż: kamienica w centrum Niemodlina lokal usługowy z potencjałem pod zabudowę wielorodzinną! Szukasz nieruchomości inwestycyjnej w świetnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł560 m² 321,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, jedynie 30 minut od Warszawy (trasa S17).Urządzona droga i doprowadzona sieć wodociągowa pod każdą działkę. Panorama 360 -.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 966 m² 101,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1966 m , zlokalizowana przy ul. Polnych Traw w Koszalinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 924 zł43,26 m² 8 019,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł142 m² 2 457,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży lokalu handlowo - usługowego o powierzchni całkowitej 142 m , położonego na działce o powierzchni 325 m w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

20 000 zł1 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia magazyn/halę o powierzchni 1000 m kw.(możliwy podział) Posadzka przemysłowa, duża brama rozładunkowa. Opcja wynajęcia placu-dowolna powierzchnia. Dojazd samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł2 300 m² 3,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna W gminie olesno W powiecie dąbrowskim. Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 0,23ha zlokalizowaną w miejscowości Dąbrówki Breńskie gmina Olesno. Klasa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł64,41 m² 6 660,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej dwulokalowej o powierzchni 64,41 m2 usytuowane na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy dwa miejsca postojowe. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

511 000 zł7 300 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka o powierzchni 73 arów. W obecnie funkcjonującym planie zagospodarowania przestrzennego działka jest rolna. W gminie została podjęta uchwała o studium.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 340 m² 85,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brodnica działka w super lokalizacji. Machdom invest nieruchomości   Prezentujemy na sprzedaż działkę o pow.2340m2 położoną w spokojnej i cichej miejscowości Gorczenica.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł647 m² 340,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dwa lokale usługa/mieszkanie do zamieszkania lub na wynajem. Działka budowlana o powierzchni 647mkw zlokalizowana w centrum Żywca. Wygodna lokalizacja zapewniająca łatwy dostęp do wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 262 zł29,60 m² 18 893,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament z widokiem na marinę Twój prywatny port przy Martwej Wiśle. Wyobraź sobie poranek, gdy otwierasz drzwi tarasu i pierwszą rzeczą, którą widzisz, jest las masztów kołyszących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 622 zł41,23 m² 19 078,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Willa Parkowy Zakątek Twój drugi dom w sercu Polanicy-Zdroju. Lokalizacja: ul. Ogrodowa 2, polanica-Zdrój Planowane zakończenie inwestycji: III kwartał 2026 r. (wrzesień) Liczba apartamentów: 31.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 000 zł136 m² 6 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka ok. 136m2 Chylice, gm. Jaktorów | działka ok. 700 m Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 975 m² 106,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż kameralna działka budowlana w Lubachowie. Lokalizacja: miejscowość Lubachów. Działka znajduje się na wzniesieniu, w ustronnym miejscu blisko lasu oraz rzeki Bystrzycy. Sąsiad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

432 000 zł48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 48 m2 na pierwszym piętrze z możliwością aranżacji na swój sposób. Dla zainteresowanych, jest możliwość przekształcenia salonu w oddzielny pokój. Dodatkową przestrzenią jest.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 085 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o pow. 2085 m2 z zabudowaniami w postaci domu drewnianego i zabudowań gospodarczych 300 metrów w linii prostej do Wisły w m. Kaliszany Kolonia g.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł63,70 m² 14 442,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje 63,7m | Oddzielna kuchnia, balkon, ogródek | Wysoki parter, egejska 7 Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,7 m z oddzielną kuchnią z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł110 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania pracowniczego dostępne od 1 czerwca! Szukasz komfortowego miejsca dla pracowników w świetnej lokalizacji? Mam idealną ofertę! Do wynajęcia przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na wynajem - Dąbrowa Tarnowska, ul. Jagiellońska! Do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 52 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 037 zł44,09 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przy ulicy Ogólnej, na skraju elbląskiej Modrzewiny, realizowane jest wyjątkowe osiedle mieszkaniowe - Nove Ogrody. Inwestycja ta wchodzi w końcową fazę sprzedaży, a zainteresowani klienci.

Szczegóły ogłoszenia

2 195 000 zł795 m² 2 761,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego obiektu komercyjnego w Krapkowicach. Nieruchomość jest w bardzo dobrej lokalizacji, przy drodze nr 45, z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł142 m² 2 253,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy Państwu do kupna lokal handlowo-usługowy znajdujący się na parterze w Trzebiatowie, o powierzchni 142 m 2. Do lokalu prowadzi wejście od głównej ulicy, gdzie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Dom jednorodzinny Z ogrodem I budynkiem gospodarczym Bronów, gm. Dobromierz, woj. dolnośląskie Cena: 850 000 zł (możliwość negocjacji) Przestronny dom w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł617 m² 243,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość województwie pomorskim w powiecie wejherowskim w miejscowości Sasino. Działka rekreacyjna o powierzchni 617 m2 w cenie 150.000 zł. Działka uzbrojona prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł112 m² 6 517,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zamieszkaj w miejscu z duszą. W samym sercu Szczecina, przy reprezentacyjnej Alei Piastów, wśród odrestaurowanych kamienic, czeka na Ciebie wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 112.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Boleń,małopolskie

1 599 900 zł153,78 m² 10 403,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Mam ogromną przyjemność zaoferować Państwu dom o powierzchni 153 m2 z ogrodem i ogromnym tarasem zbudowany w standardzie Premium tuż przy granicy z Krakowem. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:137 m²

Oferujemy na sprzedaż całoroczne domy na zamkniętym i kameralnym osiedlu Hygge Marina. Spokój, bezpieczeństwo i harmonia z naturą - Hygge Marina to miejsce, które pozwala cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 170 zł55,54 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Brzozowym w prestiżowej dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł98,30 m² 11 180,06 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Doskonała lokalizacja Koszutka, ul. Korfantego, oferujemy Państwu nowocześnie wykończony apartament o powierzchni 98,30 m2 w inwestycji sky+, położony na 5 kondygnacji /4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł3 390 m² 2 949,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ostatnia działka w śródmieściu w odl. kilkuset metrów od Rynku! Działka inwestycyjna! Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną w świetnej lokalizacji, w ścisłym centrum.