Nieruchomości

239 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

749 000 zł288 m² 2 600,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Nowa niższa cena! Nowoczesny dom w trakcie budowy z potencjałem 288 m na dużej, 36-arowej działce w zielonej Okleśnej. Szukasz przestronnego, komfortowego domu w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

70 999 zł800 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej okolicy, zaledwie 2 km od centrum Dobrodzień (woj. opolskie). Numery działek i powierzchnie: - 28/1 8,45 ara - 28/2 8,30 ara -.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 900 m² 54,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana (857/4) o powierzchni 2964 m2 położona w miejscowości gminnej Huszlew. Objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem na cele.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł119 m² 8 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży: dom jednorodzinny 119 m z ogrodem Osiedle Poznańskie #twojaprzyszloscmaswojadres Marzysz o nowoczesnym i przestronnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

559 000 zł130,30 m² 4 290,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa przestrzeń 130 m potencjału W centrum goleniowa Na sprzedaż niezwykle przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Konstytucji 3 Maja.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 400 m² 52,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Działka budowlana 3400 m z przepięknym widokiem na Zalew Wiślany Tolkmicko Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 3400 m , położona w malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł60 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowa niższa cena! Szukasz miejsca, gdzie będzie cisza spokój , gdzie słychać śpiew ptaków i rechot żab wiosną? Zapraszamy na Podlasie w gminie Czeremcha jest takie miejsce! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

240 120 zł34,80 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Miastku - komfort, nowoczesność i bezpieczeństwo! Brak prowizji oraz podatku pcc! Przewidywany zwrot z inwestycji na poziomie 10% w skali.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46,70 m² 11 755,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

* rezerwacja* Szukasz komfortowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnie skomunikowanej części Poznania ? Interesuje Cię lokalizacja łącząca bliskość miasta oraz terenów zielonych ?.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 442 m² 54,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni około 5400 m2 położona na terenie gminy Wojciechów w miejscowości Maszki. Wjazd na działkę od strony pn-zach Nieruchomość gruntowa w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz apartamentu z ogródkiem oraz miejscem postojowym. Apartament z ogródkiem oraz miejscem parkingowymi w nowoczesnej architekturze zlokalizowane w dzielnicy Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 000 zł220 m² 1 468,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż piękny dom w stanie surowym - otwartym z użytkowym poddaszem położony w spokojnej okolicy pomiędzy miastami: kowalewo Pomorskie (11 km) a Wąbrzeźnem (12 km). Wykaz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 900 zł72,40 m² 9 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowe lokale w stanie deweloperskim - Lokal Mieszkalny o powierzchni ok. 72 m2 usytuowany w ładnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł105 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem sprzedaży jest cichy,słoneczny, czteropokojowy apartament, położony przy Placu Kaszubskim w ścisłym centrum Gdyni. W skład apartamentu wchodzą; salon z aneksem kuchennym 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 012 zł377 m² 6 604,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA sprzedaż This offer is also available in English. For more details in English, please do not hesitate to contact me directly obiekt usługowo-magazynowy w centrum Urszulina - gotowy biznes lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 536 000 zł19 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana 1,92 ha | mpzp | Michałów gm. Klembów. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 19 200 m (1,92 ha), położona w miejscowości Michałów, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 000 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania 50 % udziałów w kamienicy przy ulicy Kunickiego w Lublinie. Obecnie cała kamienica jest wynajmowana. W suterenie znajduje się lokal użytkowy. Całą powierzchnię parteru.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł65 m² 73,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament na wynajem, położony na trzecim piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Masarskiej w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie, dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kowalska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

849 000 zł138,20 m² 6 143 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2006

Szukasz nietuzinkowego mieszkania o ciekawym rozkładzie, gdzie wygodnie zamieszkasz z rodziną? Pragniesz ciszy i prywatności na ostatnim piętrze, a jednocześnie potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł3 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000m2 - Kazimierzówka Działka mieszkaniowo-usługowa, (u/mn) Działka płaska, prostokątna, wymiary działki : 75m x 40m Proponowana cena 240zł brutto / m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł71,13 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 71 m2 w Bronowicach przy ulicy Stańczyka. Mieszkanie znajduję się na nowych zamkniętym osiedlu wybudowanym w 2020 roku. W pobliżu znajduje się wszystko, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł213,14 m² 5 864,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Zapraszamy do zakupu wyjątkowych domów wolnostojących o nowoczesnej bryle, zlokalizowanych w malowniczej Lipowej , zaledwie 30 minut od Bielska-Białej. Oferujemy trzy przestronne domy.

Szczegóły ogłoszenia

30,02 zł/m²36,08 m² 1 083 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia powierzchni komercyjnej w nowo remontowanym budynku dworca pkp w Jastrzębiu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 000 zł49 m² 13 612,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opis Sprzedam mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie z 2023 r. przy ul. Jasielskiej w Poznaniu. Bezpośrednio - bez dodatkowych prowizji! (pośredników zapraszam wyłącznie ze.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł2 400 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka rolna w świetnej lokalizacji w Świątnikach Górnych. Działka o nachyleniu południowym ma powierzchnię ok. 24 a, z czego ok. 20 a posiada.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Atrakcyjnie zlokalizowany budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej 178mkw położony jest w Andrychowie, niedaleko centrum handlowego w miejscu świetnie skomunikowanym miejscu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60,11 m² 7 486,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyobraź sobie, że odbierasz klucze i jedyne, co musisz zrobić, to wnieść swoje walizki. Żadnego kurzu po remoncie, żadnego czekania na stolarza, żadnych kompromisów. Przedstawiamy mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł1 600 m² 1 062,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży częściowo zabudowanej działki o powierzchni 4086m 2 zlokalizowanej przy ulicy Jagiellońskiej w Kutnie. Na terenie obiektu znajdują się budynki biurowo.

Szczegóły ogłoszenia

3 241 680 zł19 279 m² 168,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

0% prowizji oferta dla dewelopera Invest Dom Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży kompleksu 37 działek budowlanych położonych w Murowanej Gośliny woj. wielkopolskie - teren położony.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²45 m² 2 565 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro 2 pokojowe w centrum Warszawy Bliskie sąsiedztwo siedzib administracji państwowej, hoteli i modnych sklepów dodatkowo podnosi prestiż tej lokalizacji. Wygodne miejsce do dojazdu.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł6 924 m² 25,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni 6924 m2 w Wykrotach koło Zgorzelca. Nieruchomość położona w sąsiedztwie sklepu dino oraz dużego parkingu przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł200 m² 4 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:851 m²

Na sprzedaż: komfortowy dom jednorodzinny położony w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części miasta na osiedlu Rataja w Zamościu. Nieruchomość idealna dla rodzin szukających.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 zł55,30 m² 59,66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł130 m² 18 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

5-pokojowe mieszkanie 130 m znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2000 roku. ( blok z windą ). Osiedle strzeżone. Układ pomieszczeń: - salon z otwartą kuchnią - 4.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł206,34 m² 4 211,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy - 207 m2 w sercu Lublina - ul. Stanisława Staszica Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 207 m2, położona w ścisłym centrum Lublina - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł105,60 m² 7 907 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Budynek oddany do użytkowania! Nieruchomości Pawłowski prezentuje nową inwestycję W Sosnowicach- kameralne osiedle 4 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.